Serwis MacBook Warszawa

Adres: ul. Grochowska 239, 04-001 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00
Telefon: +48 790 343 000

Naprawa MacBook Warszawa

Sprawdź czy twoja usterka jest na naszej liście i zadzwoń do nas!

blank

Serwis MacBook Warszawa - iDared Serwis

Serwis MacBook Warszawa. Jesteśmy Pogwarancyjnym serwisem sprzętu Apple Warszawa. Naprawiamy wszystkie MacBook, jesteśmy sobie wstanie poradzić z najtrudniejszymi przypadkami zalania czy uszkodzenia płyty głównej. Naszym celem jest dostarczenie klientowi usług najwyższej jakości, bezkonkurencyjnie funkcjonalnego i wyróżniającego się na rynku niepowtarzalną stylistyką w atrakcyjnej cenie na tle konkurencji. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.  Zadzwoń do Nas.

Serwis MacBook Warszawa - Jakie modele naprawiamy?

Wersje Unibody, przed Retiną

 • A1297 MacBook Pro 17 (2009-2011)
 • A1286 MacBook Pro 15 (2009-2012)
 • A1286 MacBook Pro 15 (2008)
 • A1278 MacBook 13 / Pro 13 (2008-2012)
 • A1278 MacBook 13 (2008)

Wersja Air

 • A1466 MacBook Air 13 (2012-2015)
 • A1369 MacBook Air 13 (2010-2011)
 • A1465 MacBook Air 11 (2012-2015)
 • A1370 MacBook Air 11 (2010-2012)
 • A1534 MacBook 12 (2015-2017)

Wersje z Retiną

 • A1398 MacBook Pro 15 (2012-2015)
 • A1502 MacBook Pro 13 (2013-2015)
 • A1425 MacBook Pro 13 (2012-2013)

Serwis Macbook Warszawa

Naprawa MacBook Warszawa

Serwis Macbook Warszawa szybko i tanio

Urządzenie od marki Apple, należą do jednych z najbardziej pożądanych i designerskich rozwiązań technologicznych na rynku. Cechują się one niezwykłą obudową, która przyciąga na swoim wykonaniem, a także znakomitym wyposażeniem technologicznym, pozwalającym na wszelkiego rodzaju pracę poczynając od prostych zadań biurowych, a kończąc na montażu filmów lub obróbce grafiki. Apple daje nam dostęp do szeregu rozwiązań zarówno komputerów oraz telefonów użytkowych umożliwiających nam bycie w ciągu kontakcie ze światem zewnętrznym. W efekcie są to najlepsze rozwiązanie nie tylko do codziennego użytku, ale także do zbudowania floty mobilnej, która w znacznym stopniu wzbogaci nasze przedsiębiorstwo i pozwoli na całkowite poszerzenia horyzontów jego rozwoju. Niestety rozwiązania od Apple nie są niezniszczalne i nadmierne ich użytkowanie, czy też nieodpowiednia eksploatacja mogą doprowadzić do uszkodzeń. Często też pośpiech, który towarzyszy nam w życiu, jak i wieczny stres, a także wykonywanie różnych czynności na raz skutkują tym, że nie zwracamy uwagi na otaczające nas elementy, co tylko prosi się o katastrofę w postaci np. upadku telefonu na ziemię. Skutki takich zachowań mogą być nawet katastrofalne, gdyż doprowadzić mogą do zniszczenia naszego urządzenia i będziemy zmuszeni do wymiany go nowe. Przyjrzyjmy się więc bliżej powszechnym niebezpieczeństwom, które czekają na nasze urządzenia od marki Apple.

Naprawa MacBooka Warszawa – iDared Serwis

MacBook Pro to aktualnie jedno z najlepszych rozwiązań komputerowych pozwalających na wykonywanie wszelkiego rodzaju prac, a to wszystko w otoczce designerskiego wyglądu i niezwykle lekkiego sprzętu. Niemniej jednak, popadając w ferwor pracy bardzo łatwo o wypadek, w postaci zalania naszego laptopa. Ze względu na zastosowanie niezwykle skomplikowanych technologii i ciasnego upakowania poszczególnych elementów, niestety, ale w większości przypadków taka czynność może doprowadzić do poważnego uszkodzenia m.in. klawiatury, a także w najgorszych wypadkach: płyty głównej. Naprawa po zalaniu może być naprawdę wymagająca, chociaż istnieje cień szansy na to, że wystarczy odpowiednio wysuszyć urządzenie, a potem je wyczyścić by móc dalej cieszyć się z jego możliwości. W momencie jednak, gdy dojdzie do poważniejszych uszkodzeń np. problemów z działaniem płyty głównej, czy też brakami odpowiedniego odczytywania naszego dysku HDD lub SSD, niezbędna będzie odpowiednia ich wymiana. Istotne jest to, aby nie wykonywać tego samemu tylko oddać sprzęt do odpowiedniego autoryzowanego serwisu, który pozwoli na uzyskanie najwyższych efektów. Pamiętajmy także, aby uprzedzić serwisantów o tym, by postarali się odzyskać dane, które znajdują się na naszym urządzeniu.

Serwis Macbook –Praga Południe i Mokotów

Oferty cenowe są w pamięć pełni od tego, w jakim stopniu zostało zniszczone urządzenie, a także, z jakim modelem mamy do czynienia. Jak wiadomo, najnowsze produkty od tej marki będą najdroższe, podobnie jak i ich elementy wymienne. Co więcej, są one dodatkowo objęte gwarancją, stąd też mówiąc o wykonywaniu jakiejkolwiek pracy poza autoryzowanym serwisem, może skończyć się to utratą gwarancji. W przypadku starszych rozwiązań sytuacja może być nieco odmienna, gdyż tutaj nie spotykamy się z tak dużym ryzykiem utraty gwarancji, gdyż z reguły urządzenia starsze już jej nie posiadają, a przez to o wiele chętniej decydujemy się na zamienniki. Jak już wcześniej wspomniano, należy pilnować, aby zamienniki nie były najgorszej jakości. Łatwo to zauważyć po cenie, gdyż w momencie, kiedy wymiana szybki kosztuje około 400 zł w przypadku najnowszego modelu IPhone’a, a ktoś na rynku proponuje 100 zł, to możemy nabrać pewnych podejrzeń. Poszukiwanie właściwego serwisu powinno opierać się o wyszukiwarki internetowe i opinie, jakie znajdziemy w internecie. To właśnie wrażenia poprzednich klientów, dadzą nam najbardziej rzetelny obraz tego, czy warto skorzystać z danej firmy, czy też nie.

Serwis Macbook Warszawa