Wymiana gładzika MacBook Warszawa

Adres: ul. Grochowska 239, 04-001 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00
Telefon: +48 790 343 000

Wymiana gładzika MacBook Warszawa - iDared Serwis

Serwis Apple Warszawa, bez problemu radzi sobie z uszkodzeniami touchpada w MacBook Pro Air. Nasz doświadczony zespół techników elektroników. W około 2 dni postawi diagnozę z wyceną naprawy. Zapraszamy do naszego Serwsiu.

Modele MacBook Pro Unibody 2008-2012

Wymiana gładzika MacBook

Przyczyny uszkodzenia gładzika

Uszkodzenia touchpada, czyli gładzika w naszym MacBooku mają różne przyczyny. Jedną z nich może być fabryczna wada sprzętu albo mechaniczne uszkodzenie tej części naszego laptopa. Czasami też ze względu na wiek urządzenia gładzik może się uszkodzić. Oczywiście są jeszcze inne przyczyny, które zazwyczaj zależą już od funkcjonowania użytkownika. Zalanie MacBooka to przyczyna, która powoduje duże spustoszenie w naszym sprzęcie. Może również uszkodzić touchpada. Aby szkód po takim wydarzeniu było jak najmniej, należy działać szybko. Osuszyć urządzenie kładąc je do góry nogami i skontaktować się z serwisem, w którym profesjonaliści wykonają czyszczenie komputera. Gładzik może się uszkodzić po upadku MacBooka. 

Bywa również tak, że nasz gładzik nie będzie działał poprawnie, ponieważ urządzenie jest bardzo zabrudzone. W takim przypadku zwykłe czyszczenie, które możemy wykonać w domu, nic nie da. Potrzeba profesjonalnego sprzętu, który pozbędzie się wszystkich paprochów z wnętrza laptopa. Jednak możemy dbać o to, aby urządzenie było czystsze, a awarie z tego powodu występowały rzadziej. Wystarczy, że na naszym miejscu pracy będzie porządek i regularnie będziemy pozbywać się z niego kurzu. Warto również ograniczyć jedzenie przy komputerze. Okruszki łatwo dostaną się do wnętrza naszego MacBooka, co może spowodować uszkodzenie klawiatury lub touchpada. 

Bez znaczenia, jaka jest przyczyna uszkodzenia, warto udać się do dobrego serwisu, w którym problem szybko zostanie rozwiązany, a my znowu będziemy mogli korzystać z naszego urządzenia. 

Jakie są objawy uszkodzenia gładzika?

Sygnały, jakie wysyła nam urządzenie, gdy gładzik jest uszkodzony, są różne. Jednak zawsze dotyczą działania kursora. Pierwszy objaw to nie działanie touchpada. Gdy go dotykamy, nie wykonują się czynności, które chcieliśmy. Następne jest mało precyzyjne funkcjonowanie tej części laptopa. Kursor może się zacinać albo bardzo trudno się go używa. Może być również tak, że urządzenie samo będzie klikać w rożne opcje na naszym ekranie. My nie musimy nic robić, aby włączył się nowy folder czy przeglądarka. Zaobserwowałeś te objawy na swoim MacBooku? Oznacza to, że touchpad został uszkodzony i wymaga naprawy. Najlepiej udać się do serwisu Macintosz, w którym profesjonaliści szybko naprawią usterkę, a my na nowo będziemy mogli korzystać z gładzika. 

Jak wygląda naprawa gładzika?

Oczywiście naprawy znacznie się różnią od siebie w zależności od tego, co jest powodem awarii. Jeśli touchpad nie działa, ponieważ nasze urządzenie jest zabrudzone, wystarczy jego oczyszczanie. To samo robi się, gdy MacBook został zalany. Chyba że szkody są zbyt duże. Jednak zanim rozpoczniemy naprawę komputera, warto samodzielnie sprawdzić, czy reset laptopa, reset oprogramowania lub aktualizacja nie pomoże rozwiązać problemu. W urządzeniach Apple często jest tak, że gdy nie wykonamy tych czynności, laptop nie będzie chciał z nami współpracować. Jeśli to nie pomoże, może być potrzeba wymiana gładzika. To zazwyczaj wykonuje się, gdy mamy styczność z poważną awarią. 

Naprawa gładzika w salonie iDared Serwis

W naszym serwisie wykonujemy wiele napraw, a jedną z nich jest właśnie naprawa gładzika. Jeśli Twój touchpad nie pozwala Ci normalnie pracować, to skontaktuj się z nami. Przede wszystkim szybko pozbędziemy się problemu i błyskawicznie będziesz mógł odebrać od nas urządzenie. Po drugie dzięki doświadczeniu i wykształceniu naszych pracowników wszystkie usługi są wykonywane profesjonalnie, a po nich urządzenie działa, jak nowe. Pomimo tego otrzymacie od nas gwarancje. Naprawę lub wymianę gładzika wykonujemy dla wszystkich MacBooków. Ceny tej usługi są atrakcyjne i dostosowane do jakości, jaką oferujemy. Szukasz odpowiedniego serwisu do wymiany touchpada? Właśnie go znalazłeś. Zapraszamy do salonu Macintosz. 

Poza tym oferujemy jeszcze inne usługi do innych urządzeń Apple, iPhony, iPody, iPady. Pomożemy z każdą usterką, z którą się borykacie. Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami, a my wszystko Ci wyjaśnimy.