O nas

Adres: ul. Grochowska 239, 04-001 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00
Telefon: +48 790 343 000

Serwis iPhone – Wymiana Szybki iPhone

Serwis iPhone – Pogwarancyjny Serwis Apple, jesteśmy Profesjonalnym serwisem sprzętu Apple.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

O nas

Serwis iPhone zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.


Zobacz nasz kanał na Youtube

Włącz subskrypcje i bądź na bieżąco z nowymi filmami 

[elfsight_youtube_gallery id="1"]
blank

Serwis iPhone – Nasze usługi

Oferujemy szeroki zakres usług. Serwisujemy smartfony, tablety, a także komputery w ramach napraw pogwarancyjnych. Używamy jedynie oryginalnych podzespołów, pochodzących bezpośrednio od producenta. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju akcesoria do wyżej wymienionych produktów. Chcemy stworzyć najlepszy serwis Apple. Pragniemy wciąż poszerzać horyzonty, szkolić się i oferować nowe usługi, które konkurencji są obce. 

Zależy nam na twoim zadowoleniu. To klient jest dla nasz najważniejszy. Jesteśmy najtańszym serwisem iPhone w Warszawie. Nie wierzysz? Sprawdź nasze cenniki. Oferujemy wymiany szybki, baterii, czy też innych podzespołów w konkurencyjnych cenach. Wgramy ci również nowe oprogramowanie. Awaria głośnika, czy kamery to też żaden problem. Dostosujemy wszystko pod ciebie. Nie ma znaczenia model twojego iPhona. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Każdy przypadek traktujemy z przyjemnością. Nasi serwisanci są odpowiednio przeszkoleni. Specjalizujemy się zarówno w nowszych, jak i w starszych modelach.  

Masz problem ze swoim Macbookiem? Nie działają klawisze? Podświetlenie? A może potrzebujesz odświeżenia systemu? Ze wszystkim sobie poradzimy. Wciąż poszerzamy swoje możliwości. Nasze usługi są na najwyższym poziomie. Każdy klient może u nas liczyć na indywidualne podejście. 

Gwarancja jakości części

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, jesteśmy na bieżąco zaopatrywani w najwyższej jakości podzespoły. Pozwala to na zaoszczędzenie waszego czasu, który jest przecież bardzo cenny. Tym sposobem całość napraw, które nie wymagają rozebrania całego urządzenia, możemy przeprowadzić w max 30 minut. Wiemy, jak bardzo ważny jest dla ciebie kontakt ze światem. Serwis trwający dwa tygodnie – tego u nas nie doświadczysz.

Specjalnie dla klientów z regionu poza Warszawą, uruchomiliśmy możliwość wysyłki uszkodzonego urządzenia poprzez kuriera. Wystarczy się z nami skontaktować. Wyślemy kuriera, który odbierze od ciebie paczkę wraz z opisem awarii. Naprawimy wszystko, tak szybko, jak to będzie możliwe, po czym odeślemy pakunek na wskazany adres. Jako jedni z nielicznych oferujemy tego typu usługę. 

Przez cały okres realizacji naszych usług, przewinęło się mnóstwo zadowolonych klientów. Świadczą o tym statystyki w Google, jak i na innych portalach. Nie daj się nabrać na innych „niby” profesjonalistów, którzy w swojej pracy wykorzystują tańsze zamienniki. My jesteśmy profesjonalistami – pamiętaj!