Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00
Telefon: +48 790 343 000

Serwis Telefonów Oppo Warszawa

Pogwarancyjny Serwis Oppo Warszawa

Zobacz nasz kanał na Youtube

Włącz subskrypcje i bądź na bieżąco z nowymi filmami 

[elfsight_youtube_gallery id="1"]

Serwis telefonów Oppo Warszawa

Sprawdź czy twoja usterka jest na naszej liście i zadzwoń do nas!

blank

Serwis telefonów Oppo Warszawa

OPPO jest czołowym producentem smartfonów, docenianym przez miliony ludzi na całym świecie. Od ponad 10 lat firma skupia swoje działania na rozwijaniu przełomowych rozwiązań w dziedzinie fotografii mobilnej. OPPO zapoczątkowało także erę upiększania zdjęć „selfie”. Jako pierwsze zaprezentowało smartfony z przednimi kamerami 5 MP i 16 MP, a później także z obrotowym modułem obiektywu, funkcją Ultra HD oraz technologią 5x Dual Camera Zoom. W 2017 roku, według badań IDC, firma uplasowała się na czwartym miejscu pod względem wielkości udziału w sprzedaży smartfonów na światowym rynku. Obecnie OPPO dostarcza doskonałe doświadczenia fotografii mobilnej do ponad 200 milionów użytkowników na całym świecie.

Serwis Telefonów Oppo Warszawa

Oppo to producent smartfonów, który zyskał uznanie na cały świecie. Od wielu lat skupia swoje działania na tym, by zapewniać nam jak najlepsze rozwiązania technologicznie. Jednak wiadomo, że nie ma urządzeń, które będą nam służyć dożywotnie, więc musisz liczyć się z tym, że Twój smartfon Oppo może kiedyś ulec uszkodzeniu. Całe szczęście w takich przypadkach nie jesteś sam, ponieważ do naszej dyspozycji masz Serwis Telefonów Oppo z Warszawy!

Serwis Telefonów Oppo Warszawa – o kim mowa?

Jesteśmy profesjonalnym serwis telefonów Oppo, który działa w Warszawie. Specjalizujemy się w naprawach pogwarancyjnych, co oznacza, że możesz się do nas zgłosić, gdy okres gwarancji na Twój smartfon Oppo się skończy, a Ty będziesz chciał usunąć z jego usterki, bo zdążyłeś się przyzwyczaić do jego dobrej pracy. Do swojej dyspozycji będziesz miał wykwalifikowanych serwisantów, którzy posiadają szeroką wiedzę, umiejętności, czy praktykę, którzy na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w kursach, szkoleniach, czy śledzenie aktualności z branży. Do perfekcji poznaliśmy najlepsze techniki napraw różnych usterek w Oppo, dysponujemy też najlepszym sprzętem do diagnostyki i naprawy. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyłapać wszelkiego typu usterki, w tym również te najdrobniejsze i je wyeliminować, więc również Ty unikniesz poważniejszych awarii, które swoją drogą bywają też kosztowne. Jeśli w takim razie powierzysz nam swój telefon Oppo, to możesz być pewny, że zajmiemy się nim odpowiednio i sprawimy, że nadal będziesz mógł z niego korzystać. Chciałbyś się o tym przekonać osobiście? Zachęcamy do wizyty w naszym serwisie telefonów Oppo w Warszawie!

Serwis Telefonów Oppo Warszawa – jakie telefony naprawiamy?

Jesteśmy profesjonalny serwisem telefonów Oppo w Warszawie, więc staramy się zapewnić wsparcie wszystkim, którzy go potrzebują. Dlatego możesz być pewni, że zajmiemy się wieloma różnymi modelami smartfonów Oppo. Możesz się do nas zgłosić jednakowo z Oppo A53, Oppo RENO 4 Lite, czy Oppo A9. Oczywiście to tylko kilka przykładów, ponieważ realizujemy również naprawy Oppo RENO 3 PRO, Oppo A11s, Oppo A74 i wieloma innymi.    

Serwis Telefonów Oppo Warszawa – jakie usługi oferujemy?

Przede wszystkim możesz liczyć na dokładną diagnostykę swojego urządzenia, która w naszym serwisie jest całkowicie darmowa. Nad tym zadaniem zawsze czuwają tylko wykwalifikowani diagności, którzy są w stanie szybko wykryć wszelkiego typu nieprawidłowości i potwierdzić Twoje przypuszczenia, jak również podać Ci koszty, jakie wiążą się z ewentualną naprawą. O tym, czy zostawisz nam telefon Oppo do naprawy, czy też nie, decydujesz Ty. Wykonanie diagnostyki w naszym punkcie do niczego Cię nie zobowiązuje, choć wiadomo, że będzie nam miło, gdy postanowisz nam zaufać, bo ze swojej strony zawsze dokładamy starań, by świadczyć najwyższą jakość usług.

Oczywiście na tym nie koniec, ponieważ ze swojej strony możemy zapewnić również wsparcie przy usuwaniu wielu różnych usterek w telefonach Oppo, w tym na przykład pęknięć szybki, czy rozsypania się jej w drobny mak. To bardzo często zgłaszane problemy, które pojawiają się na skutek upadku telefonu na beton, czy nawet po przygnieceniu przez ciężkie przedmioty. W takich przypadkach chętnie wykonamy wymianę szybki w Oppo na nową, ponieważ to jedyny sposób na uniknięcie uszkodzeń wyświetlacza, czy na przywrócenie telefonu do dawnej sprawności. 

Możesz na nas liczyć również wtedy, gdy zaczną pojawiać się problemy z baterią. Szybkie rozładowywanie się telefonu, wyłączanie przy różnych wartościach procentowych, czy lekkie wybrzuszenie tylnej klapki to oznaki, które mówią, że powinieneś rozważyć wymianę baterii w Oppo i chętnie tym się za Ciebie zajmiemy. Ze swojej strony dodam tylko, że na miejsce starej baterii trafi nowa, która będzie zgodna z parametrami urządzenia. 

W naszym jakże szerokim zakresie usług znajdziesz również wymianę gniazda w Oppo, czyli usługę, która przydaje się najczęściej, gdy urządzenie nie reaguje na ładowarkę, jak również na podłączenie do komputera. Najczęściej tego typu naprawy są wymagane po uszkodzeniach mechanicznych urządzenia, czyli wtedy, gdy przez nieodpowiednie użytkowanie telefonu poluzujemy delikatne elementy, które składają się na gniazdo ładowania. 

Dodatkowo zajmujemy się również wymianą głośnika rozmów, czy wymianą aparatu w Oppo, więc jeśli zauważysz, że pojawiają się problemy w czasie prowadzenia rozmów lub robienia zdjęć, to koniecznie się do nas zgłoś. Chętnie podejmiemy się usunięcia wszelkiego typu wad i sprawimy, że Twój smartfon Oppo będzie działał bez zarzutu. Oczywiście możesz też do nas zgłosić się z wieloma innymi problemami. Nasi fachowcy prześwietlą telefon i jeśli będą w stanie usunąć usterki, to na pewno to zrobią. Niektóre usługi realizujemy od ręki, więc nawet nie zdążysz się obejrzeć, a Twój smartfon Oppo znów będzie działał bez zarzutu.

Serwis Telefonów Oppo Warszawa – jak możesz dostarczyć do nas telefon?

Jak już zdążyliśmy wspomnieć, prowadzimy serwis telefonów Oppo w Warszawie. Jeśli w takim razie mieszkasz w stolicy lub okolicy, to możesz zgłosić się osobiście do naszego punktu. Duża odległość również nie stanowi powodu do rezygnacji z naszych usług. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dlatego oferujemy również naprawę wysyłkową. Jeśli chciałbyś skorzystać z naszych usług, a masz do nas za daleko, to skontaktuj się z nami, a omówimy szczegóły. Później wyślesz do nasz swoje urządzenie przez firmę kurierską, a gdy naprawa zostanie zrealizowana, to odeślemy telefon Oppo pod wskazany adres. Ze swojej strony oferujemy szybką i oczywiście profesjonalną naprawę! Brzmi świetnie? W takim razie zgłoś się do nas, a my zajmiemy się Twoim telefonem Oppo.