Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00
Telefon: +48 790 343 000

Zobacz nasz kanał na Youtube

Włącz subskrypcje i bądź na bieżąco z nowymi filmami 

[elfsight_youtube_gallery id="1"]

Wymiana szybki w telefonach Oppo Warszawa

Wymiana szybki Oppo Warszawa

Niestety, ale uszkodzenia szybki w smartfonach Oppo zdarzają się bardzo często. Co może do nich prowadzić? Jak postępować w takich przypadkach? W wielu przypadkach najlepszym rozwiązaniem okazuje się wymiana szybki w telefonie Oppo! 

Co prowadzi do uszkodzenie szybki w Oppo?

Choć smartfony Oppo słyną z płynnego działania, czy dobrych aparatów, to są urządzeniami elektronicznymi narażonymi na wpływ czynników zewnętrznych. Oznacza to, że wszystkie Twoje działania mogą mieć na nie wpływ i prowadzić do uszkodzeń szybki w Oppo. O czym dokładnie mowa? A chociażby do korzystania z urządzenia, gdy się przemieszczasz po ulicach miasta. Wystarczy, że się poślizgniesz, a telefon może Ci wypaść z dłoni na beton i może dojść do uszkodzeń szybki. Oczywiście to tylko jeden z nielicznych przykładów, ponieważ upadek smartfona Oppo na płytki, uderzenie o kamień, czy nawet przygniecenie przez ciężki przedmiot może sprawdzić, że pojawiają się zarysowania, pęknięcia, czy nawet poważne uszkodzenia szybki. Zdarzają się też przypadki, gdy szybka całkowicie pęka w mak lub tworzą się na niej pęknięcia przypominające sieć pająka. W żadnym przypadku nie należy ich lekceważyć, bo tego typu uszkodzenia prowadzą często do poważnych i zarazem kosztownych uszkodzeń wyświetlacza. 

Uszkodzenie szybki w Oppo – jak postępować w takich przypadkach?

Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z pęknięciami, głębokimi zarysowaniami, czy z innym uszkodzeniami szybki, to nie należy ich lekceważyć. Każdy nacisk na taką szybkę będzie sprawiał, że uszkodzenia będą postępować, a Ty będziesz miał znacznie utrudnione korzystanie z telefonu Oppo. Zamiast tego lepiej od razu pomyśl o wymianie uszkodzonej szybki, ponieważ to tak naprawdę jedyny sposób na przywrócenie urządzenia do sprawności sprzed upadku. Co ciekawe, wymiana szybki w Oppo wcale nie musi oznaczać dla Ciebie wyzwania. Powinieneś wiedzieć, że do swojej dyspozycji masz nasz serwis. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który doskonale wie, jak szybko zrealizować wymianę szybki w różnych modelach smartfonów Oppo. Zatem chętnie zajmiemy się Twoim urządzeniem i przy okazji zweryfikujemy, czy nie doszło do innych uszkodzeń, które mogą wpływ na działanie Oppo.  

Wymiana szybki Oppo Warszawa w serwisie – jak realizujemy usługę?

Uszkodzenia szybki widać gołym okiem, więc można by było zabrać się od razu do wymiany. Jednak nasz serwis stara się świadczyć jak najlepszą jakość usług. Dlatego naszym pierwszym krokiem będzie wykonanie diagnostyki Twojego telefonu, ponieważ to dla nas najlepszy sposób na określenie, czy wraz z uszkodzeniem szybki nie występują też inne usterki w Oppo. Następnie swoimi odkryciami podzielimy się z Tobą i podamy, ile będzie kosztować Cię usługa w naszym serwisie. Jeśli problem dotyczy tylko uszkodzonej szybki w telefonie, to zajmiemy się jej wymianą. Do tego zadania wykorzystamy najlepsze komponenty, ponieważ tylko one są w stanie sprawić, że Oppo będzie dobrze Ci służył przez kolejne lata. Co więcej, chętnie też zajmiemy się nałożeniem szkła ochronnego, ponieważ to aktualnie jeden z lepszych sposób na zabezpieczenie szybki przed podobnymi uszkodzeniami. Sam czas wymiany szybki w Oppo w naszym serwisie w Warszawie to około 30 minut, więc nawet nie będziesz musiał długo czekać na odbiór urządzenia. 

Wymiana szybki Oppo Warszawa– jak możesz dostarczyć swój smartfon do naszego serwisu?

Nasz pogwarancyjny serwis Oppo działa w Warszawie i tutaj mamy swój stacjonarny punkt. Jeśli w takim razie mieszkasz w Warszawie, czy okolicy, to zachęcamy Cię do wizyty w naszym serwisie. Jeśli okaże się, że masz do nas za daleko, to również nie musisz rezygnować z profesjonalnego wsparcia. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dodatkowe rozwiązanie w postaci naprawy wysyłkowej. Jeśli postanowisz w ten sposób zmierzyć się z wymianą szybki w Oppo, to zgłoś się do nas telefonicznie. Ustalimy wszystkie szczegóły, a gdy wyślesz swoje urządzenie przez firmę kurierską do nas, to zajmiemy się wymianą szybki. Później odeślemy do Ciebie telefon Oppo, a Ty znów będziesz mógł cieszyć się jego nienagannym wyglądem, czy dobrą pracą.