Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00
Telefon: +48 790 343 000

Serwis telefonów Xiaomi Warszawa

Pogwarancyjny Serwis Xiaomi Warszawa

Zobacz nasz kanał na Youtube

Włącz subskrypcje i bądź na bieżąco z nowymi filmami 

[elfsight_youtube_gallery id="1"]

Serwis telefonów Xiaomi Warszawa

Sprawdź czy twoja usterka jest na naszej liście i zadzwoń do nas!

blank

Serwis telefonów Xiaomi Warszawa

Wyjątkowe w swoim designie telefonu marki XIAOMI mają oczywiście swoje wady tak samo jak inne smartfony dotykowe. Dość częstym problemem telefonów komórkowych tego producenta są awarie systemu, błędy w oprogramowaniu, zawieszanie się telefonu i brak możliwości wgrania aktualizacji systemu. Tak samo jak w przypadku innych telefonów najbardziej narażoną na uszkodzenia mechaniczne częścią telefonu jest jego wyświetlacz, dlatego przy zakupie smartfona

XIAOMI warto zaopatrzyć się od razu w szkło hartowane, które nie jest wysokim kosztem, a może przynieść dużo oszczędności w przyszłości.

Pogwarancyjny serwis telefonów XIAOMI

Pogwarancyjny serwis telefonów XIAOMI oraz telefonów innych producentów naprawia wszystkie usterki występujące w tych telefonach. Jeżeli nie działa ładowarka, bateria nie ładuje się lub nie możesz włączyć telefonu możliwe, że uszkodzone jest gniazdo ładowania lub bateria się już zużyła i trzeba ją wymienić na nową. Częstym problemem tych telefonów jest niesprawnie działający system. Problemy z oprogramowaniem częściej dotyczą chińskich telefonów niż np. amerykańskich. Tak twierdza nasi klienci i możemy to też wywnioskować na podstawie zgłoszeń do naszego serwisu.

blank

Serwis telefonów Xiaomi Warszawa

Smartfony od Xiaomi zachwycają swoim wyjątkowym designem, ale niestety nadal są to urządzenia elektroniczne, więc mogą ulegać różnego typu awariom, czy usterkom. Wiele z nich powstaje z naszej winy, a wiadomo, że takie uszkodzenia nie są uznawane na gwarancji (o ile jeszcze taką mamy). To jednak nie oznacza, że jesteśmy zdani sami na siebie. Do naszej dyspozycji pozostaje Serwis telefonów Xiaomi z Warszawy!

Serwis telefonów Xiaomi Warszawa – o kim mowa?

Serwis telefonów Xiaomi to specjalistyczny punkt, który działa w Warszawie. Specjalizujemy się w naprawach pogwarancyjnych smartfonów Xiaomi, co oznacza, że możesz liczyć na nasze wsparcie, gdy okres gwarancji na Twoje urządzenie się skończy lub dojdzie do uszkodzeń, których ona nie obejmuje. Do swojej dyspozycji będziesz miał doświadczonych serwisantów, którzy mogą poszczycić się bogatym stażem na rynku, szeroką wiedzą i umiejętnościami, czy nieposzlakowaną opinią wśród swoich klientów. Co więcej, na bieżąco nasi serwisanci podnoszą swoje umiejętności, ponieważ zależy nam, by świadczyć jak najwyższą jakość usług. Inwestujemy również w najlepszy sprzęt do diagnostyki i naprawy, więc jesteśmy w stanie wychwycić nawet niewielkie nieprawidłowości w telefonie Xiaomi i je usunąć. Dzięki temu Ty możesz uniknąć poważnych i zarazem kosztownych napraw, więc jeśli powierzysz nam swój telefon Xiaomi, to możesz być pewny, że trafi w odpowiednie ręce. Chciałbyś skorzystać z naszej pomocy? W takim razie koniecznie zgłoś się do nas ze swoim smartfonem Xiaomi. Czekamy na Ciebie w Warszawie!

Serwis telefonów Xiaomi Warszawa – jakie telefony naprawiamy?

Jesteśmy serwisem telefonów Xiaomi w Warszawie, który pragnie zapewnić swoje wsparcie wszystkim potrzebującym. Dlatego realizujemy naprawę wszystkich modelów smartfonów Xiaomi. Możesz się do nas zgłosić ze smartfonem Black Shark, Mi 8, czy z Mi 10 Lite 5G. To jednak dopiero początek, ponieważ zajmujemy się również Xiaomi Mi MIX 3, Mi Note, Pocophone F1. Do tego chętnie zrealizujemy naprawę Redmi 4A, Redmi 5 Plus, Redmi Note 9 Pro, Redmi Note 9s i wielu więcej.

Serwis telefonów Xiaomi Warszawa – na jakie usługi możesz liczyć?

Wielu naszych klientów zgłasza się ze wstępną diagnozą. Jednak to wcale nie oznacza, że od razu zabieramy się do działania. Aby potwierdzić Twoje przypuszczenia, najpierw wykonujemy dokładną diagnostykę telefonu Xiaomi, która oczywiście jest bezpłatna. Diagnostyką zajmują się tylko wykwalifikowane osoby, które są w stanie szybko wykryć wszelkiego typu nieprawidłowości. Dzięki temu ustalimy, czy problem leży tam, gdzie mówiłeś, czy jednak mamy do czynienia z innymi usterkami w telefonie. Na tym etapie dowiesz się o naszych ustaleniach i poznasz koszty, jakie będą wiązać się z naprawą Twojego smartfona Xiaomi. Diagnostyka w serwisie nie zobowiązuje Cię do skorzystania z naszych usług. Jeśli uznasz, że nie chcesz naprawiać telefonu, to będziesz mógł go zabrać, choć wiadomo, że miło by było gdybyś postanowił nam zaufać, bo ze swojej strony zawsze dokładamy starań, by zapewnić Ci jak najlepsze wsparcie.

Oczywiście to dopiero początek, ponieważ w naszym serwisie realizowane są różnego typu naprawy smartfonów Xiaomi, w tym na przykład po uszkodzeniu szybki. To niestety najczęściej zgłaszana usterka, do której chodzi przez nieuwagę. Wystarczy, że telefon upadnie Ci na beton, czy nawet na płytki, a już mogą pojawić się zarysowania, czy pęknięcia. Z czasem mogą postępować, więc żeby nie narazić się na uszkodzenia wyświetlacza, lepiej byś od razu pomyślał o wymianie szybki. W tym zadaniu jesteśmy ekspertami, więc jeśli doświadczysz podobnych usterek, to zgłoś się do nas, a wymienimy szybkę od ręki.

W naszym zakresie usług znajdziesz również wymianę baterii w Xiaomi. W tym przypadku nasze wsparcie przyda Ci się wtedy, gdy wydajność akumulatora zacznie spadać. Początkowo może to być niezauważalne, ale z czasem możesz mieć utrudnione korzystanie z telefonu. Samoczynne wyłączanie się urządzenia przy różnych wartościach procentowych, trudności z ładowaniem, czy nawet puchnąca bateria to tylko kilka sygnałów, których nie powinieneś bagatelizować, ponieważ oznaczają, że najwyższa pora zająć się wymianą baterii. Możemy tym się zająć za Ciebie i obiecujemy, że przy małej ilości zadań usługa nie potrwa dłużej niż pół godziny.

 

Innym problemem, którym chętnie się zajmiemy, jest wymiana gniazda ładowania w Xiaomi. Tego typu usługi przydadzą Ci się, gdy zauważysz, że Twój smartfon nie będzie reagował na ładowarkę i nie będzie wykrywany przez komputer po podłączeniu przez kabel USB. Do uszkodzeń gniazda ładowania w Xiaomi dochodzi najczęściej przed nieodpowiednie użytkowanie telefonu, a więc przez szarpanie w czasie ładowania, czy nawet przez korzystanie z nieodpowiedniej ładowarki. Aby Twój telefon znów mógł działać bez zarzutu, potrzebna będzie wymiana gniazda ładowania i możemy to zrealizować w ekspresowym tempie.  

Jakby tego było mało, to powinieneś wiedzieć, że chętnie zajmujemy się również wymianą głośnika, czy wymianą aparatu w Xiaomi. Oczywiście możemy zapewnić Ci też wsparcie przy zalaniu urządzenia, odzyskiwaniu danych, czy nawet przy problemach z aktualizacjami systemu. Jeśli zauważysz inne problemy w Xiaomi, to śmiało zgłaszaj się do nas. Profesjonalni serwisanci  sprawdzą Twój telefon i jeśli będą w stanie usunąć usterki, to na pewno to zrobią. Czasami usługi realizowane są w ciągu 20-30 minut, inne w ciągu 40 minut. Przy bardziej wymagających naprawach może to potrwać trochę dłużej, ale i tak będzie to ekspresowe tempo. Dzięki temu Twój smartfon Xiaomi szybko do Ciebie wróci.

Serwis Telefonów Xiaomi Warszawa – jak możesz dostarczyć do nas telefon?

Jesteśmy serwisem działającym na terenie Warszawy, więc zachęcamy wszystkich mieszkańców do osobistej wizyty w naszym punkcie. Jeśli okaże się, że masz do nas za daleko, to nie musisz rezygnować z profesjonalnego wsparcia. Chętnie zrealizujemy naprawę wysyłkową. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a następnie wyślesz swoje urządzenie przez firmę kurierską. Gdy usuniemy usterkę, to odeślemy smartfona Xiaomi pod wskazany adres. Brzmi ciekawie? W takim razie zgłoś się do nas!