Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00
Telefon: +48 790 343 000

Zobacz nasz kanał na Youtube

Włącz subskrypcje i bądź na bieżąco z nowymi filmami 

[elfsight_youtube_gallery id="1"]

Wymiana baterii w telefonach Xiaomi Warszawa

Wymiana baterii Xiaomi Warszawa

Baterie w nowoczesnych smartfonach zużywają się dość szybko. Za sprawą dużej ilości aplikacji, obciążenia oprogramowania telefonu i dodatkowych aktualizacjach systemu bateria zużywa się dużo szybciej niż kiedyś. Sprawna i szybka wymiana baterii na nową pomoże korzystać spokojnie z telefonu. Warto kupić również dodatkowa zapasowa baterię wymienną, którą można mieć zawsze przy sobie. Większym problemem są baterie niewymienialne.

Wymieniamy również oficjalnie niewymienialne baterie.

Jest oczywiście możliwość ich wymiany, ale nie na własną rękę. Przydatny jest do tego specjalny sprzęt, który ułatwia taką pracę w naszym serwisie. Nasi serwisanci dokładnie wiedzą czego się spodziewać po telefonie każdego producenta i jakie występują typowe usterki i awarie w trakcie okresu gwarancyjnego oraz po jego upłynięciu.

blank

Wymiana baterii w Telefonach Xiaomi Warszawa Cennik

Wymiana baterii XIAOMI MI A1

140 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI A2

150 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI A2 LITE

150 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI A3

150 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI 4

140 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI 4C

140 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI 5

140 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI 5

140 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI 5C

140 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI 5S

140 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI 5S PLUS

140 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI 5X

140 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI 6

140 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI 6X

150 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI 8

180 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI 8 LITE

160 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI 8 SE

180 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI 9

150 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI 9 SE

150 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI 9 LITE

150 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI 9T / MI 9T PRO

160 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI 10 5G

160 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI 10 LITE 5G

160 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI 10 T/ MI 10 T PRO

160 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI 11

160 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI 11 LITE

160 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI MAX

160 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI MAX 2

170 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI MAX 3

180 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI MIX

140 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI MIX 2

140 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI MIX 2S

140 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI MIX 3

150 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI NOTE PRO

150 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI NOTE 3

140 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI NOTE 10

150 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI NOTE 10 LITE

150 zł

Wymiana baterii XIAOMI MI NOTE 10 LITE

150 zł

Wymiana baterii XIAOMI REDMI 2

130 zł

Wymiana baterii XIAOMI REDMI 4

140 zł

Wymiana baterii XIAOMI REDMI 4A

140 zł

Wymiana baterii XIAOMI REDMI 4X

140 zł

Wymiana baterii XIAOMI REDMI 4 PRO

140 zł

Wymiana baterii XIAOMI REDMI 5

140 zł

Wymiana baterii XIAOMI REDMI 5A

140 zł

Wymiana baterii XIAOMI REDMI 5 PLUS

150 zł

Wymiana baterii XIAOMI REDMI 6

160 zł

Wymiana baterii XIAOMI REDMI 6A

160 zł

Wymiana baterii XIAOMI REDMI 6 PRO

150 zł

Wymiana baterii XIAOMI REDMI 7

150 zł

Wymiana baterii XIAOMI REDMI 7A

150 zł

Wymiana baterii XIAOMI REDMI 8

150 zł

Wymiana baterii XIAOMI REDMI 8A

150 zł

Wymiana baterii XIAOMI REDMI 9

150 zł

Wymiana baterii XIAOMI REDMI 9A

150 zł

Wymiana baterii XIAOMI REDMI 9C

150 zł

Wymiana baterii Xiaomi Warszawa

Bateria w Twoim telefonie Xiaomi bardzo szybko się rozładowuje? A może zauważyłeś inne sygnały, które wzbudziły Twój niepokój? Nie wiesz, co robić? Koniecznie pomyśl o wymianie baterii w telefonie Xiaomi! 

Kiedy warto pomyśleć o wymianie baterii w smartfonie Xiaomi?

Wielu z nas wychodzi z założenia, że baterie w nowoczesnych smartfonach są wieczne i będą nam dobrze służyć przez długi czas. Jednak praktyka pokazuje, że w nowoczesnych urządzeniach baterie mają coraz krótszą żywotność i po pewnym czasie mogą pojawiać się sygnały, które zachęcają do jej wymiany. O jakich sygnałach mowa? Kiedy warto pomyśleć o wymianie baterii w smartfonie Xiaomi? Na pewno do takich sygnałów możemy zaliczyć szybkie rozładowywanie się telefonu. Jeśli wcześniej bateria w Xiaomi trzymała Ci dzień lub dwa, a teraz zalewie kilka godzin, to znak, że już nie pracuje tak dobrze. Oczywiście czasami wina może leżeć po zbyt długim przeglądaniu Internetu, czy graniu w graniu. Jednak, gdy telefon leży w spoczynku przez wiele godzin, a później okazuje się, że nagle spadł poziom naładowania, to znak, że najwyższa pora pomyśleć o wymianie ogniwa. Również nie powinieneś bagatelizować tego, że bateria wyłącza się przy różnych wartościach procentowych (jednakowo 5%, 30%, czy 70%), czy tego, że nie reaguje na ładowarkę. Bardzo częstym sygnałem świadczącym o problemach z baterią jest szybkie rozładowywanie po wystawieniu na zimno. Jeśli zatem w okresie jesienno-zimowym zauważymy, że po krótkim spacerze poziom naładowania ogniwa w naszym urządzeniu drastycznie spadł, to również sygnał, że najwyższa pora zdecydować się na jego wymianę. Ostatecznym momentem na wymianę baterii jest jej puchnięcie. Objawia się to lekkim wybrzuszenie tylnej klapki. Początkowo wygląda to śmiesznie, ale powinieneś wiedzieć, że puchnąca bateria powiększa się i napiera na inne części wewnętrzne. Im dłużej będziesz czekał, tym więcej uszkodzeń może się pojawić. Poza tym puchnąca bateria może w końcu wybuchnąć, więc jeśli będziesz mieć taki telefon przy sobie, to możesz narazić się na niebezpieczeństwo. Dlatego nie czekaj, tylko jak najszybciej wymień baterię w telefonie Xiaomi.

Jak zmierzyć się z wymianą baterii w smartfonie Xiaoi? 

Wymiana baterii w smartfonie Xioami może wydać się bardzo prosta, zwłaszcza że w sieci pojawia się wiele filmików, które pokazują, jak zrealizować to we własnym zakresie. Niestety w praktyce to już nie jest takie proste, więc jeśli nigdy wcześniej nie wymieniałeś baterii w Xiaomi, to lepiej nie ryzykuj i postaw na profesjonalne wsparcie, zwłaszcza że w naszym serwisie znajdziesz najlepszych fachowców z branży. Jesteśmy profesjonalnym serwisem z Warszawy, który realizuje pogwarancyjną wymianę baterii w Xiaomi, jak również wiele innych napraw. Do Twojej dyspozycji oddajemy sztab wykwalifikowanych osób, które dysponują szeroką wiedzą, doświadczeniem, czy najlepszym sprzętem. Dzięki temu zawsze sprawnie realizujemy wymianę baterii w smartfonie Xiaomi, jak również usuwanie innych usterek. Jeśli w takim razie chciałbyś, byśmy zajęli się Twoim smartfonem, to się do nas zgłoś!

Wymiana baterii w telefonie Xiaomi Warszawa – jak to realizujemy?

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że realizujemy wymianę baterii w praktycznie wszystkich smartfonach Xiaomi. I tak możesz zgłosić się do nas z Black Shark, Mi 8 Pro, Mi 10, czy z Mi Note. Do tego chętnie zajmujemy się również modelami POCO X3, Pocophone F2, Redmi 4A, Redmi 6, Redmi 9 i wieloma innymi. Wizyta w naszym serwisie zawsze oznacza dokładną diagnostykę, bo choć wadliwa bateria daje charakterystyczne sygnały, to zawsze wolimy sprawdzić, czy przypadkiem nie występują też inne usterki. O wstępnych ustaleniach poinformujemy Cię od razu, a to oznacza, że również powiemy Ci, jakie koszty będą się wiązać ze skorzystaniem z naszego wsparcia. Jeśli cennik zostanie przez Ciebie zaakceptowany, to zabierzemy się do działania.

Sama wymiana baterii w naszym serwisie nie trwa dłużej niż 40 minut. Do tego zadania wykorzystujemy zawsze najlepsze ogniwa. Pochodzą one ze sprawdzonego i pewnego źródła, więc możesz być pewny, że po usłudze Twój telefon Xiaomi nadal będzie świetnie działał.  

Wymiana baterii w telefonie Xiaomi Warszawa – jak dostarczyć smartfon do naszego serwisu?

Stacjonarny punkt prowadzimy w stolicy, więc jeśli mieszkasz w Warszawie lub okolicznych miejscowościach, to zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu. Jeśli masz do nas za daleko, to również nie masz powodów do zmartwień. Specjalnie dla naszych klientów wprowadziliśmy naprawę wysyłkową, która oznacza wysyłkę urządzenia przez firmę kurierską. Gdy do nas dotrze, realizujemy wymianę baterii w Xiaomi i odsyłamy telefon do właściciela. Jeśli chciałbyś skorzystać z takiego rozwiązania, skontaktuj się z nami telefonicznie. Omówimy szczegóły i dowiesz się, jak to dokładnie wykonać.