Serwis iMac Warszawa

Serwis iMac Warszawa -
Grochowska - Praga Południe

Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Telefon: +48 790 343 000
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00

Serwis iMac Warszawa -
al. Niepodległości - Mokotów

Adres: al. Niepodległości 152, 02-555 Warszawa
Telefon: +48 607 854 000
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00

Serwis iMac Warszawa - iDared Serwis

Zajmujemy się profesjonalna naprawą Apple iMac. Naszym celem jest dostarczenie klientowi usług najwyższej jakości, bezkonkurencyjnie funkcjonalnego i wyróżniającego się na rynku niepowtarzalną stylistyką w atrakcyjnej cenie na tle konkurencji. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.  Zadzwoń do Nas. Naprawa iMac Warszawa

Zobacz nasz kanał na Youtube

Włącz subskrypcje i bądź na bieżąco z nowymi filmami 

Oferujemy Państwu darmową diagnoz iMac

Naprawa iMac Warszawa
Oferujemy także:

Serwis iMac Warszawa

iMac to wspaniałe urządzenie, które zyskuje coraz więcej zwolenników. Jednak mimo jego niezawodności, jak w każdym innym sprzęcie, mogą pojawić się różne usterki lub awarie. Co wtedy należy zrobić? Wybrać profesjonalny serwis, w którym specjaliści pozbędą się wszelkich problemów z urządzeniem. Właśnie tak jest w salonie Apple Warszawa Macintosz! Z wielką radością pomożemy Ci z uszkodzonym sprzętem. 

Jakie usługi wykonujemy dla iMaców?

W naszym serwisie pomożemy wam z każdą awarią. Nie ma usterki, której byśmy się nie pozbyli. Podejmujemy się nawet trudnych uszkodzeń, których inni nie chcieli naprawić. Odwiedzając nasz serwis, będziesz mieć pewność, że szybko i profesjonalnie pozbędziemy się usterki. 

Jakie usługi wam oferujemy?

  • Oczyścimy i poddamy konserwacji wasze urządzenie, 
  • Odzyskamy dane z iMac,
  • Naprawimy płytę główną, 
  • Wymienimy pamięć Ram w iMacu,
  • Wymienimy dysk twardy,
  • Naprawimy zasilacz, 
  • Naprawimy układ graficzny, 
  • Wymienimy matrycę,
  • Naprawimy kartę wi-fi. 

Oczywiście napraw, które wykonujemy jest jeszcze dużo. Oto te, które robimy najczęściej. Poza tym oferujemy wam również inne usługi związane z iMac. Stworzymy kopię zapasową albo przywrócimy system po awariach. Możemy również zainstalować wam oprogramowanie albo sformatować dysk. Dodatkowo pozbędziemy się wirusów z waszego urządzenia. Jeśli właśnie, którąś z tych rzeczy chcesz wykonać, odwiedź iDared Serwis ! 

Zalety naszego serwisu

Serwis Macintosz od wielu lat jest wybierany nie tylko przez właścicieli iMaców. Równie często przychodzą do nas osoby z uszkodzonym iPhone, iPadem, iPodem albo MacBook. Przez te lata zdobyliśmy doświadczenie, które pomaga nam naprawiać wasze urządzenia na bardzo wysokim poziomie. Nasi specjaliści dokładnie wiedzą co zrobić, gdy iMac jest uszkodzony. Mają oni odpowiednie przeszkolenie, dzięki czemu nasze usługi są niezawodne. Gwarantujemy wam, że będziecie zadowoleni ze świadczeń, które wam oferujemy, a po naprawach, które wykonamy, wasze urządzenie będzie doskonale działać. 

Kolejną naszą zaletą są bardzo atrakcyjne ceny usług i napraw, które wam oferujemy. Są one proporcjonalne do pracy, jaką wykonujemy. Jesteśmy pewni, że z nich również będziecie zadowoleni, tak samo jak wielu naszych stałych klientów. Co ważne, oferujemy wam jeszcze darmową diagnozę urządzenia. 

Warto dodać, że na każdą naprawę, którą wykonamy, otrzymacie od nas gwarancję na sześć miesięcy. Przez ten czas będziecie mogli odwiedzić nasz salon, abyśmy wykonali darmową naprawę, jeśli coś nie będzie działać, tak jak powinno. Jednak jesteśmy pewni, że nigdy nie będziecie musieli z niej korzystać, a wasze urządzenie będzie doskonale działać. 

Dodajmy jeszcze, że wykonamy naprawy dla wszystkich modeli iMac. Nie ma dla nas znaczenia, kiedy został on wyprodukowany. Naprawimy urządzenia, które posiadają wersję Unibody (przed Retiną), wersję Air oraz wersję z Retiną. Dzięki temu masz pewność, że na pewno naprawimy Twoje urządzenie. 

Nie można również zapomnieć, że usługi w naszym salonie są wykonywane błyskawicznie. Już po dwóch dniach będziesz mógł odwiedzić nasz serwis, aby odebrać sprawne urządzenie. 

Jak wygląda napraw iMac w naszym salonie?

Do każdej naprawy, którą wykonujemy, podchodzimy bardzo profesjonalnie. Zaczynamy ją od darmowej diagnozy. Często również pytamy się was, jaki problemy zaobserwowaliście, kiedy one wystąpiły i czy wiecie, jaki może być powód ich pojawienia się. Wasze uwagi są dla nas niezwykle cenne. Następnie sami sprawdzamy w urządzeniu, co się uszkodziło i w jaki sposób możemy się pozbyć awarii. Później precyzyjnie wykonujemy naprawę. Gdy skończymy i będziemy pewni, że wasze urządzenie doskonale działa, możecie je od nas odebrać. Jeśli będziecie mieli jakieś wątpliwości co do naprawy, to z wielką przyjemnością ich wysłuchamy i wspólnie wymyślimy, co dalej z tym zrobić. 

Serdecznie zapraszamy was do naszego salonu Apple Warszawa Macintosz. Z wielką radością naprawimy iMaca i inne urządzenia.