Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00
Telefon: +48 790 343 000

Zobacz nasz kanał na Youtube

Włącz subskrypcje i bądź na bieżąco z nowymi filmami 

[elfsight_youtube_gallery id="1"]

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Warszawa

Wymiana szybki Xiaomi Warszawa

Profesjonalna wymiana zbitych szybek w telefonach. Wymieniamy tanio  zbite i uszkodzone szybki w telefonach. Podejrzewamy, że każdy miał już do czynienia z nieprzyjemną sytuacją, w której uszkodzony został wyświetlacz telefonu. Zalecamy od początku stosowanie szkła hartowanego w celu ochrony ekrany. Jednak przy poważniejszych uszkodzeniach albo upadku z duzej wysokości każdy telefon może się uszkodzić bez względu na doddatkowe zabezpieczenia.

Jesteśmy profesjonalnym pogwarancyjnym serwisem telefonów Xiaomi w Warszawie

Jesteśmy profesjonalnym prywatnym serwisem telefonów GSM w Warszawie, naprawiamy wszystkie modele telefonów każdego producenta. Wyświetlacze producenta telefonów XIAOMI nie uchodzą za najlepsze. Podobnie jak pozostałe ekrany narażone są na zarysowania lub rozbicie, jednak z doświadczenia wiemy, ze jednak wyświetlacze tego producenta częściej trafiają do naszego serwisu  niż inne.

blank

Wymiana szybki Xiaomi Warszawa

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI A1

300 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI A2

300 zł

Wymiana szybki XIAOMI MI A2 LITE

300 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI A3

500 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI 4

300 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI 4C

300 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI 5

280 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI 5

280 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI 5C

300 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI 5S

300 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI 5S PLUS

300 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI 5X

300 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI 6

300 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI 6X

300 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI 8

650 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI 8 LITE

350 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI 8 SE

950 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI 9

700 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI 9 SE

900 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI 9 LITE

650 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI 9T / MI 9T PRO

650 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI 10 5G

800 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI 10 LITE 5G

850 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI 10 T/ MI 10 T PRO

750 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI 11

1350 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI 11 LITE

800 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI MAX

360 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI MAX 2

360 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI MAX 3

360 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI MIX

400 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI MIX 2

400 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI MIX 2S

400 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI MIX 3

550 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI NOTE PRO

380 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI NOTE 3

550 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI NOTE 10

750 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI NOTE 10 LITE

600 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI MI NOTE 10 LITE

600 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI REDMI 2

Tel

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI REDMI 4

330 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI REDMI 4A

300 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI REDMI 4X

320 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI REDMI 4 PRO

320 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI REDMI 5

330 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI REDMI 5A

320 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI REDMI 5 PLUS

350 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI REDMI 6

350 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI REDMI 6A

350 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI REDMI 6 PRO

450 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI REDMI 7

350 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI REDMI 7A

350 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI REDMI 8

350 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI REDMI 8A

350 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI REDMI 9

400 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI REDMI 9A

400 zł

Wymiana Wyświetlacza XIAOMI REDMI 9C

400 zł

Wymiana szybki Xiaomi Warszawa

Uszkodzenia szybki w smartfonach to bardzo często zgłaszany problem i nie ma co się dziwić, ponieważ większość z nas zapomina ją odpowiednio zabezpieczyć. Tylko co robić, gdy dojdzie już do uszkodzenia szybki? Jak zmierzyć się z problemem? Najlepiej zdecydować się na wymianę szybki w Xiaomi! 

Co może doprowadzić do uszkodzenia szybki w Xiaomi?

Smartfony Xiaomi wydają się niezniszczalne, ale trzeba przyznać, że nawet one są podatne na uszkodzenia, w tym właśnie na uszkodzenia szybki. Najczęściej dochodzi do tego na skutek upadku urządzenia, a to zdarza nam się bardzo często, zwłaszcza że z telefonem zwykle się nie rozstajemy. Też tak masz? A no właśnie! A tak naprawdę wystarczy, byś w czasie spaceru potknął się, a już telefon może wyślizgnąć Ci się z ręki i efektem tego mogą być zarysowania i pęknięcia na szybce, a czasami również szybka się rozpada. Oczywiście na tym nie koniec, ponieważ wyślizgnięcie się z kieszeni, czy nawet upadek na podłogę w domu może mieć fatalne skutki. Do uszkodzenia szybki w Xiaomi może też dojść na skutek przygniecenia przez ciężki przedmiot, czy przez zderzenie z kamieniami, a im ono będzie silniejsze, tym większe uszkodzenia szybki. 

Jak poradzić sobie z uszkodzeniem szybki w Xiaomi?

Niewielkie zarysowania, czy pęknięcia często są bagatelizowane, zwłaszcza jeśli da się korzystać z telefonu. Jednak powinieneś wiedzieć, że one i tak będą postępować. Początkowo możesz tego nie zauważyć, ale im większy nacisk na wyświetlacz, tym uszkodzenie szybki będzie większe. Dlatego nie ma sensu ryzykować, bo może to nieść ze sobą jeszcze więcej problemów, w tym na przykład doprowadzić do uszkodzenia wyświetlacza i kolejnych wydatków. Zamiast czekać, lepiej od razu działaj i pomyśl o wymianie uszkodzonej szybki w Xiaomi. Nie będzie to takie trudne, jak Ci się może wydawać, zwłaszcza że do swojej dyspozycji masz nasz serwis w Warszawie. Specjalizujemy się w pogwarancyjnej naprawie telefonów Xiaomi, więc jeśli dojdzie do uszkodzenia szybki w Twoim urządzeniu, to możesz być pewny, że będziemy w stanie Ci pomóc. Korzystamy z najlepszych sprzętów, części zamiennych i mamy wykwalifikowanych serwisantów, więc wszystkie usługi realizujemy z sukcesem i w szybkim tempie. 

Jak realizujemy wymianę szybki Xiaomi w naszym serwisie?

W naszym serwisie jesteśmy w stanie zrealizować wymianę szybki w praktycznie wszystkich telefonach Xiaomi – od Black Shark, po Mi 8 SE, Mi 9, Mi 10, POCO X3, Pocophone F1, Redmi 6, a na Redmi S2 kończąc. Dzięki temu możesz być pewny, że zapewnimy Ci odpowiednie wsparcie bez względu na to, jaki model Xiaomi posiadasz. Uszkodzenia szybki nie da się przeoczyć, więc można od razu zabrać się za demontaż i wymianę na nową. Jednak w naszym serwisie tak się nie działa, bo doskonale wiemy, że są to uszkodzenia najczęściej po upadkach, a to może prowadzić również do innych usterek. Aby je wykluczyć i przy okazji ochronić Cię przed jeszcze większymi kosztami naprawy, wykonujemy dokładną diagnostykę. Jest ona całkowicie bezpłatna, więc nie musisz obawiać się żadnych opłat. Po diagnostyce podzielimy się z Tobą swoimi spostrzeżeniami i podamy koszty, jakie wiążą się z usługą. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszego wsparcia, to zabierzemy się do działania. 

Jeśli problem dotyczy tylko szybki, to zajmiemy się jej demontażem i wymianą na nową. Oczywiście będzie ona zgodna z modelem telefonu Xiaomi, jaki posiadasz i zapewni Ci bezproblemowe użytkowanie. W razie innych uszkodzeń także zajmiemy się ich usunięciem. Dodatkowo możemy również zabezpieczyć Twoją szybkę przed ponownymi uszkodzeniami, w tym na przykład chętnie zajmiemy się montażem szkła ochronnego. Przy braku zleceń czas wymiany szybki to około 30-40 minut, więc w ekspresowym tempie telefon do Ciebie wróci.

Wymiana szybki Xiaomi Warszawa– jak dostarczyć smartfon do naszego serwisu?

Nasz serwis działa w Warszawie, więc jeśli mieszkasz tutaj lub w okolicy, to możesz się do nas zgłosić osobiście. Jednak to wcale nie oznacza, że mieszkańcy innych miast nie mogą skorzystać z naszych usług. Chcąc zapewnić swoje profesjonalne wsparcie każdemu użytkownikowi Xiaomi, wprowadziliśmy do oferty naprawę wysyłkową. Wystarczy, że nadasz swoje urządzenie za pośrednictwem firmy kurierskiej, opiszesz usterkę i podasz adres zwrotny. Gdy szybka w telefonie Xiaomi zostanie przez nas wymieniona, to go do Ciebie odeślemy. Brzmi ciekawie? Skontaktuj się z nami, a omówimy wszystkie szczegóły!