Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00
Telefon: +48 790 343 000

Zobacz nasz kanał na Youtube

Włącz subskrypcje i bądź na bieżąco z nowymi filmami 

[elfsight_youtube_gallery id="1"]

Wymiana głośnika Xiaomi Warszawa

Wymiana głośnika rozmów Xiaomi Warszawa

Telefony marki XIAOMI są wrażliwe na wodę, im dłużej telefon jest zalany, leży w wodzie lub rozmawiamy przez telefon na deszczu przez dłuższy czas narażamy układ elektroniczny na zwarcie. Obudowa chroni podzespoły wewnętrzne telefonu jednak zawsze zdarzają się małe nieszczelności, woda może dostać się przez miejsca gdzie obudowa nie jest zwarta np gniazdo ładowania.

Wymiana głośnika Xiaomi Warszawa 

Usterka głośnika w smartfonie Xiaomi może zdarzyć się w najmniej spodziewanym momencie. Co wtedy robić? Jak zmierzyć się z usterką głośnika w smartfonie? Najlepiej pomyśleć o wymianie na nowy!

Co prowadzi do uszkodzeń głośnika w telefonach Xiaomi?

Jeśli pojawiają się problemy z głośnikiem w telefonie Xiaomi, to najczęściej szukamy winy po stronie producenta. Jednak powinieneś wiedzieć, że do tego typu uszkodzeń najczęściej prowadzimy my sami. Jak to możliwe? Głośniki w telefonach zawsze miały tendencję do przyciągania metalu, kurzu, czy innych zanieczyszczeń. Z biegiem czasu ich poziom może być tak duży, że prowadzenie rozmów będzie niemożliwe. Jednak to nie wszystko. Czasami uszkodzenie głośnika w Xiaomi to efekt zalania, a więc wystarczy, że Twój sprzęt wpadnie do kałuży, wylejesz na niego napój, czy nawet wpadnie Ci przez przypadek do wanny, a już mogą wystąpić problemy z głośnikiem. Zdarzają się też sytuacje, gdzie uszkodzenie głośnika jest skutkiem upadku i to nie zawsze z wysokości. Czasami upadek z łóżka na podłogę może skończyć się uszkodzeniem głośnika, więc nie powinno Cię dziwić, że często słyszysz, by zachować ostrożność.

Po czy poznać uszkodzenie głośnika w Xiaomi?

Jeśli dojdzie do uszkodzenia głośnika rozmów w Xioami, to na pewno tego nie przeoczysz, bo tego typu usterki dają bardzo charakterystyczne sygnały. Przede wszystkim mowa o metalicznych dźwiękach, czy o trzeszczeniu w głośniku. Do tego mogą dochodzić trudności z prowadzeniem rozmów. Jeśli okaże się, że nie będziesz słyszał rozmówcy, a on Ciebie tak, to znak, że głośnik nadaje się do wymiany. Początkowo są to chwilowe przerwy w słyszalności, ale z czasem problem może się pogłębiać, więc nie ma sensu czekać, aż samo minie, bo tak się nie stanie. 

Jak poradzić sobie z uszkodzony głośnikiem w Xiaomi?

Praktyka pokazuje, że nie brakuje osób, które próbują realizować samodzielne naprawy uszkodzonego głośnika w smartfonach Xiaomi. Jednak my odradzamy takich działań, zwłaszcza jeśli nie dysponujesz odpowiednią wiedzą, doświadczeniem oraz sprzętem. Dlaczego? Nieumiejętna naprawa głośnika w Xiaomi może skończyć się jeszcze większymi uszkodzeniami, a to nałoży na Ciebie dodatkowe koszty za ich usunięcie. Chciałbyś tego? Na pewno nie, więc zamiast ryzykować, zgłoś się do nas! Jesteśmy profesjonalny serwisem z Warszawy, który realizuje pogwarancyjną wymianę głośnika w Xiaomi. Do Twojej dyspozycji oddajemy sztab wykwalifikowanych osób, które mogą nie tylko wymienić uszkodzony głośnik, ale również zrealizować wiele innych napraw. Wymiana baterii w Xiaomi, wymiana gniazda ładowania, czy nawet wymiana aparatu to tylko kilka usług, które chętnie zrealizujemy. Chciałbyś skorzystać z naszych usług? Zgłoś się do nas jeszcze dziś! 

Jak wygląda wymiana głośnika Xiaomi w naszym serwisie? 

Powinieneś wiedzieć, że zajmujemy się wymianą głośnika we wszystkich smartfonach Xiami. Zatem możesz się do nas zgłosić jednocześnie ze smartfonem Mi Note 10 Pro, Pocophone F2, Redmi 4A, Redmi Note 8T, Redmi Note 4, Redmi Note 4X i wieloma innymi. Zanim przejdziemy do działania, najpierw wykonany dokładną diagnostykę, ponieważ to dla nas najlepszy sposób na określenie uszkodzeń i potwierdzenie Twoich przypuszczeń. Na jej podstawie dowiesz się również, ile będzie kosztowała Cię usługa i zdecydujesz, czy mamy zająć się Twoim urządzeniem.

Jeśli postanowisz nam zaufać, a usterka faktycznie będzie leżeć po stronie głośnika w Xiaomi, to zabierzemy się do jego wymiany. Do tego zadania wykorzystamy tylko najlepsze sprzęty i komponenty, ponieważ tylko w ten sposób Twój smartfon Xiaomi znów będzie mógł Ci dobrze służyć. Czas realizacji usługi zależy od ilości zleceń, jakie na nas spoczywają. Jednak zawsze dokładamy starań, by urządzenie szybko wróciło do właściciela, więc nawet nie zdążysz zatęsknić za Xiaomi, a on znów trafi w Twoje ręce.

Wymiana głośnika Xiaomi Warszawa – jak możesz dostarczyć do nas smartfona?

Nasz stacjonarny punkt działa w Warszawie, więc to tutaj możesz dostarczyć swoje urządzenie osobiście. Jeśli okaże się, że nie mieszkasz w Warszawie lub okolicy, to również nie masz powodów do zmartwień, ponieważ wprowadziliśmy do oferty naprawę wysyłkową. Oznacza ona konieczność wysłania do nas urządzenia przez firmę kurierską wraz z opisem usterki i adresem zwrotnym. Gdy usługa zostanie zrealizowana, odeślemy telefon Xiaomi. Brzmi ciekawie? Skontaktuj się z nami, a omówimy wszystkie szczegóły!

Naprawiamy wszystkie modele telefonów Xiaomi

Black Shark, Black Shark 2, Mi 8, Mi 8 Lite, Mi 8 Pro, Mi 8 SE, Mi 9, Mi 9 SE, Mi 9T, Mi 9 Lite, Mi 9T Pro, Mi 10, Mi 10 Lite 5G, Mi 10 Pro, Mi 10T, Mi 10T Lite, Mi 10T Pro, Mi A1, Mi A2, Mi A2 Lite, Mi A3, Mi Max 2, Mi Max 3, Mi MIX 2, Mi MIX 2S, Mi MIX 3, Mi Note, Mi Note 10, Mi Note 10 Pro, Mi Note 10 Lite, Mi5, Mi6, POCO X3, Pocophone F1, Pocophone F2, Redmi 4A, Redmi 4X, Redmi 5, Redmi 5 Plus, Redmi 5A, Redmi 6, Redmi 6A, Redmi 7, Redmi 7A, Redmi 8, Redmi 8A, Redmi 9, Redmi 9A, Redmi 9AT, Redmi 9C, Redmi GO, Redmi Note 3, Redmi Note 4, Redmi Note 4X, Redmi Note 5, Redmi Note 5A, Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro, Redmi Note 8, Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 8T, Redmi Note 9, Redmi Note 9 Pro, Redmi Note 9s, Redmi S2