Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00
Telefon: +48 790 343 000

Zobacz nasz kanał na Youtube

Włącz subskrypcje i bądź na bieżąco z nowymi filmami 

[elfsight_youtube_gallery id="1"]

Wymiana baterii Oppo Warszawa

Wymiana baterii Oppo Warszawa

Wymiana baterii Oppo Warszawa

Zauważyłeś, że baterii w smartfonie Oppo szybko się rozładowuje? A może pojawiły się inne sygnały, które wzbudzają niepokój? Zastanawiasz się, co robić? Możliwe, że będziesz musiał zmierzyć się z wymianą baterii w Oppo! 

Po czym poznać uszkodzenia baterii w smartfonie Oppo?

Wydawać by się mogło, że tak dobry producent będzie w stanie zapewnić nam urządzenia, które będą działać bez zarzutu przez długie lata. Jednak z biegiem czasu wszystkie baterie się zużywają i lepiej, byś miał tego świadomość. Po czym zatem poznać, że ten problem dotknął właśnie Ciebie? Na pewno Twój niepokój powinno wzbudzić szybkie rozładowywanie się telefonu Oppo w stanie spoczynku. Jeśli pomimo tego, że Twój telefon nie był użytkowany, poziom baterii drastycznie spadnie, to znak, że bateria nie działa poprawnie. O tym, że występują problemy z baterią może świadczyć również  brak możliwości jej ładowania, wyłączanie się bez powodu przy różnych wartościach procentowych (jednakowo przy 5%, 15%, czy 45%), czy nawet to, że po kontakcie z niską temperaturą telefon szybko się rozładował. To są najczęściej pierwsze sygnały, których nie powinieneś bagatelizować, ponieważ problem sam nie zniknie. Z czasem dojdzie do tego zwiększanie się objętości baterii, co będziesz mógł  zaobserwować wybrzuszeniami na tylnej klapce. Początkowo będzie to mało widoczne, ale z czasem bateria będzie puchła jeszcze bardziej i może dojść do uszkodzeń innych komponentów. Oczywiście puchnąca bateria grozi też samozapłonem, więc może to zagrozić nawet Twojemu zdrowiu lub życiu. Lepiej nie czekaj do tego momentu i od razu pomyśl o wymianie baterii w Oppo!

Jak wymienić baterię w smartfonie Oppo? 

Jeśli skierujesz się do sieci w celu znalezienia wskazówek, to szybko zauważysz, że wiele osób poleca samodzielną wymianę baterii w smartfonie Oppo. Można nawet spotkać się z opinią, że jest to tak proste, że nie trzeba ani wiedzy, ani doświadczenia. Niestety, gdy przychodzi zabrać się do działania, to okazuje się, że samodzielna wymiana baterii w Oppo wcale nie jest taka prosta, jak podawali „eksperci” z Internetu. Mało tego, jeden nieodpowiedni ruch może sprawić, że wystąpi znacznie więcej uszkodzeń, które będą wiązać się z jeszcze większymi kosztami. Czy warto w takim razie samodzielnie mierzyć się z wymianą baterii w smartfonie Oppo? Jasne, że nie! Do swojej dyspozycji masz wykwalifikowany serwis Oppo w Warszawie i to na jego wsparcie lepiej postaw!

Jak wygląda profesjonalna wymiana baterii w Oppo Warszawa?

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że jesteśmy pogwarancyjnym serwisem Oppo, który działa w Warszawie. W naszym zespole znajdziesz tylko wykwalifikowane osoby, którym nie brakuje umiejętności, czy praktyki. Do tego na bieżąco podnosimy swoje kwalifikacje, ulepszamy sprzęty, więc zawsze oferujemy najwyższą jakość usług i pomoc przy wymianie baterii w różnych modelach smartfonów Oppo. Dzięki temu możesz się do nas zgłosić jednocześnie z Oppo A15s, Oppo A91, Oppo RENO 4 Lite, Oppo A53 i wieloma innymi.

Wymiana baterii w Oppo zaczyna się u nas od dokładnego wywiadu z klientem, jak również od diagnostyki. Na podstawie tego, co zaobserwowałeś, jak również z wykorzystaniem najlepszych sprzętów będziemy w stanie wychwycić wszystkie nieprawidłowości w smartfonie Oppo i ustalić, czy faktycznie konieczna jest wymiana baterii. Następnie zebranymi informacjami podzielimy się z Tobą i podamy koszty, jakie będziesz musiał ponieść za usługę. Jeśli zdecydujesz się, by to właśnie nasi serwisanci zajęli się wymianą baterii w Oppo, to niezwłocznie zabierzemy się do działania. Oznacza to między innymi demontaż starej baterii i umieszczenie w jej miejscu nowego ogniwa, które sprawi, że dalej będziesz mógł korzystać ze swojego sprzętu. Przy braku pilnych napraw realizujemy wymianę baterii w Oppo od ręki, więc w ciągu 30 lub 40 minut telefon może do Ciebie wrócić. Brzmi świetnie? Też tak myślimy, więc koniecznie zgłoś się do nas, gdy bateria w smartfonie Oppo zacznie dawać niepokojące sygnały. 

Wymiana baterii w Oppo Warszawa – jak dostarczyć smartfon do naszego serwisu?

Swój stacjonarny punkt serwisowy mamy w Warszawie, więc jeśli mieszkasz tutaj lub w sąsiednich miejscowościach, to możesz zabrać uszkodzony smartfon Oppo i zgłosić się z nim osobiście. Jeśli okaże się, że masz do nas za daleko, to także nie musisz rezygnować z naszego wsparcia. Do oferty wprowadziliśmy naprawę wysyłkową, która oznacza dostarczenie nam urządzenia za pośrednictwem firmy kurierskiej. Wystarczy, że opiszesz usterkę, podasz adres zwrotny i numer kontaktowy, a my zajmiemy się Twoim urządzeniem. Gdy bateria w smartfonie Oppo zostanie przez nas wymieniona, to odeślemy do Ciebie urządzenie, a Ty znów będziesz mógł z niego korzystać do woli.