Wymiana układu Grafiki GPU MacBook Warszawa

Adres: ul. Grochowska 239, 04-001 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00
Telefon: +48 790 343 000

Wymiana układu Grafiki GPU MacBook - iDared Serwis

Serwis Apple Warszawa. Profesjonalny Serwis Produktów Apple Warszawa. Profesjonalna kadra Techników elektroników jest wstanie zaoferować profesjonalną naprawę układu Grafiki GPU w Twoim MacBook Pro Air

Jeśli twój komputer się nie włącza na ekranie wyskakują artefakty. To znak że karta graficzna twojego MacBooka może być uszkodzona i nie poprawnie wyświetla treść. Zapraszamy na darmową diagnozę Twojej Grafiki w MacBook.

Naprawa po zalaniu:
✔ Profesjonalna kadra techników elektroników,
✔ Diagnoza i naprawa płyty głownej MacBook,
✔ Udzielamy 3 miesięcznej gwarancji.,
✔ Kompleksowe testy po naprawie MacBook.

Modele MacBook Pro Unibody 2008-2012

Wymiana układu grafiki GPU w Macbooku

Bardzo częstą przypadłością wśród Macbooków, ale i innych laptopów jest uszkodzenie karty graficznej. Jak to rozpoznać? Przede wszystkim na ekranie pojawiają się artefakty, czyli załamania grafiki. Jeżeli czujesz, że z twoim ekranem coś jest nie tak, coś cię niepokoi – przyjdź do nas. 

Karta graficzna jest jednym z najważniejszych podzespołów Macbooka, bez którego funkcjonowanie jest prawie niemożliwe. Niektórzy próbują na własną rękę coś naprawić, coś podreperować. Zazwyczaj z marnym skutkiem. Warto więc odwiedzić od razu nasz serwis, aby nie narazić swojego urządzenia na poważniejsze kłopoty, które spowodują wzrost ceny naprawy. Nasi doświadczeni pracownicy, zajmą się twoim Macbookiem. Wymienią lub naprawią kartę graficzną, zachowując przy tym maksimum staranności. Jesteśmy najlepsi w tym co robimy. 

Koszt wymiany układu grafiki w Macbooku

Jeżeli chodzi o koszty wymiany układu grafiki w Macbooku, wszystko jest uzależnione przede wszystkim od modelu, który posiadasz. Ogólny cennik znajdziesz na naszej stronie internetowej. Każdy przypadek jednak rozpatrujemy indywidualnie. Każdy przypadek wymaga odpowiedniego podejścia. Przyjdź do nas ze swoim Macbookiem, opowiedz co się stało, a my wybierzemy najlepsze dla ciebie rozwiązanie. 

Objawy uszkodzenia układu grafiki w Macbooku

Należy pamiętać, że wymiana karty graficznej w domu jest niemożliwa. W większości przypadków podzespół ten zostaje wlutowany w płytę główną. Trzeba zachować ogromną staranność, aby dodatkowo nie uszkodzić czegoś innego.

 Jeżeli nie jesteś pewny, czy aby na pewno to karta graficzna została uszkodzona, zwróć uwagę na następujące objawy, które pomogą ci określić, gdzie leży problem. Brak obrazu jest jednym z nich. Ponadto na ekranie często możesz zobaczyć artefakty, czyli po prostu przekłamania obrazu. Dodatkowo może się zdarzyć, iż ekran jest podzielony na pół, czy nie można zainstalować też sterowników graficznych. Każdy przypadek jest inny.

Cały proces wymiany karty graficznej jest pracochłonny i musi być przeprowadzony bardzo dokładnie. Element ten składa się z kilkuset mniejszych elementów, które można łatwo uszkodzić. My, jako doświadczeni serwisanci bez problemu radzimy sobie z takimi przypadkami. Przyjdź do nas osobiście lub zamów kuriera, który odbierze od ciebie uszkodzony sprzęt, a my go naprawimy i odeślemy. Gwarantujemy najniższe ceny w mieście!

Wymiana układu grafiki GPU

Objawy uszkodzenia układu GPU?

Grafika w laptopach Apple pełni bardzo ważną rolę. Producenci przykładają do niej dużą wagę, dlatego wszystkie jej uszkodzenia powodują zmniejszenie komfortu pracy na urządzeniu. Oto objawy uszkodzenia układu grafiki GPU, które możecie zaobserwować na swoim urządzeniu:

  • Na ekranie nie pokazuje się obraz,
  • Problemy lub całkowity brak możliwości korzystania z programów graficznych,
  • Nie można skorzystać z wyższych rozdzielczości ekranu,
  • Laptop się przegrzewa,
  • Na ekranie wyświetlają się artefakty, czyli kropki, kreski lub obraz jest zniekształcony,
  • Nie można uruchomić MacBooka,
  • Urządzenie zawiesza się podczas ładowania się systemu.

Jeśli na swoim urządzeniu zaobserwowałeś powyższe objawy, oznacza to najprawdopodobniej, że w Twoim urządzeniu zepsuł się układ graficzny GPU. Jednak o tym zadecydują specjaliści, kiedy oddasz urządzenie do odpowiedniego punktu. Jeśli pochodzicie ze stolicy, odwiedźcie nas – serwis iPhone Warszawa – Grochowska.

Często uszkodzenie układu graficznego jest spowodowane zalaniem urządzenia. Nasz serwis naprawia takie problemy po kontakcie MacBooków z wodą. Jednak nie jest to jedyny sposób na uszkodzenie układu. Może ona się psuć ze względu na starość urządzenia lub wady fabryczne, które nie są związane z naszym użytkowaniem. Układ grafiki GPU może doznać awarii po upadku laptopa. We wszystkich tych przypadkach niezbędny będzie kontakt z dobrym serwisem, który szybko naprawi awarię, a wy ponownie będziecie mogli cieszyć się MacBookiem.

Dlaczego powinieneś skorzystać z usług naszego serwisu?

Nasz punkt od wielu lat zajmuje się naprawianiem MacBooków. Lata doświadczeń pozwalają nam na szybkie wykonywanie swoich obowiązków, co przekłada się na wasze zadowolenie. Nikt nie lubi, gdy jego sprzęt za długo znajduje się w serwisie. Nasz zespół składa się z profesjonalistów. Dla nas ważne jest wasze zadowolenie oraz wysoka jakość usług, które wam oferujemy. Do każdej naprawy podchodzimy bardzo poważnie i wszystko odpowiednio naprawiamy. Korzystamy z oryginalnych części zamiennych, dzięki czemu masz pewność, że jakość usługi będzie na wysokim poziomie, a urządzenie szybko się nie uszkodzi. Oczywiście oferujemy wam również gwarancję, dzięki której będziecie mogli oddać MacBooka do naprawy, jeśli uszkodziło się w nim coś nie z waszej winy. Czas oczekiwania na urządzenie jest krótki, ale zależy on od rodzaju problemu, z którym do nas przychodzicie. Każdą naprawę rozpoczynamy od diagnozy. Następnie przechodzimy do działania. Gdy już odbierzecie od nas urządzenie, wspólnie je przetestujemy, aby mieć pewność, że wszystko działa bez zarzutów. Oferujemy wam również bardzo atrakcyjne ceny, które przekładają się na jakość wykonywanej usługi w naszym salonie. Gwarantujemy wam, że będziecie zadowoleni z naszych usług, tak samo jak wielu innych naszych klientów. Przekonaj się sam, odwiedzając serwis iPhone Warszawa przy ulicy Grochowskiej 239.

Oferujemy wam również wiele innych usług i napraw związanych z produktami Apple. Wszystkie informacje o nich znajdziecie na naszej stronie internetowej. Jeśli potrzebujecie wsparcia, możecie się z nami kontaktować telefonicznie, mailowo lub osobiście. Z wielką przyjemnością pomożemy wam ze wszystkimi problemami i odpowiemy na zagwozdki.