Nie zwlekaj! Zarezerwuj usługę już teraz . . .

Naprawa Macbook po zalaniu - iDared Serwis

Adres: ul. Grochowska 239, 04-001 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00
Telefon: +48 790 343 000

Naprawa zalanego MacBooka

Zalałeś Swojego Macbooka Pro lub Air. Serwis Macbook Oferuje profesjonalna naprawę Twojego MacBooka. Nasi technicy, znają się na naprawie zalanych MacBook Pro Air. Dodatkowo każda diagnoza w naszym serwisie jest darmowa. Najważniejsze to nie podłączać zalanego MacBook Pod zasilanie! Uszkodzeniu mogą ulec delikatne układy na płycie głównej.

Naprawa po zalaniu:
✔ Czyszczenie po zalaniu,
✔ Diagnoza i naprawa płyty głownej po zalaniu,
✔ Udzielamy 3 miesięcznej gwarancji.
✔ Wymiana klawiatury, baterii, gładzika po zlaniu,
✔ Kompleksowe testy po naprawie zalanego MacBook.

Zalany Macbook i co dalej?

Wielu użytkownikom zdarzyło się zalać Macbooka. Co zrobić w takim przypadku? Najprościej rzecz ujmując – oddać do serwisu. Naprawa może okazać się kosztowna, ale nie na tyle, by nie opłacało się go „postawić do pionu”. Aby dokładnie oszacować koszty, musimy poznać okoliczności zalania, czas w jakim Macbook pozostaje zalany, a także szereg innych informacji. W tym celu zapraszamy do naszego serwisu. Oferujemy bezpłatną diagnostykę i zaoferowanie najbardziej optymalnego rozwiązania.

Co się dzieje po zalaniu Macbooka?

Gdy ciecz zalewa klawiaturę, samoistnie dostaje się do środka. To, w jak dużym stopniu twój Macbook zostanie zalany zależy wyłącznie od ciebie i od twojego postępowania po wystąpieniu awarii. Kiedy „mleko już się rozleje” powinniśmy natychmiastowo odłączyć urządzenie od zasilania. Odwróć go do góry nogami, aby resztki cieczy mogły spokojnie wydostać się na zewnątrz. Ocalisz tym sposobem niektóre podzespoły i uchronisz przed poważniejszymi uszkodzeniami. Gdy nastąpi zalanie pod żadnym pozorem nie włączaj Macbooka. Narazisz siebie i innych na niebezpieczeństwo. 

W najgorszym wypadku rozlana ciecz może dostać się do płyty głównej, gdzie podłączone są również inne podzespoły. Aby tak się nie stało, ważna jest szybka reakcja, o czym niektórzy użytkownicy zapominają. 

Koszt usunięcia skutków zalania

Aby skutecznie ocenić w jakim stopniu twoje urządzenie zostało uszkodzone, przyjdź do naszego serwisu. Po dokładniejszych oględzinach stwierdzimy, w jak dużym stopniu sprzęt trzeba zreperować i ustalimy koszt naprawy. 

U nas Macbook zostanie starannie rozebrany na części, sprawdzony, wysuszony i znów skręcony. W następnej kolejności przejdzie testy, czy aby wszystko działa tak, jak powinno. 

Jesteśmy serwisem, który pracuje tylko na oryginalnych podzespołach marki Apple. Nie używamy tańszych zamienników i podróbek. Mogły by one narazić Macbooka na dodatkowe problemy. Nam zależy na twojej dobrej opinii i zaufaniu. Stawiamy na jakość i udowadniamy to na każdym kroku.

Naprawa MacBooka po zalaniu

Co zrobić w przypadku zalania MacBooka?

Pewnie każdemu z nas zdarzyło się rozlać wodę w miejsce, w którym nie powinno jej być. Gorzej jest jeśli zalaliśmy swojego MacBooka. Wiele osób nie wie, jak postępować w przypadku kontaktu urządzenia z cieczą. Nadal wierzymy, że włożenie laptopa do ryży wszystko załatwi. Niestety tak nie jest. Oczywiście tonący brzytwy się chwyta, ale zostawmy ten sposób na ostatni element naszego odratowywania urządzenia. Co więc powinniśmy zrobić w takiej sytuacji? Na samym początku musisz, jak najszybciej to możliwe wyłączyć urządzenie od zasilania. Jeśli zalany laptop będzie miał długi kontakt z prądem, może to spowodować zwarcia i inne poważne uszkodzenia, które całkowicie zepsują nasze urządzenie, a my nie będziemy mieli czego ratować. Gdy już upewniłeś się, że MacBook jest odłączony od prądu, połóż go do góry nogami. Oznacza to, że sprzęt ma być otworzony, a jego klawiatura ma być naprzeciwko biurka. Dzięki temu przyspieszymy proces wydostawania się wody z urządzenia, a tym samym sprawić, że nie dostanie się on do płyty głównej. Jest to najważniejszy cel tej czynności, ponieważ serce naszego laptopa po kontakcie z wodą może się poważnie uszkodzić. Wiele osób myśli również, że mokre urządzenie warto wysuszyć… suszarką. Jest to bardzo głupi pomysł. Tym sposobem woda może rozprowadzić się po naszym urządzeniu, a nie ją z niego szybko wydostać. Może to spowodować inne uszkodzenia związane nie tylko z dostarczeniem się cieczy do wszystkich elementów MacBooka, ale również z jego przegrzaniem. Następnie należy pozostawić w takiej pozycji laptopa przez około 48 godzin. Dzięki temu jest większa szansa na to, że całkiem wyschnie. Po tym czasie nie uruchamiaj go! Powinieneś go oddać do dobrego serwisu, który dzięki Twojej dobrej i szybkiej reakcji będzie miał szansę go naprawić.

Podczas ratowania urządzenia po zalaniu najważniejsza jest szybka reakcja. Dzięki temu szansę na odzyskanie z serwisu sprawnego komputera są o wiele większe. Mamy nadzieję, że powyższe wskazówki pozwolą uratować waszego MacBooka. Nasz serwis na pewno zrobi wszystko, co w naszej mocy, aby tak było!

Jak wygląda naprawa MacBooka po zalaniu w serwisie iPhone Warszawa – Grochowska?

W przypadku zalania urządzenia, każda naprawa wygląda nieco inaczej. Jeśli szybko zareagowaliście i do wnętrza MacBooka nie dostało się dużo wody, czasami wystarczy tylko dokładne oczyszczenie laptopa. Jeśli jednak większa część rozlanej cieczy dostała się do wnętrza naszego urządzenia, może się okazać, że będzie trzeba wymienić klawiaturę. W najgorszym przypadku zalała się nam cała płyta główna oraz wszystkie podzespoły. Czasami jeśli urządzenie zostanie dobrze osuszone i wyczyszczone, nie będzie trzeba podejmować innych kroków, aby on działał. Jeśli to nie podziała, jedynym rozwiązaniem będzie wymiana niektórych części urządzenia. Jednak nasz serwis na samym początku bardzo dokładnie zapoznaje się z uszkodzeniem wyrządzonym przez wodę. Na podstawie diagnozy wybierany zostaje sposób naprawy. Oczywiście dokładnie go wasz opiszemy, abyście wiedzieli, co dokładnie się zepsuło i z jakimi kosztami będzie się to wiązało.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług po zalaniu urządzenia wodą?

Przede wszystkim nasz serwis robi wszystko, co jest tylko możliwe, aby naprawa była lekka i mało kosztowna. Staramy się szybko oczyścić i wysuszyć urządzenie. Podchodzimy do tego bardzo profesjonalnie. Jeśli okaże się, że zalanie spowodowało wielkie szkody, o wszystkim was poinformujemy i powiemy, jak będzie dalej wyglądać praca nad odratowaniem MacBooka. Często jest tak, że nasze profesjonalne wykształcenie w tym temacie i wasza szybka reakcja pozwolą nam na szybkie naprawienie laptopa. Ten czas będzie się różnił w zależności od uszkodzenia urządzenia.