Nie zwlekaj! Zarezerwuj usługę już teraz . . .

Wymiana klawiatury MacBook Warszawa - iDared Serwis

Adres: ul. Grochowska 239, 04-001 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00
Telefon: +48 790 343 000

Wymiana klawiatury MacBook - iDared Serwis

Twoja klawiatura w MacBook Pro ma się słabo? Klawisze odpadają, przestają reagować na kliknięcie? Zalałeś lub masz inny problem z klawiatura w MacBook. Zadzwoń do nas. Postaramy się pomóc w każdym problemie związanym z działaniem lub wymianą klawiatury w Twoim MacBook.

Serwis Macintosz oferuję profesjonalną wymianę klawiatury w Twoim Macbook.

Zapraszamy

Wymiana klawiatury Macbook tanio i szybko

Dużo pracujesz na komputerze i masz wrażenie, że twoja klawiatura już w ogóle cię nie słucha? Klawisze się zacinają i nie reagują? Nie męcz się, przyjdź do nas. Odpowiednio zajmiemy się twoim Macbookiem. Gwarantujemy najniższe ceny w mieście i sto procent zadowolenia. Świadczą o tym pozytywne opinie zadowolonych klientów. 

Oferujemy wymianę klawiatury Macbook zarówno w starszych, jak i nowszych modelach. Współpraca z nami to gwarancja oryginalnych części i odpowiedniego podejścia do klienta.  Oferujemy szeroki wachlarz usług. Jakość jest u nas na najwyższym miejscu. Jakość klawiszy również.

Wymiana klawiatury Macbook – dla kogo?

Przede wszystkim dla osób mających problem z niedziałającą klawiaturą, zacinającymi czy też wduszonymi przyciskami i problemami z podświetleniem. Jeżeli zarabiasz za pomocą swojego Macbooka i jego klawiatury, nieprawidłowości te powinny być rozwiązane w tempie ekspresowym. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Przyjdź do naszego serwisu lub zamów kuriera, zapakuj sprzęt i wyślij. Wszystko odbędzie się szybko i sprawnie. Dodatkowo sprawdzimy inne podzespoły, by wykluczyć ewentualne inne usterki. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Zalałeś klawiaturę? Z tym problemem również sobie poradzimy. Posiadamy ogromne doświadczenie, co przekłada się na naszą jakość. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni. Pracujemy ze wszystkimi modelami Macbooka.

Wymiana klawiatury Macbook – gwarancja najwyzszej klasy części

Klawiatury przez nas montowane są w pełni oryginalne, a naprawa odbywa się zawsze z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi. Jesteśmy dokładni, sumienni i rzetelni. Nie daj się nabrać na niższe ceny. Ryzykujesz zamontowaniem podróbki, bez gwarancji, bez podświetlenia.

Pamiętaj, że nieumiejętna i niewłaściwa naprawa może prowadzić do trwałego uszkodzenia pozostałych podzespołów, czy nawet płyty głównej. My na to nie pozwolimy. Nie ufaj komisom, które nie mają dobrych opinii i reklamują się dosłownie wszędzie. Nie daj się naciągnąć. 

Chcesz ekspresowo naprawić swoją klawiaturę? Przyjdź do nas. Na każdą naprawę udzielamy gwarancji. Fachowo usuwamy usterki. Możesz nas znaleźć w Warszawie, dzielnica Praga – Południe. Cennik usług znajduje się na naszej stronie w odpowiedniej zakładce.

Najwyższa jakość tylko u nas. Jeżeli nie jesteś przekonany, sprawdź nasze rekomendacje.

Objawy uszkodzenia się klawiatury w naszym urządzeniu są bardzo proste do wykrycia. Oto one:

  • Urządzenie wydaje dziwne dźwięki np.: piszczy,
  • Klawiatura sama pisze,
  • Gdy naciskamy na klawisze na ekranie pojawiają się inne przyciski,
  • Klawiatura nie reaguje na naciskanie.

Jeśli zaobserwowaliście na swoim urządzeniu takie nietypowe objawy, warto udać się do autoryzowanego serwisu, w celu zdiagnozowania usterki. Jeśli masz jakieś pytania, możesz również do nas zadzwonić, my spróbujemy je szybko rozwiązać bez wychodzenia z domu. 

Dlaczego klawiatura może się uszkodzić?

Powody uszkodzeń klawiatury są bardzo różne. Przede wszystkim wielu z nas myśli, że jeśli mamy jakiś problem z tym elementem komputera, to oznacza to tylko uszkodzenie klawiatury. Często dzieje się tak, że nawet powyższe objawy, o których pisaliśmy, mogą nie być powodem jej zepsucia, tylko jakiegoś innego elementu naszego MacBooka. Kolejnym powodem jest uszkodzenie płyty głównej. Dzielą się one na wiele rodzajów np.: uszkodzenia obrazu, dźwięku i całego komputera. Klawiatura mogła się również uszkodzić przez zalanie laptopa. Po takim wydarzeniu czasami trudno będzie nam pozbyć się całej wody z urządzenia i sprawić, że będzie ono dalej działać. Różnego rodzaju naciski czy upadki również mogą przyczynić się do tego, że klawiatura odmówi nam posłuszeństwa.

iDared Serwis – naprawi Twoją klawiaturę w MacBook 

Nasza firma zajmuje się naprawą wszystkich uszkodzeń MacBooka. Dla nas nie będzie również straszna wymiana Twojej klawiatury. Na samym początku postawimy diagnozę. Ten element naprawy poprzedzimy rozmową z klientem. Dzięki temu możemy dowiedzieć się wielu rzeczy, które pomogą nam podczas pracy, a przede wszystkim usprawnią ten proces, na czym nam bardzo zależy. Gdy już dowiemy się, co stało się z urządzeniem, sprawnie przejdziemy do naprawy. Podczas niej jesteśmy bardzo uważni i dbamy o każdy szczegół. Ważne jest dla nas oddanie urządzenia, jak najszybciej się da, ale to nigdy nie przechodzi w jakość usługi, którą świadczymy. Używamy oryginalnych wymiennych części, bo wiemy, że są one porządnie wykonane, a wy nie będziecie musieli się obawiać kolejnego uszkodzenia sprzętu. Oczywiście otrzymacie od nas gwarancję, a przed odebraniem od nas Mac Booka wspólnie upewnimy się, czy działa on tak, jak powinien. 

Oferujemy również wiele innych napraw i usług dotyczących wszystkich produktów Apple. Jeśli nie jest Ci potrzebna pomoc serwisowa, a raczej porada związana z urządzeniem, to również pomożemy. Możesz do nas zadzwonić, napisać maila lub przyjść do serwisu. Oferujemy wam również szeroki wybór akcesoriów do MacBooków, iPadów, iPhonów. Przyjdź do nas i sam się przekonaj.