Nie zwlekaj! Zarezerwuj usługę już teraz . . .

Wymiana Topcase obudowy MacBook - iDared Serwis

Adres: ul. Grochowska 239, 04-001 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00
Telefon: +48 790 343 000

Wymiana Topcase obudowy MacBook - iDared Serwis

Serwis Apple Warszawa oferujemy profesjonalną wymianę Topcase w MacBook Pro Air w Warszawie.

Zapraszamy na darmową diagnozę do naszego Serwisu przy ul. Grochowska 239 Warszawa

Powody uszkodzenie topCase

W przypadku tej awarii powodem uszkodzenia topCase jest nieostrożne korzystanie z urządzenia przez właściciela. Pierwszą przyczyną jest upadek laptopa. Czasami obudowa może się lekko złamać albo wygiąć. Wtedy zamykanie urządzenia jest bardzo niebezpieczne, ponieważ przez zagięcia topCase mogą wystąpić również uszkodzenia innych podzespołów w naszym laptopie. 

Innym powodem jest zalanie MacBooka. Wtedy topCase może przestać odpowiednio działać. Po takiej sytuacji należy udać się do odpowiedniego serwisu, w którym profesjonaliści szybko wymienią tę część naszego urządzenia. Jednak najpierw ją osuszą i oczyszczą oraz upewnią się, że inne podzespoły naszego MacBooka po kontakcie z cieczą nie wymagają wymiany. Takie same uszkodzenia może powodować przetrzymywanie laptopa w wilgotnym pomieszczeniu np.: w łazience czy w kuchni. Po jakimś czasie nasza klawiatura przestanie poprawnie działać. 

Ważne jest to, aby w momencie zauważenia, że topCase nie działa poprawnie, udać się do odpowiedniego serwisu. Zlekceważenie tego problemu może spowodować uszkodzenie również innych części laptopa, a wtedy naprawa będzie zdecydowanie dłuższa i droższa. 

Czasami może być tak, że topCase został uszkodzony przez zabrudzenia, które znajdują się we wnętrzu naszego komputera. Jest to stosunkowo częste zjawisko, ponieważ właściciele MacBooków nie udają się regularnie na wewnętrzne czyszczenie komputera. Przyjmuje się, że należy je wykonywać przynajmniej raz w roku. Dzięki niemu nasze urządzenie będzie działać lepiej oraz zapewnimy mu dłuższą żywotność.

Oczywiście zdarza się tak, że uszkodzenie nie jest należne od właściciela, jednak to zdarza się zdecydowanie rzadziej. Twój topCase nie działa prawidłowo? Jeśli tak odwiedź serwis Macintosz, a my szybko i profesjonalnie zajmiemy się tą awarią!

Jak dbać o TopCase w naszym MacBooku?

Już wcześniej wspomnieliśmy, jak ważne jest dbanie o laptopa np.: przez jego regularne czyszczenie. Jednak nie można tego ograniczyć tylko do regularnych, corocznych wizyt w serwisie tylko również o samodzielne dbanie o czystość urządzenia. Oczywiście sami nie pozbędziemy się kurzu z wnętrza laptopa, jednak możemy robić to na jego pokrywie. MacBook nie może być zakurzony. Warto również wyeliminować jedzenie i picie w pobliżu komputera. Z posiłków mogą do środka laptopa dostać się okruszki, a napój może go zalać. Zadbajmy o to, aby urządzenie było przechowywane w bezpiecznym i suchym miejscu. Wilgoć również bardzo negatywnie działa na poprawne funkcjonowanie naszego MacBooka. 

Wymiana topcase w serwisie iDared Serwis

W naszym salonie szybko wymienimy topcase w waszym urządzeniu. Usługę zaczniemy od zdiagnozowania problemu. Do tego bardzo przydatne są wasze spostrzeżenia o stanie laptopa albo informacja, że zostało ono zalane albo upadło. Gdy już zbierzemy niezbędne wiadomości, zajmiemy się wymianą tej części. Dobierzemy odpowiedni kolor i szybko zamontujemy. Pod koniec sprawdzimy, czy wszystko działa tak, jak powinny, żeby oddać wam sprawne urządzenie. 

Co ważne korzystamy z produktów przeznaczonych dla urządzeń Apple, więc Twój laptop będzie tak samo sprawny, jak po zakupie. Na wszystkie nasze naprawy otrzymacie od nas gwarancję, jakby coś jednak nie działało tak, jakbyście chcieli. Chociaż takie sytuacji zdarzają się niezwykle rzadko. Oferujemy wam również inne usługi i naprawy do wszystkich urządzeń Apple. Jeśli jesteś zainteresowany, obwiedź nas już dzisiaj!