Czyszczenie i konserwacja Macbook

Adres: ul. Grochowska 239, 04-001 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00
Telefon: +48 790 343 000

Czyszczenie i konserwacja Macbook - iDared Serwis

Serwis iPhone – Wymiana szybki iPhone. Oferujemy Profesjonalne Czyszczenie i konserwacje Twojego MacBook Pro lub Air.

Każdy MacBook od Czasu do czasu potrzebuje czyszczenia, kurz, paprochy, kamienie. Tego nie da się uniknąć. Warstwa brudu się nawarstwia co może powodować problem w wymianie ciepła powstałej przy pracy Macbooka.

Nasz Serwis proponuje kompleksowe czyszczenie z kurzu Twoje Macbook.

Czyszczenie Macbooka

Żyjemy w świecie, gdzie kurz i brud jest na porządku dziennym. Roztacza się dosłownie wszędzie. Również i nasz Macbook od czasu do czasu potrzebuje odświeżenia. Warto w tym celu przyjść do naszego serwisu, abyśmy mogli się wykazać i podejść profesjonalnie do zadania. Okazuje się bowiem, że nawet niewielka warstwa kurzu może powodować problem z przepływem ciepła, a to z kolei może stwarzać różne problemy, jeżeli chodzi o pracę naszego Macbooka. Nasi pracownicy skutecznie zajmą się czyszczeniem twojego laptopa i oddadzą sprzęt w twoje ręce. Będzie, jak nowy. 

Produkty Apple wykonane są z różnego rodzaju materiałów. Każdy z nich wymaga indywidualnego podejścia i innego sposobu czyszczenia. Aby wszystko przebiegło bez większych komplikacji, należy stosować jedynie miękkie ściereczki. Ponadto sprzęt nie powinien być podłączony do zasilania, gdyż narazimy siebie i innych na niebezpieczeństwo porażenia prądem, gdy dotkniemy tam, gdzie nie trzeba. Dodatkowo uważajmy na wilgoć. Pod żadnym pozorem nie może ona się dostać do wewnątrz obudowy. Grozi to uszkodzeniem wewnętrznych podzespołów. 

Jeżeli zauważysz, iż zajdzie potrzeba wyczyszczenia twojego Macbooka, a sam nie chcesz się tego podejmować – zapraszamy do nas. Nasi pracownicy są wykwalifikowani i doświadczeni w tym co robią. Dokładnie wyczyszczą wszelkie podzespoły i części, na których najbardziej ci zależy. 

Konserwacja Macbooka

Dla większości z nas bardzo ważne jest to, aby nasze urządzenie pracowało na najwyższych obrotach, czyli miało jak największą wydajność. Przekłada się to z kolei na szybszą pracę i lepsze efekty. By zachować taki stan rzeczy, warto instalować aktualizację oprogramowania na bieżąco. 

Urządzenie powinno być konserwowane co jakiś czas. Dzięki temu będzie działało dłużej i sprawniej. Nasi serwisanci użyją do tego specjalnych narzędzi i środków czystości. 

Gwarantujemy gruntowne czyszczenie wszystkich podzespołów z kurzu i brudu, a także wyrównanie zawiasów od klapy w matrycy. Na całość operacji udzielamy gwarancji, a po czyszczeniu i konserwacji oferujemy przetestowanie twojego sprzętu. 

Aby dokładnie oszacować koszt wykonania usługi, przyjdź do nas na krótki wywiad. Adres możecie znaleźć w zakładce „Kontakt”.

Czyszczenie i konserwacja MacBooka

Kiedy należy wyczyścić MacBooka w serwisie?

Powierzchowne oczyszczenia MacBooka w domu też jest ważne. Jednak nie będzie to skuteczne, ponieważ w ten sposób pozbędziemy się zabrudzeń zewnętrznych, a nie wewnętrznych. Do tych drugich potrzebna będzie wizyta w serwisie. Kiedy powinniśmy się na to zdecydować? Przede wszystkim, gdy nasze urządzenie zostało zalane. W ten sposób specjaliści sprawią, że uszkodzenia związane z kontaktem MacBooka z wodą będą niewidoczne albo bardzo niewielkie, a my nadal będziemy mogli z niego korzystać. Do serwisu należy się również udać, gdy wentylatory naszego komputera bardzo głośno działają. W nich zbiera się bardzo dużo kurzu i innych zabrudzeń. Jeśli sami zdecydujemy się ich pozbyć, możemy je tylko głębiej wepchnąć, co może spowodować kolejne uszkodzenia. Specjaliści oczyszczą laptopa, dzięki czemu wentylatory będą ciszej działać. Łączy się to z przegrzewaniem komputera, które też jest odpowiednim powodem do wyczyszczenia wnętrza urządzenia. W serwisie profesjonaliści będą mogli oczyścić np.: radiatory, które zmniejszą ciepło naszego urządzenia. Kurz, który zalega w naszym urządzeniu, może spowodować, że będziemy mieli problem z uruchomieniem MacBooka. Osadza się on na podzespołach, co powoduje problemy z pracą laptopa albo sprawia, że urządzenie się zawiesza.

Jak często należy oczyszczać i konserwować MacBooka?

Przyjmuje się, że laptopa należy oczyszczać co trzy lata. Dzięki temu nasze urządzenie będzie dłużej sprawne. Warto pamiętać o tej czynności. Przedłużenie jego żywotności i brak problemów z jego działaniem, zapewni nam dokładne czyszczenie MacBooka. Oczywiście, jeśli wcześniej zauważycie jakieś niepokojące objawy, to również warto udać się z komputerem do specjalistów. Zachęcamy was do skorzystania z usług serwisu iPhone Warszawa – Grochowska. Szybko i dokładnie oczyścimy Twoje urządzenie! Oferujemy wam również wiele innych usług, które usprawnią wam korzystanie z produktów Apple. Zapoznajcie się z ofertą naszego salonu i odwiedźcie nas jak najszybciej. Jeśli macie jakieś pytania, to my z wielką chęcią na nie odpowiemy!

Jak ochronić przed zabrudzeniami MacBooka?

Warto zadbać o czystość naszego urządzenia. Dzięki czemu nie będziemy musieli dodatkowo oddawać go do serwisu, ponieważ są problemy z jego nagrzewaniem czy pracą. Nasza dbałość o urządzenie również przyczyni się do jego długiej żywotności. W domowych warunkach możemy przede wszystkim używać komputera w czystym otoczeniu. Należy oczyszczać biurko z kurzu czy innych paprochów. Zapomnijmy również o jedzeniu i piciu w trakcie pracy. Dzięki temu żadne okruchy nie dostaną się do wnętrza naszego urządzenia. Tak samo woda, a kontakt MacBooka z nią może nie skończyć się dobrze. Możemy również oczyszczać z kurzu obudowę urządzenia. Jeśli będziemy to robić regularnie, będzie mniejsza szansa na dostanie się zanieczyszczeń do środka. Kolejną, bardziej zaawansowaną opcją będzie czyszczenie komputera za pomocą sprężonego powietrza. Jeśli nie wiecie, jak to zrobić, nasz serwis iPhone Warszawa – Grochowska z wielką przyjemnością opowie wam o tym.

Jak wygląda oczyszczanie i konserwacja urządzenia w serwisie iPhone przy ulicy Grochowskiej? 

Podczas oczyszczania i konserwacji MacBooków nasz serwis dokładnie oczyszcza wszystkie podzespoły z kurzy i brudu. Wymienimy wam również pastę termoprzewodzącą, dzięki czemu płyta główna będzie efektywniej pracować. Oferujemy również wymianę klawiszy, jeśli jakieś będą uszkodzone. Wyrównamy zawias klapy matrycy waszego komputera. Oczyścimy wam również dokładnie wszystkie porty, oraz zewnętrzną klapę komputera. Pod koniec wykonamy test urządzenia, czy działa ono tak, jak powinno.