Wymiana Baterii Macbook Warszawa

Adres: ul. Grochowska 239, 04-001 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00
Telefon: +48 790 343 000

Wymiana Baterii Macbook Warszawa - iDared Serwis

Serwis MacBook Warszawa, oferujemy profesjonalną wymianę Baterii MacBook Pro Air. Jesteśmy profesjonalnym serwisem, udzielany 6 miesięcy gwarancji na wymianę baterii w Twoim MacBook Pro lub Air. Posiadamy podzespoły najwyższej jakości. W połączeniu z doświadczonym technikami jesteśmy w stanie wymienić baterie w 2-3 dni od dostarczenia MacBook do naszego punktu

Jeśli Twój MacBook:

✔ Się nie włącza,
✔ wyświetla informacje o konieczności wymiany baterii,
✔ Udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.
✔ Twój Macbook chodzi wolniej niż zwykle,
✔ Twoja Bateria spuchła.

Jakość baterii w Macbooku

Jeżeli chodzi o jakość, to Apple stawia sobie bardzo wysoką poprzeczkę. Nie tylko chodzi tu o jakość wykonania, ale także o czas pracy i pojemność baterii, która jest dostosowana do urządzenia. Mało kto zdaje sobie sprawę jednak z tego, iż liczba pełnych naładować baterii w Macbooku jest ograniczona. Jakość i marka baterii nie ma tutaj nic do rzeczy. Po prostu po przekroczonych cyklach ładowania (a jest ich 1000) wydajność zasilania spada. W tym przypadku konieczna będzie wymiana lub też regeneracja baterii. Zarówno pierwszym, jak i drugim przypadkiem zajmuje się nasz serwis. Wystarczy, że przyjdziesz z Macbookiem i pozwolisz nam przeprowadzić krótki wywiad, a my ocenimy, w jaki sposób można ci pomóc. Działamy szybko i sprawnie.

Wymiana baterii w Macbooku – na czym polega?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie, jak i regeneracji tego typu sprzętów. Dzięki temu na każdą naprawę udzielamy gwarancji. 

Wymiana baterii jest zazwyczaj tańsza niż cała jej wymiana. Na czym polega regeneracja? Wymieniamy jedynie zużyte ogniwa i przeprogramowujemy elektronikę baterii. Warto tu również dodać, że wymiana bateria niczym się nie różni od nowej. To, czy wybierzemy nową, czy regenerowaną zależy wyłącznie od nas. 

Objawy uszkodzonej baterii w Macbooku

Aby sprawdzić, w jakim stanie jest twoje zasilanie, Apple wprowadziło specjalny klawisz „Option”. Wystarczy go dłużej nacisnąć, a uzyskamy informację o baterii. Możliwe są cztery komunikaty: normalny, wymień wkrótce, wymień teraz, wymaga naprawy. 

Żadnego (prócz normalny) komunikatu nie można ignorować, jeżeli chcemy zachować jak największą wydajność urządzenia. Oczywiście, jeżeli zauważymy niepokojące sygnały warto udać się do serwisu wcześniej. Powinniśmy obserwować swój sprzęt i w odpowiedni sposób i o odpowiednim czasie zareagować. 

Gdy zauważymy inne niepokojące zjawiska, przede wszystkim powinniśmy się natychmiast udać do serwisu.  Zajmiemy się twoim Macbookiem.

Wymiana baterii w Macbooku

Zanim przystąpimy do naprawy, stan twojej baterii zostanie dokładnie oceniony, przetestowany i zweryfikowany. Pozwoli to na podjęcie decyzji o wymianie elementu zasilającego. Nie chcemy nikogo naciągnąć na dodatkowe koszty, dlatego w tak dużym stopniu stawiamy na jakość. Po zamontowaniu nowych części, Macbook zostaje przetestowany i dopiero wówczas wędruje do klienta. 

Nasz cennik znajduje się na stronie. Oferujemy wymianę zarówno w nowszych, jak i w starszych modelach. Aby dowiedzieć się więcej o nas, zapraszamy do siedziby serwisu.

Pamiętajcie: świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Jak określić stan naszej baterii w MacBooku?

Informacje o stanie baterii w naszym MacBooku możemy znaleźć na urządzeniu. Aby się dowiedzieć, czy jest ona sprawna i możemy normalnie korzystać z urządzenia ,warto wejść na laptopie w menu startu baterii, a następnie przytrzymać przycisk Option i przytrzymać symbol baterii. Wtedy na naszym urządzeniu pojawi się jedna z czterech informacji o stanie baterii, oto one:

  1. Normalna – oznacza to, że bateria jest całkowicie sprawna i bez obaw możemy korzystać z urządzenia.
  2. Wymień wkrótce – ta informacja powinna nas ostrzec. Oznacza ona, że bateria jest sprawna, ale magazynuje mniej energii. Po uzyskaniu takiego komunikatu należy co jakiś czas sprawdzać stan baterii, aby obserwować, czy się on nie zmienił.
  3. Wymień teraz – ten komunikat oznacza, że nadal możemy korzystać z urządzenia, jednak jego bateria jest w gorszym stanie i należy pomyśleć nad jej naprawą,
  4. Wymaga naprawy – oznacza to, że bateria nie działa tak, jak powinna, a my możemy korzystać z urządzenia tylko po podłączeniu go do zasilania. Obligatoryjnie musimy ją w tym przypadku wymienić.

Oczywiście niektóre informacje o stanie naszej baterii możemy sami wywnioskować po obserwowaniu urządzenia. Powyższe komunikaty mają być tylko podpowiedzią. Zdarza się również tak, że sami widzimy problem z urządzeniem, który nie jest zawarty w komunikatach. Jeśli podejrzewacie, że bateria w waszym MacBooku jest uszkodzona, skontaktujcie się z nami. My zdiagnozujemy urządzenie i powiemy wam, jaki rodzaj naprawy jest potrzebny.

Objawy uszkodzenia baterii w MacBooku

Tak jak wspomnieliśmy, sami musimy obserwować działanie naszego sprzętu. Czasami nasze spostrzeżenia będą pomocne podczas diagnozowania problemu w Macbooku. Oto najczęściej występujące objawu uszkodzenia baterii w urządzeniu:

  • Szybkie rozładowywanie się baterii, 
  • Gwałtowne spadki poziomu naładowania, 
  • Komputer wyłącza się przed całkowitym rozładowaniem baterii,
  • MacBook nie działa bez podłączenia do zasilania.

Oto najczęściej występujące problemy, które oznaczają, że bateria w urządzeniu jest uszkodzona. Często każda z tych objaw może sygnalizować inny sposób uszkodzenia. Sami nie jesteśmy w stanie dowiedzieć się, co zostało uszkodzone, dlatego warto, abyście skorzystali z usług naszego salonu. Wykonamy wam bezpłatną diagnozę urządzenia i szybko je naprawimy. 

Zazwyczaj bateria ulega uszkodzeniu ze względu na swój wiek. Każde urządzenie posiada określoną ilość cykli. Jeśli dojdziemy do tej liczby, należy wymienić baterię. Cykl to pełne naładowanie baterii od całkowitego wyczerpania do pełnego naładowania. W MacBookach liczba cykli to od 300 do 1000. Tę informację możemy znaleźć w naszym laptopie. Po tym czasie musimy udać się do salonu i wymienić akumulator. 

Dlaczego powinieneś wymienić baterię w naszym salonie?

Serwis iPhone Warszawa – Grochowska od długiego czasu zajmuje się wymienianiem baterii w MacBookach. Potrafimy odpowiednio zdiagnozować problem, co pozwoli nam na szybką i efektywną naprawę urządzenia. Co ważne używamy oryginalnych części wymiennych, które sprawią, że nie będziecie musieli się martwić o to, jak długo wasz Macbook będzie sprawny. Wszystkie naprawy są wykonywane profesjonalne, a nasi specjaliści dokładnie wymieniają wszystkie baterie. Dostaniecie od nas również gwarancje, która upoważni was do darmowej naprawy, jeśli coś by się uszkodziło nie z waszej winy. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie naszych usług, nie tylko tych dotyczących baterii, to możecie do nad dzwonić, pisać maile lub odwiedzić nas w salonie.

Zapoznaj się również z naszą szeroką ofertą usług związanych ze wszystkimi produktami Apple. Dołączcie do grona klientów zadowolonych z naszych napraw i porad. Mamy nadzieje, że już niedługo spotykamy się na Grochowskiej 239 w Warszawie.