Nie zwlekaj! Zarezerwuj usługę już teraz . . .

Co może Twój iPhone – nowa strona Apple

Co może Twój iPhone – nowa strona Apple

Każdy producent ceniący sobie zadowolenie użytkowników, powinien o nich dbać, jak najlepiej. Jednym z idealnych przykładów tej sytuacji jest Apple, który właśnie na rynek wypuścił kolejne filmy z poradami i instruktażami dotyczącymi iPhona. Cała seria nosi tytuł „Co może zrobić iPhone?”. To świetny poradnik dla osób, które nie do końca zdają sobie sprawę z tego, do czego może jeszcze służyć ich urządzenie. Filmy są przejrzyste i ciekawe. Nawet zwykły użytkownik iPhona powinien się nimi zainteresować. Pozwolą one na pełne wykorzystanie możliwości telefonu.

Zapraszamy na Stronę Co może Twój iPhone

Nowe filmy skupiają się głównie na aplikacji Wsparcie Apple, która pozwala na uzyskiwanie pomocy na temat produktów Apple. Ponadto prezentują w jaki sposób odblokowywać iPhona z FaceID. Wyjaśniają, jak działa dostęp do kart pokładowych w aplikacji Portfel oraz wybieranie nowej klatki kluczowej w Live Photo. 

Najważniejszą poruszaną kwestią jest jednak wodoodporność urządzeń, która dotyczy przede wszystkim użytkownikom iPhona 7 i późniejszych. To ważne dla bardziej wymagających osób, którzy są miłośnikami ekstremalnych sportów, a nie zwracają zbytniej uwagi na sposób przechowywania swojego telefonu.  

W poprzednich filmach Apple skupia się głównie na sposobie robienia zdjęć. Instrukcje te przydadzą się szczególnie użytkownikom, którzy traktują swojego iPhona jako aparat do zdjęć. Wielu posiadaczy nie do końca wie, w jaki sposób można wykorzystać potencjał aparatu. Zrobienie zdjęć z kontrolą głębi ostrości, czy czarno białych to dla pojedynczych jednostek czarna magia. Dodatkowo możemy się dowiedzieć, jak działają światłocienie. Są to bardzo przydatne informacje, o których warto wiedzieć.

Widać, że Apple dba o swoich klientów, jak i o potencjalnie zainteresowanych zakupem. Mało który producent oferuje dodatkowo filmy instruktażowe pozwalające na pełne wykorzystanie drzemiących w iPhonie funkcji. To bardzo istotne, szczególnie dla laików, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z tego typu urządzeniami mobilnymi.