Nie zwlekaj! Zarezerwuj usługę już teraz . . .

Nowy składany iPhone ? Już w 2020 roku ?

Nowy składany iPhone ? Już w 2020 roku ?

Świat urządzeń mobilnych wciąż się rozwija, a producenci nie przestają nas zaskakiwać coraz to bardziej innowacyjnymi rozwiązaniami. Na przestrzeni lat urządzenia wyposażane są w lepsze aparaty, większe wyświetlacze, czy też ekrany dotykowe. Ostatnim zaskoczeniem może być ekran Samsunga, który się składa. Niezły bajer, prawda? Wzbudziło to wiele kontrowersji, jak i sensacji. Od teraz południowokoreański koncern próbuje również wbić się w Apple i Google. Czy mu się uda? To się okaże za kilka miesięcy.

Według oficjalnych informacji 27 lutego Samsung przekazał Apple kilka próbek składającego się wyświetlacza. Ekran o wielkości 7,2 cala, elastyczny – może okazać się prawdziwym hitem. Z drugiej strony może on również być kompletnie nieprzydatny. Czy zostaną one wprowadzone do nowych modeli? Wszystko jest kwestią odpowiedniej ceny. 

Dziwną sytuacją może okazać się fakt, iż to właśnie Samsung przekazał owe próbki Apple. Okazuje się iż ten pierwszy już od dawna z nimi współpracował, dostarczając różnego rodzaju podzespoły. Przede wszystkim był dostawcą oferującym pamięc flash, czy też RAM, a nawet produkował procesory do pierwszych modeli iPhonów. Składany iPhone 

Samsung jest również zaufanym liderem pod względem produkcji innych urządzeń elektrycznych na świecie. Firma istnieje już od dawna, więc zdążyła sobie wyrobić bardzo dobre opinie o sobie i sprzętach przez siebie oferowanych. Poza finansami, jakie zyskuje z produkcji lodówek, telewizorów czy pralek, ogromne korzyści otrzymuje właśnie z dostarczania podzespołów do różnych modeli telefonów. Jeżeli chodzi o współpracę z firmą Apple – kwoty te są bardzo wysokie. W końcu iPhony do najtańszych nie należą. Oficjalne wiadomości mówią o wyprodukowanych przez Samsunga 2,4 mln elastycznych wyświetlaczy. Gdy kontrakt zostanie podpisany, produkcja może się zwiększyć nawet do 10 mln rocznie. 

Nie do końca jeszcze wiadomo, czy Apple będzie chciało skorzystać z produkcji Samsunga. Jedno jest pewne – biznes ten jest warty przemyślenia. Samsung jest renomowanym producentem, jego sprzęty to również bardzo wysoki poziom połączony ze starannym wykonaniem. Apple już od dawna pracuje nad prototypem składanego iPhona. Nie ma oficjalnej informacji, czy skorzystają z zewnętrznych dostawców, czy może sami podejmą się produkcji wyświetlacza, który będzie spełniał jego potrzeby.

Apple ciągle się rozwija wprowadzając różnego rodzaju nowinki techniczne. Ciekawe, czym jeszcze nas zaskoczy. Jedno jest pewne – ich popularność ciągle rośnie, a i zaufanie klientów wciąż się pogłębia. Dzięki temu również mogą stawiać na różnego rodzaju nowości i pracować nad lepszymi patentami.

[ngg src=”galleries” ids=”3″ display=”basic_thumbnail”]