Nie zwlekaj! Zarezerwuj usługę już teraz . . .

Magic Keyboard dla iPada Pro M1

Magic Keyboard dla iPada Pro M1

magic keyboard

Magic Keyboard dla iPada Pro

Ostatnia konferencja Apple wywołała wiele emocji. Podczas niej firma zaprezentowała wiele nowości. Jedną z nich jest klawiatura Magic Keyboard do równie nowego iPada Pro 2021. Czym charakteryzuje się nowa klawiatura od Apple? Postanowiliśmy to sprawdzić. 

Dlaczego warto kupić nową klawiaturę od Apple?

Apple twierdzi, że nowy Magic Keyboard daje wiele nowych możliwości użytkownikom, których nie było wcześniej. Dzięki niej posiadacze iPada Pro będą mogli jeszcze łatwiej korzystać z urządzenia i szybciej włączać lub wyłączać aplikacje. Co ważne, najnowsza klawiatura będzie działać nie tylko z najnowszym iPadem, doskonale sprawdzi się również z tego rodzaju sprzętem poprzedniej generacji. 

Magnetyczne podłączenie klawiatury 

Nową klawiaturę mocuje się do urządzenia magnetycznie, co pewnie już nikogo nie zaskoczy, ponieważ Apple coraz częściej wykorzystuje takie rozwiązania. Z pewnością magnetyczne podłączenie jest przydatne. Dzięki niemu port USB-C jest wolny, więc możemy podłączyć do niego np.: ładowarkę.

Gładzik i nożycowy mechanizm 

Magic Keyboard ma podświetlone klawisze i posiada nożycowy mechanizm, co również nie jest niczym nowym w produktach tej firmy, jednak twórcy twierdzą, że nadal dzięki temu rozwiązaniu mamy zapewniony większy komfort korzystania z klawiatury. Pisanie stanie się przyjemniejsze, a klawiatura praktycznie nie będzie hałasować. Magic Keyboard jest również wyposażona w gładzik, który ma płynnie działać i pozwolić nam na łatwe korzystanie z kursora. Posiada on rozpoznawanie naszych ruchów, dzięki czemu szybko możemy włączyć takie programy, jakie chcemy i nie musimy wtedy używać dotykowego ekranu. 

Magic Keyboard – ułatwienie pracy

Dodanie klawiatury do iPada Pro ma ułatwić nam pracę. Doskonale się sprawdzi do robienia notatek albo tworzenia arkuszy kalkulacyjnych. Jesteśmy pewni, że nowa klawiatura, tak samo jak najnowszy iPad Pro, doskonale sprawdzą się do pracy zdalnej. Firma Apple zastosowała wiele rozwiązań, które mają jak najbardziej ułatwić nam korzystanie z urządzeń, co z pewnością zyska bardzo wielu fanów.