Nie zwlekaj! Zarezerwuj usługę już teraz . . .

Wymiana Matrycy MacBook - iDared Serwis

Adres: ul. Grochowska 239, 04-001 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: W okresie wakacyjnym, nieczynny
Telefon: +48 790 343 000

Wymiana skrzydła matrycy MacBook - iDared Serwis

Serwis Apple Warszawa oferujemy profesjonalną wymianę matrycy w MacBook Pro Air w Warszawie.

Zapraszamy na darmową diagnozę do naszego Serwisu Grochowska 239

Modele MacBook Pro Unibody 2008-2012

Wymiana matrycy Macbook

Wymiana matrycy w MacBooku

Powody uszkodzenia matrycy w naszym MacBooku

Uszkodzenie matrycy w naszym laptopie to duży problem, z którym trzeba udać się odpowiedniego serwisu. Kiedy możemy się go spodziewać? Przede wszystkim ta awaria występuje zazwyczaj po upadku urządzenia. Zazwyczaj, jeśli pęknie nam ekran urządzenia, możemy się oczekiwać, że prędzej czy później dojdzie do tego, że laptop nie będzie działać. Jednak nawet jeśli nie zaobserwujemy rysy lub pęknięcia na ekranie, może zdarzyć się tak, że matryca zostanie uszkodzona. Z tym uszkodzeniem sami nic nie zrobimy, urządzenie należy oddać jak najszybciej do odpowiedniego serwisu. 

Kolejnym powodem uszkodzenia matrycy może być zalanie urządzenia. W zależności od tego, jak głęboko ciecz się dostanie, awarie będą różne. Czasami trzeba będzie tylko oczyścić urządzenie, a innym razem zepsują się podzespoły komputera np.: matryca albo płyta główna. Jeśli nasz MacBook został zalany, należy go szybko osuszyć i zanieść do serwisu, w którym profesjonaliści zajmą się jego naprawą. 

Innym przypadkiem może być zamknięcie laptopa, gdy na jego klawiaturze leżał długopis, czy jakieś inny przedmiot. Takie sytuacje zazwyczaj kończą się uszkodzeniem ekranu. Tak samo jest, gdy ktoś usiądzie na naszym MacBooku. 

Powodów jest wiele, oczywiście nie zawsze jest tak, że to wina użytkownika sprawiła, że matryca w naszym MacBooka wymaga wymiany. Czasami wady fabryczne sprawiają jej uszkodzenie. Wiek komputera i jego proces starzenia się również za to odpowiada. Jeśli w Twoim urządzeniu matryca nie działa tak, jak powinna. Skontaktuj się z nami. Szybko wykonamy potrzebną naprawę, a Ty otrzymasz całkowicie sprawnego laptopa. 

Kiedy trzeba wymienić matrycę?

W każdym urządzeniu występują czasami różne uszkodzenia. Matryca w naszym MacBooku jest bardzo delikatną częścią, więc mogą czasami występować jej awarię. Nasze urządzenie, jeśli będzie miało z tym problem, wyśle nam sygnały, że matryca została uszkodzona. Jednym z nich jest zanikanie ekranu. Obraz pojawia się na chwilę, a później go już nie ma. Po uruchomienia urządzenia ekran jest biały lub czarny albo pojawiają się na nim paski lub plamy. Czasami nie będzie można uruchomić wyświetlacza lub nie będzie on poprawnie działać. Innym razem może być tak, że jakość wyświetlanego obrazu jest bardzo niska. Zaobserwowałeś na swoim urządzeniu te objawy? Jeśli tak to musisz obowiązkowo udać się do serwisu Apple Macintosz, w którym MacBook zostanie naprawiony. 

Wymiana matrycy w serwisie iDared Serwis

Jeśli zdecydujesz się na naprawę laptopa w naszym serwisie, specjaliści rozpoczynaną usługę od zdiagnozowania urządzenia. Na samym początku spytają was, co się dzieje z MacBookiem, a wy dzięki zaobserwowaniu powyżej wymienionych objawów, będziecie mogli podpowiedzieć pracownikom, co zostało uszkodzone. Następnie trzeba będzie wymienić matrycę. Ten proces rozpoczyna się od zdemontowania całego komputera. Dlatego nie zaleca się samodzielnie wykonywania tej naprawy. Może to spowodować inne uszkodzenia w komputerze, a poza tym dla osób, które się na tym nie znają, będzie to czasochłonne. Później nasi pracownicy wymienią matrycę i złożą urządzenie. Wspólnie z wami sprawdzą, czy laptop na pewno działa poprawnie. 

Nasze usługi cechują się bardzo wysoką jakością wykonania. Pracownicy wiedzą, w jaki sposób naprawiać wszystkie urządzenia Apple i mają w tym duże doświadczenie. Do każdej naszej naprawy dostaniecie gwarancję. Poza tym koszt usługi nie będzie wysoki. Nasza ekipa zawsze z wielką przyjemnością odpowie na wasze pytania i rozwieje wątpliwości. Pomocą służymy w naszym salonie oraz telefonicznie lub mailowo. Poszukujesz serwisu, w którym można wymienić matrycę w MacBooku? Właśnie go znalazłeś.

Oferujemy również inne naprawy i usługi do wszystkich produktów Apple!