Nie zwlekaj! Zarezerwuj usługę już teraz . . .

Instalacja systemu, migracja danych Macbook - iDared Serwis

Adres: ul. Grochowska 239, 04-001 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00
Telefon: +48 790 343 000

Instalacja systemu, migracja danych Macbook - iDared Serwis

Jak każdy komputer Macbook, potrzebuje odświerzenia, instalacji nowego systemu lub najzwyczajniej migracji Danych.

Serwis Macbook oferuje profesjonalna instalacje systemu MacOs lub migracje danych.

Instalacja systemu w Macbooku

Jeżeli musisz ponownie zainstalować system w swoim Macbooku, zgłoś się koniecznie do nas. Zajmiemy się twoim sprzętem, skutecznie go odnowimy i oddamy do ponownego użytku. Czasem nasze urządzenie wymaga po prostu renowacji. My się tym zajmiemy.

Instalację systemu w Macbooku można przeprowadzić z partycji odzyskiwania lub bezpośrednio z serweru Apple, gdzie jest zapisana kopia zapasowa twoich danych. 

Czas instalacji systemu w twoim Macbooku

Zajmiemy się twoim sprzętem tak szybko, jak to możliwe. Wiemy, jak bardzo ważne jest dla ciebie pozostanie w kontakcie ze światem. Rozumiemy, że twój Macbook jest twoim narzędziem pracy, które towarzyszy ci na co dzień. Nie podejmuj samodzielnej konfiguracji systemu, gdyż można tym sposobem wprowadzić nieodwracalne zmiany. Lepiej zostawić to profesjonalistom.

Zajmiemy się również przeniesieniem danych na inne urządzenie, jak i odświeżeniem systemu. Jesteśmy najlepsi w tym co robimy, udzielamy gwarancji na wykonane uaktualnienia.

Używamy jedynie oryginalnych części Apple. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni. Ciągle się rozwijają. Ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Nasze ceny są najniższe w mieście. 

Instalacja systemu przy użyciu Boot Camp

Oferujemy instalację systemu Windows na twoim Macbooku przy użyciu programy Boot Camp. Po instalacji możesz przełączać się pomiędzy systemem Windows, a macOS. Wystarczy, że masz odpowiednią ilość miejsca na dysku, aby wykonać tę operację. Mało który serwis oferuje tego typu usługę.

Jeżeli nie jesteś pewny, czy system Windows będzie działał na twoim Macbooku – nie martw się. Przyjdź do nas, a my sprawdzimy, czy twoje urządzenie obsługuje daną wersję systemu. Dodatkowo udzielimy ci więcej informacji na temat korzystania z serwisu Windows na komputerze Mac.

Migracja danych między Macbookami

Potrzebujesz przenieść informacje z jednego urządzenia na drugie? Zapraszamy do nas. Przeniesiemy twoje dane w bezpieczny sposób. Asystent migracji umożliwia skopiowanie wszystkich dokumentów, aplikacji i innych ważnych danych. 

Jesteśmy serwisem z ogromnym doświadczeniem. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni. Jeżeli nie masz możliwości podejścia osobiście, zamów kuriera, opis problem i wyślij sprzęt do nas. Wszystkim się zajmiemy. Będziesz zadowolony z naszych usług.

Instalacja systemu, migracja danych w MacBooku

W jaki sposób samemu poprawnie zainstalować system na MacBooku?

Na samym początku musisz przejść do okna narzędzi w trybie odzyskiwania systemu macOS. Wtedy należy wybrać opcję Zainstaluj ponownie macOS. Później, gdy pojawi się nam komunikat, należy wybrać opcję kontynuuj i następnie postępować zgodnie z instrukcją, którą zobaczymy na ekranie urządzenia. Podczas instalacji musimy zadbać o to, aby nasze urządzenie nie zostało wprowadzone w stan uśpienia czy wyłączenia. Możemy zostać poproszeni o odblokowanie dysku, a będziemy potrzebowali do tego hasła logowania do komputera. Kiedy dostaniemy do wyboru instalacje na dysku Macintosh HD i Macintosh HD – data, wybierzmy tę pierwszą opcję. Podczas instalacji systemu może się okazać, że nasze urządzenie nie będzie widziało dysku. Wtedy będziemy musieli wymazać dysk. To samo należy wykonać w momencie, gdy dostaniemy komunikat, że nie można zainstalować systemu na komputerze. Gdy instalacja się zakończy, MacBook się włączy, a na ekranie zobaczymy asystenta komunikacji. Jeśli chcemy odsprzedać urządzenie należy kliknąć Command + Q, aby pominąć konfiguracje.

Jak samodzielnie wykonać migrację danych na MacBooku?

Na samym początki należy się upewnić, że na obu urządzeniach są zainstalowane aktualne oprogramowania. Jeśli nie to od tego musimy zacząć. Następnie należy oba urządzenia postawić blisko siebie i połączyć z Wi-Fi. Jeśli jedno urządzenie posiada system OS X El Capitam lub starszy, to należy urządzenia połączyć z tą samą siecią. Kolejne kroki będą już się znacznie różnić w zależności od tego, jaki rodzaj urządzenia posiadamy. Na starszych MacBookach migracja danych będzie inna niż w tych nowszych. Z tego powodu serdecznie was zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki temu zaoszczędzicie bardzo dużo czasu, bo wiemy, że trudno samemu wykonać tę czynność. Dla nas nie będzie to żadnym problemem. Usługę wykonujemy bardzo szybko, więc nie musicie się obawiać, że na długo zostaniecie bez komputera. Dodatkowo, dzięki nam nie będziecie musieli obawiać się, że coś pójdzie nie tak. Znamy się na tym, więc nie ma opcji, że jakieś dane nie zostaną przeniesione. Przekonajcie się o tym sami, odwiedzając nasz salon iPhone Warszawa – Grochowska.

Dlaczego warto powierzyć nam urządzenie, kiedy trzeba zainstalować system czy wyemigrować dane w MacBooku?

Pewnie wielu z was zastanawia się, dlaczego warto oddać w nasze ręce urządzenie, które wymaga zainstalowania nowego systemu czy emigracji danych. Powodów jest wiele. Przede wszystkim wasz czas. Wiemy, że jesteście zabiegani i posiadacie bardzo wiele zajęć, dlatego my za was możemy zająć się tymi paroma instalacjami. Mamy bardzo duże doświadczenie w tym temacie i szybko zainstalujemy system na wasze urządzeniu. Tak samo w przypadku migracji danych. Tę czynność wykonamy bardzo szybko i sprawnie. Dzięki nam będziecie mieć pewność, że wszystkie dane będzie można poprawnie otwierać w nowym urządzeniu. W tym czasie wy będziecie mogli odpocząć, czy zająć się innymi swoimi sprawami, a my zainstalujemy nowy system na waszego MacBooka.

Oferujemy również wiele innych usług związanych ze wszystkimi produktami Apple. Jeśli jakieś Twoje urządzenie się uszkodziło, mu szybko je naprawimy. Odpowiemy również na wasze wszystkie pytania i wątpliwości.