Wymiana Tylnej Szybki iPhone Warszawa

Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Telefon: +48 790 800 917
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00

Wymiana Tylnej Szybki iPhone Warszawa - iDared Warszawa

Czas wymiany to około 3 dni !!
iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max

W nowszych modelach telefonów od Apple z tyłu urządzenia znajduje się szybka. Daje ona piękne i nowoczesne wykończenie urządzenia. Może zdarzyć się tak, że się ona nam uszkodzi. Różnego rodzaju pęknięcia nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale również mogą poranić nasze ręce podczas kruszenia się szkła, czy zepsuć urządzenie. W naszym serwisie iPhone Warszawa – Grochowska wymienimy tylną szybkę Twojego iPhone.

Cennik wymiany szybki

Wymiana tylnej szybki w iPhonie

Producenci smartfonów co rusz wprowadzają na rynek różnego rodzaju nowości. Nowoczesny design, oryginalny kształt, czy też możliwość wyginania telefonu – to tylko jedne z nielicznych. Ilość bajerów zależy głównie od zasobności naszego portfela. Jak widać, iPhone postawił na szklaną tylną szybkę, która dodaje elegancji całemu aparatowi. Nie chodzi tu o praktyczność, jedynie o wygląd. Niestety szkło to jest dość często narażone na pęknięcie. Szczególnie, gdy zbytnio nie dbamy o sposób przechowywania telefonu. Wystarczy niefortunny upadek, czy też delikatne zadrapanie, aby elegancja zamieniła się w niespodziewany wydatek. 

Uszkodzona tylna szybka to nie tylko mankament wizualny, ale i ryzyko, że inne podzespoły zostaną uszkodzone. Korzystając z naszych usług masz pewność, iż twój telefon wróci w nienaruszonym stanie. Z nową, błyszczącą tylną szybką.  

Czas wymiany tylnej szybki

Usunięcie tylnej szybki wymaga niezwykłej precyzji i delikatności, by żaden z podzespołów nie został uszkodzony.  Stąd też czas jej wymiany ulegnie wydłużeniu do maksymalnie 2-5 dni. Sytuacja ta jest spowodowana faktem, iż serwisanci chcą uzyskać efekt bliski oryginału. Aby tak mogło się stać konieczne jest zastosowanie mazi, która charakteryzuje się długim czasem schnięcia. Dodatkowo iPhone zostaje przetestowany zarówno przed rozebraniem, jak i po złożeniu. Chcemy mieć pewność, że wszystko działa, tak jak należy.

Mimo, iż usunięcie i wymiana tylnej szybki jest pracochłonne, nasi pracownicy doskonale sobie z tym radzą. Dbają o każdy, nawet najmniejszy szczegół, aby klient był zadowolony. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego problemu. 

Jeżeli nie masz możliwości odwiedzenia nas osobiście – zamów kuriera. Wskaż adres, opisz usterkę, spakuj i wyślij. Zajmiemy się naprawą, po czym odeślemy do ciebie zregenerowanego iPhona. Nie musisz nawet wychodzić z domu.

Ile kosztuje wymiana tylnej szybki w iPhone?

Stłuczona tylna szybka nie przeszkadza w użytkowaniu, lecz często spotykamy się z sytuacją, gdzie użytkownik bez jej wymiany, nie chce go dalej używać. Górę biorą tu walory estetyczne, choć nie tylko. Inną kwestią jest bezpieczeństwo. Malutkie odłamki stłuczonego szkła mogą okazać się raną dla naszych dłoni. Trzeba być przygotowanym na każdą indywidualność.

Wymiana tylnej szybki nie jest łatwa, ale nasi pracownicy są do tego odpowiednio przeszkoleni. Dzięki naszemu profesjonalizmowi, twój iPhone będzie wyglądał jak nowy, a ty będziesz w 100% zadowolony.

Wymiana tylnej szybki w serwisie Warszawa – Grochowska

Nasz zespół zajmuje się naprawami wszystkich urządzeń Apple. Pomożemy wam z różnymi uszkodzeniami czy dolegliwościami, z którymi sami nie możecie sobie poradzić. Jedną z nich jest pęknięcie tylnej szybki w nowszych iPhonach. Nasz serwis wykonuje tę naprawę bardzo profesjonalnie. Naszym zadaniem jest naprawienie waszego urządzenia i sprawienie, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Z tego powodu używamy tylko oryginalnych części do wszystkich działań, które wykonujemy. Jest to gwarancją tego, że nie będziecie musieli powtarzać naprawy. Dla nas liczy się to, aby oddać wam urządzenie, jakie sami chcielibyśmy dostać. Z tego powodu wszystkie nasze usługi są wykonywane bardzo profesjonalnie i do żadnej nie podchodzimy po macoszemu. Wymieniamy tylne szybki w:

 • iPhone 8,
 • iPhone 8 Plus+,
 • iPhone X,
 • iPhone XR,
 • iPhone XS,
 • iPhone XS Max,
 • iPhone 11,
 • iPhone 11 Pro,
 • iPhone 11 Pro Max,
 • iPhone 12,
 • iPhone 12 Pro,
 • iPhone 12 Pro Max.

Jeśli jesteś posiadaczem jakiegoś z powyższych telefonów, możesz mieć pewność, że bez problemy dokonamy jego naprawy. Masz jakieś pytania odnośnie usługi? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście. Z wielką przyjemnością wam pomożemy.

 wymiany tylnej szybki w iPhone

Ze względu na to, że wymianę tylnej szybki wykonujemy profesjonalnie, czas trwania serwisu trwa maksymalnie dwa dni. Ten wydłużony czas jest spowodowany tym, że chcemy, aby wasze urządzenie wyglądało jak nowe. Do tego też używamy najlepszych części i produktów. Jednym z nich jest długo zastygająca maź. Dbamy również o to, żeby urządzenie było całkowicie sprawne, gdy do was wraca. Więc testujemy je przed rozpoczęciem naprawy i po naprawie. Jednak ten wydłużony czas jest po to, abyście otrzymali urządzenie, które zostało profesjonalnie naprawione.

Jak ochronić tylną szybkę przed pęknięciem?

O te nowsze urządzenia trzeba trochę bardziej dbać niż o wcześniejsze modele ze względu na to, że te posiadają szklaną szybkę. Po różnych upadkach może ona pęknąć i wtedy będzie trzeba wymieniać. Najlepiej, abyśmy odpowiednio dbali o urządzenie. Najlepiej, abyście posiadali dobre etui, które będzie odporne na upadki. Kiedyś takie gadżety były kojarzone z brzydkim wyglądem, jednak teraz istnieje bardzo wiele produktów, które są funkcjonalne i piękne. Dbajmy również o odpowiednie przechowywanie telefonu. Nie wkładajmy go do tylnej kieszeni, bo z nich często rzeczy mogą wypadać (pewnie przydarzyło wam się kiedyś, zepsucie jakiegoś sprzętu przez przechowywanie go w niej). Dzięki dbałości o urządzenie zapobiegniemy potłuczeniu się tylnej szybki. Oczywiście, jeśli taki wypadek się zdarzy, zachęcamy was do skorzystania z naszych usług. Profesjonalnie podejdziemy do naprawy waszego iPhone. 

Oferujemy również naprawę innych urządzeń od Apple, więc zachęcamy do zapoznania się z naszą ofer

 

Wymiana Tylnej szybki iPhone - iDared Serwis