Wymiana szybki iPhone Warszawa

Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Telefon: +48 790 800 917
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00

Wymiana Szybki iPhone - iDared Serwis

Wymiana  wyświetlacza w iPhone

Czas wymiany to tylko 60 minut !!
udzielamy 6 miesięcy gwarancji
iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS MAX, iPhone 11, 11 Pro MAX .

Zapraszamy do naszego Serwisu przy ulicy grochowskiej 239 na darmową diagnozę Twojego iPhone.

Oferujemy profesjonalną wymianę całego panelu przedniego w Apple iPhone (full set). Profesjonalny Serwis Sprzętu Apple Naszym celem jest dostarczenie klientowi usług najwyższej jakości, bezkonkurencyjnie funkcjonalnego i wyróżniającego się na rynku niepowtarzalną stylistyką w atrakcyjnej cenie na tle konkurencji. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Zadzwoń do Nas. Wymiana zbitej szybki iPhone Warszawa

iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XR, iPhone XS MAX, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max

Ile kosztuje wymiana ekranu w iPhone (usługa obejmuje wymianę panelu przedniego)

Zamiennik

Oryginał

Wymiana szybki iPhone 4 / 4S

150 zł

Wymiana szybki iPhone 5/ 5C

150 zł

Wymiana szybki iPhone 5S/ SE

150 zł

250 zł

Wymiana szybki iPhone 6

170 zł

300 zł

Wymiana szybki iPhone 6 Plus

200 zł

250 zł

Wymiana szybki iPhone 6S

220 zł

300 zł

Wymiana szybki iPhone 6s Plus

250 zł

350 zł

Wymiana szybki iPhone 7

250 zł

300 zł

Wymiana szybki iPhone 7 Plus

300 zł

400 zł

Wymiana szybki iPhone 8

250 zł

350 zł

Wymiana szybki iPhone 8 Plus +

300 zł

400 zł

Wymiana szybki iPhone X

650 zł

800 zł

Wymiana szybki iPhone XS

650 zł

800 zł

Wymiana szybki iPhone XR

650 zł

800 zł

Wymiana szybki iPhone XS MAX

700 zł

900 zł

Wymiana szybki iPhone 11

700 zł

900 zł

Wymiana szybki iPhone 11 Pro

700 zł

1100 zł

Wymiana szybki iPhone 11 Pro MAX

800 zł

1200 zł

Wymiana szybki iPhone 12

800 zł

1200 zł

Wymiana szybki iPhone 12 Pro

900 zł

1200 zł

Wymiana szybki iPhone 12 Pro Max

1000 zł

1300 zł

Wymiana wyświetlacza w iPhonie Tanio i szybko - iDared Serwis

Chcesz szybko wymienić stłuczoną, zniszczoną szybkę w iPhonie? Przyjdź do nas. Całość nie potrwa dłużej niż 30 minut. Dajemy ci gwarancję najniższej ceny i precyzji wykonania. 

Nie raz i nie dwa na pewno zdarzyło ci się przez nieuwagę upuścić sprzęt, co skończyło się stłuczoną szybką. Wystarczy niefortunne zdarzenie, aby zobaczyć niechcianą rysę na wyświetlaczu. Żyjemy w biegu, a sytuacje losowe są wpisane w nasz żywot, dlatego warto być przygotowanym na każdą ewentualność. 

Wychodząc klientom naprzeciw, oferujemy szybką i sprawną wymianę szybki w twoim iPhonie. U nas jakość idzie w parze z ceną, która w porównaniu do innych serwisów jest konkurencyjna. Używamy tylko zamiennych podzespołów od Apple, a każda naprawa jest przeprowadzana w pełni precyzyjnie, z użyciem odpowiednich narzędzi. Nie owijamy w bawełnę, u nas stawiamy sprawę jasno i klarownie.

Decydując się na nasz serwis, z pewnością będziesz zadowolony.

Błyskawiczna wymiana szybki w iPhonie

Tylko my oferujemy błyskawiczną wymianę szybki w iPhonie. Mamy świadomość, jak bardzo cenny jest twój czas. Oferujemy wymianę szybki w iPhonie 4, poprzez iPhona 5, a kończąc nawet na iPhonie 7 Plus. Żaden model nie stanowi dla nas problemu. Nasi pracownicy są wysoko wykwalifikowani. Znają się na nowinkach technicznych, są precyzyjni, dokładni i odpowiednio przeszkoleni.

Klienci są dla nas najważniejsi

Zadowolenie klientów jest dla nas na pierwszym miejscu . Zdajemy sobie również sprawę z istnienia ogromnej konkurencji na rynku. Ciągle się rozwijamy, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających, a także wybrednych klientów. 

Zachęcamy do przeglądnięcia naszego cennika usług, a sami się przekonacie, że nasze ceny są konkurencyjne. Jeżeli nie masz możliwości złożenia wizyty osobiście w naszej siedzibie w Warszawie, dzielnica Praga – Południe, zamów kuriera, opisz usterkę i wyślij do nas. Zajmiemy się naprawą i odeślemy iPhona tak szybko, jak to będzie możliwe. Chcemy, aby klienci z całej Polski nam zaufali. Chcemy wciąż poszerzać swój zasięg. 

Ekspresowa wymiana ekranu w Twoim iPhone

Stłuczona szybka w telefonie to problem bardzo wielu osób. Większości z nas kiedyś wydarzyła się taka sytuacja. Znalezienie dobrego serwisu, który naprawi nam to uszkodzenie i nie weźmie od nas za wielu pieniędzy, nie jest łatwe. Jeśli jesteś ze stolicy i masz ten problem, podajemy Ci rozwiązanie. Odwiedź salon iPhone Warszawa – Grochowska. Szybko i profesjonalnie wymienimy szybkę w Twoim smartfonie.

Ekspresowa wymiana szybki w iPhone

Nasz serwis słynie z ekspresowej wymiany szybki w iPhone. Wiemy, że takie uszkodzenia bardzo często się zdarzają, a my robimy wszystko, aby szybko oddać wam urządzenie oraz żebyście byli zadowoleni z obsługi. Opowiemy wam teraz trochę szczegółów o wymianie szybki w naszym salonie. Przede wszystkim wykonujemy tę usługę do każdego rodzaju iPhone. Wiemy, że bardzo wiele serwisów przestało wykonywać naprawy dla najstarszych modeli, jednak u nas możesz wymienić szybkę w każdym smartfonie, od iPhone 4 do iPhone 11. Kolejną rzeczą, o której warto wspomnieć, to czas naprawy. Wymienimy waszą szybkę od ręki w mniej niż godzinie Wiemy, że w obecnych czasach trudno funkcjonuje się bez smartfona. Sami nie chcielibyśmy znaleźć się w takiej sytuacji. Z tego powodu naprawę wykonamy szybko, żebyście nie musieli za długo czekać. Oferujemy wam również dwa rodzaje szybek, które zamontujemy w waszym urządzeniu. Oryginalną albo zamiennik. Każda z nich jest w bardzo atrakcyjnej i przyciągającej cenie. Jesteśmy salonem, który dba o to, aby używać najlepszych produktów do naprawy. Tak samo jest jeśli chodzi o wymianę szybki. Są one bardzo wysokiej jakości, więc nie musicie się obawiać, że kupicie kota w worku. Otrzymacie od nas aż sześciomiesięczną gwarancję na produkt. Jeśli przez ten czas coś by się wydarzyło z szybką, możecie nas odwiedzić, a my za darmo naprawimy uszkodzenie. Chociaż wierzymy, że takie sytuacje nie będą miały miejsca.

Wykwalifikowana obsługa to profesjonalna naprawa

Nasza ekipa składa się z samych profesjonalistów, którzy naprawdę znają się na naprawach iPhone. Dzięki temu urządzenia, które nam powierzycie, zostaną dobrze naprawione. Zależy nam na tym, aby klienci, których przyjmujemy, byli zadowoleni z naszych usług. Robimy wszystko co możemy, aby tak było. Dotyczy to się nie tylko wymiany szybki, ale również wszystkich innych napraw czy gadżetów, które wam oferujemy. Nasz zgrany team odpowiednio zajmie się waszym urządzeniem, o czym świadczą opinie wielu osób, które kiedyś skorzystały z naszych usług. Tak jak oni, powierz nam swojego iPhone i ciesz się z błyskawicznej i profesjonalnej naprawy w salon iPhone Warszawa przy ulicy Grochowskiej.

Gdzie najtaniej wymienię szybkę w iPhone?

Funkcjonowanie ze zbitą szybką w iPhone nie jest łatwe i sprawia wiele trudności. Czasami smartfon uszkodzi się na tyle, że nie będzie dało się go używać. Wtedy musimy jak najszybciej znaleźć salon, który w rozsądnej cenie naprawi naszego smartfona. Poszukiwania często nie są proste. Gdzie więc mogę najtaniej wymienić szybkę w iPhone? Serwis iPhone Warszawa przy ulicy Grochowskiej!

Wymiana ekranu iPhone Warszawa 

Nasz salon od kilku lat zajmuje się naprawą smartfonów w Warszawie. Oferujemy kompleksowy wachlarz usług dotyczących również innych produktów Apple. Jesteśmy zgranym teamem, któremu najbardziej zależy na zadowoleniu klientów. Z tego powodu możecie oczekiwać napraw najwyższej klasy, z których będziecie zadowoleni. Nasze umiejętności pozwalają nam wykonywać dobre naprawy, po których nie otrzymujemy żadnych złych opinii. Jednak zawsze z chęcią pomożemy, jeśli coś nie będzie takie, jakie powinno być. Z chęcią odpowiemy na wasze wszystkie pytania i doradzimy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy was przez sześć dni w tygodniu na ulicę Grochowską 239 w Warszawie. Jeśli z jakiegoś powodu nie możecie się z nami spotkać osobiście, zachęcamy do napisania maila albo zadzwonienia. Osoby, które nie mieszkają w okolicy Warszawy, a chcą, abyśmy naprawili urządzenie, mogą nam je wysłać kurierem i opisać problem, z którym się borykacie. Przede wszystkim, oferujemy wam niskie ceny!

Wymiana wyświetlacza w salonie iDared Serwis

Opowiedzieliśmy wam trochę o naszym salonie, a teraz przedstawimy wymianę szybki w naszym serwisie. Każdą naprawę wykonujemy w mniej niż godzinę. Dla każdego czas to pieniądz. Zdajemy sobie z tego sprawę i nie chcemy przetrzymywać waszego urządzenia za długo. Wymianę wykonamy od ręki, więc możesz przyjść do naszego salonu, oddać telefon, iść na kawę i po chwilę wrócić, otrzymując naprawione urządzenie. Warto też wspomnieć, że jesteśmy jednym z tych salonów, którzy wymienią ekran w każdym modelu iPhone. Nadal bardzo dużo osób korzysta z iPhone 4 czy iPhone 5, a naprawy do nich jest trochę trudniej otrzymać. Salon iPhone Warszawa – Grochowska zajmie się każdym smartfonem, od tych najstarszych do najnowszych. Oferujemy wam dwa rodzaje szybek, które możecie wybrać – oryginalną oraz jej tańszy zamiennik. Jeśli chodzi o ceny, to są one bardzo niskie i adekwatne do jakości usługi, którą oferujemy. Z cennikiem możecie się zapoznać na naszej stronie internetowej https://idared-serwis.pl/cennik/iphone/wymiana-szybki-iphone/. Wszystkie produkty, których używa nasza ekipa oraz gadżety, jakie wam oferujemy, są bardzo wysokiej jakości i sami z chęcią ich używamy, a jeśli wchodzą jakieś nowości, to testujemy je. Chcemy być pewni tego co wam oferujemy. Dokładnie tak samo jest z szybkami, które wymieniamy. Z tego powodu dajemy wam na nie aż sześciomiesięczną gwarancję. Jeśli coś przez ten czas się wydarzy, możecie przyjść do nas, a my naprawimy wszelkie komplikacje. Odwiedź nasz serwis iPhone Warszawa przy ulicy Grochowskiej już dzisiaj!

Wymiana szybki iPhone szybko i tanio

Zdarzyło Ci się kiedyś potłuc szybkę w iPhone? Chyba każdy z nas kiedyś miał ten problem, tak samo wszyscy zastanawialiśmy się, gdzie możemy naprawić telefon, aby nie zapłacić za dużo i uzyskać wysokiej jakości usługę. Od teraz już nie będziecie musieli się zastanawiać, gdzie wymienić szybkę. Serdecznie zapraszamy wszystkich do serwisu iPhone Warszawa na ulicy Grochowskiej. Jak wygląda u nas wymiana szybki?

Co oferuje nasz serwis podczas wymiany szybki?

Decydując się na wymianę szybki w naszym salonie, otrzymacie:

  • Błyskawiczną wymianę, która nie będzie trwać dłużej niż 60 minut,
  • Szybkę oryginalną lub jej zamiennik,
  • Gwarancje na 6 miesięcy,
  • Wysokiej jakości wymiana szybki.

Jak wygląda wymiana szybki iPhone w iDared Aleja Niepodległości

W naszym serwisie wymiana szybki przebiega bardzo szybko i sprawnie. Wielu naszych klientów chwali usługi z tego powodu. Przede wszystkim wymienimy szybki w każdym rodzaju tego smartfona, od iPhone 4 do iPhone 12. Wiemy, że coraz mniej salonów posiada wymienne szybki do najstarszych modeli, a przecież nadal wiele osób korzysta z tych telefonów. Jeśli zaliczasz się do takiego grona osób, to odwiedź nas! Wszystkie szybki, które wam oferujemy, są wykonane z bardzo porządnych materiałów. Z tego powodu oferujemy wam aż półroczną gwarancję na nie. Ich ceny również są bardzo atrakcyjne oraz konkurencyjne. Cały cennik znajdziecie na stronie internetowej naszego salonu. Do wymiany szybki nasza ekipa bardzo się przykłada. Zależy nam, aby szybko i dokładnie wykonać naprawę oraz żebyście wy byli zadowoleni. Podczas wymiany możecie poprosić o oryginalną szybkę albo tańszy zamiennik. Dodatkowo całą usługę wykonamy wam od ręki w mniej niż godzinę. Więc jeśli jesteście w Warszawie przejazdem albo po prostu się gdzieś spieszycie czy nie chcecie zostać na dłużej bez telefonu, musicie przyjechać do naszego salonu.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli chcesz wymienić szybkę w naszym salonie, zapraszamy Cię na ulicę Grochowską 239 w Warszawie. Nasza ekipa z wielką przyjemnością Cię powita i sprawi, że Twój iPhone będzie znowu, jak nowy. Odpowiemy również na wasze wszelkie pytania mailowo, telefonicznie czy osobiście. Jeśli interesuje Cię inna usługa niż wymiana szybki w telefonie, to zapraszamy na naszą stronę internetową albo już od razu do naszego serwisu.  Mamy nadzieję, że niedługo się spotkamy i będziemy mogli naprawić Twoje urządzenie.

 

Ile kosztuje wymiana szybki w iPhone? iDared Aleja Niepodległości

Mimo estetycznych kształtów, funkcjonalności i światowej sławy iPhone’a – podobnie, jak inne smartfony – również podlegają prawom grawitacji. Kontakt z ziemią często kończy się dla nich stłuczeniem szybki. Czy też uszkodzeniem urządzenia. Wysyłanie telefonu do zagranicznego serwisu jest trudne, a w niektórych przypadkach nawet niemożliwe. Nie jest jednak teraz konieczne, gdyż wymiana szybki możliwa jest teraz również w Warszawie. W naszym serwisie.

 

Wymiana wyświetlacza w iPhone – Nam możesz zaufać

 
Nasz serwis realizuje pogwarancyjne naprawy produktów firmy Apple. Pomożemy Wam z usterkami w iMack’u, MacBook’u, iPad’zie oraz iPhone’nie. W ramach naszej usługi możecie liczyć na wykonanie szybkiej diagnostyki, rozpoznanie problemu, wycenę i naprawę w krótkim czasie. Problemy z działaniem produktów Apple nie muszą oznaczać naturalnej „śmierci” urządzenia lub wysokich kosztów związanych z ich naprawą. Nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług i atrakcyjne ceny, dzięki czemu będziecie mogli cieszyć się swoim urządzeniem jeszcze dłużej.

Szybka wymiana szybki iPhone Warszawa

 
Jeśli stłukła Ci się szybka nie musisz wybierać pomiędzy dwoma opcjami: rezygnacji z urządzenia lub noszenia takiego w wersji mniej estetycznej. Teraz masz również trzecią możliwość – skorzystanie z usług naszego serwisu. Przy mniej skomplikowanych naprawach możesz spodziewać się bardzo szybkiego czasu realizacji. Wymiana wyświetlacza zajmuje nam nawet 30 minut. Stłuczone szybki, to jednak niejedyny problem, który pomożemy Ci rozwiązać.
 

Naprawa szybki w iPhone Warszawa

 
Współpracujemy z profesjonalistami, którzy doskonale znają produkty marki Apple. Pozwala nam to nie tylko szybko diagnozować usterkę, ale równie sprawnie ją usuwać. Poradzimy sobie z praktycznie każdym problemem. Dysponujemy częściami na wymianę, posiadamy niezbędny sprzęt. Dzięki temu w krótkim czasie doprowadzimy Twojego iPhone’a, iMack’a, MacBook’a, czy iPad’a z powrotem do pożądanego stanu. Na wszystkie nasze usługi dajemy Wam 3-miesięczną gwarancję.
 
Co możemy dla Was zrobić w ramach naszego serwisu?
Zajmiemy się dla Was:
  • wymianą baterii,
  • wymianą gniazda ładowania,
  • wymianą aparatu fotograficznego,
  • wymianą głośników,
  • a także naprawą po zalaniu urządzenia.Naprawa wyświetlacza Warszawa – pełen profesjonalizm

Serwis iPhone Warszawa zajmuje się naprawą sprzętu należącego do firmy Apple. Nasi specjaliści w ekspresowym tempie zajmą się Twoim problemem.

Serwis iPad Warszawa zajmuje się też wymianą baterii, wyświetlacza, gniazda ładowania, dysku HDD i SSD, pomaga odzyskać utracone dane, pomaga w instalacji systemu oraz przy wymianie grafiki, naprawi też urządzenie, które zostało zalane. Profesjonalizm pracowników naszego serwisu przyniósł nam zaufanie ogromnej ilości stałych klientów oraz nieposzlakowaną opinię. Odwiedź serwis Apple Warszawa i przekonaj się sam! Serwis iPad Warszawa znajduje się na warszawskim Grochowie i jest otwarty w godzinach 9:00-18:00 od poniedziałku do piątku, a w soboty od 11:00 do 15:00. Oferujemy darmową diagnostykę oraz trzymiesięczną gwarancję po wykonaniu usługi!

Naprawa iPhone Warszawa obejmuje każdy model.

Naprawa szybki iPhone Warszawa

Nasz serwis iPhone Warszawa dysponuje specjalistami służącymi Państwu radą i pomocą. Dokładamy wszelkich starań by spełnić wszystkie Państwa oczekiwania i odpowiedzieć na każde pytanie. Rozumiemy także, jak trudne w dzisiejszych czasach jest funkcjonowanie bez sprzętu elektronicznego przez dłuższy czas i w związku z tym dokładamy jak największych starań by jak najszybciej naprawić powierzone nam urządzenia. Stąd wymiana wyświetlacza w iPhonie zajmie nam tylko 30 minut, natomiast wymiana szybki w iPadzie nie więcej, niż dwa dni.

Jeżeli posiadasz gwarancję na urządzenie, serwis iPhone Warszawa naprawi je bezpłatnie. Wymiana szybki iPhone Warszawa obejmuje opcję wymiany jej na oryginalny element. Każdą wymianę części przez serwis Apple Warszawa poprzedza staranne zapoznanie się z obecnym stanem Twojego urządzenia oraz kompleksowa diagnoza.

Wymiana szybki iPhone Warszawa – rozwiążemy każdy problem

Nasi fachowcy wymienią szybkę w Twoim iPhonie w sposób jaki nie wypłynie na jego oryginalny wygląd oraz funkcjonalność. Serwis iPhone Warszawa dysponuje zarówno doświadczonymi, wykwalifikowanymi znawcami sprzętu Apple, jak i profesjonalnymi akcesoriami, które w błyskawiczny, bezpieczny i całkowicie bezpieczny dla urządzeń sposób pomoże naprawić wszelkie usterki i pozwoli Ci przez długi czas cieszyć się niezawodnym sprzętem.

Zapraszamy, sprawdź nas!