Wymiana przycisku głośności iPhone

Adres: ul. Grochowska 239, 04-001 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00
Telefon: +48 790 343 000

Wymiana przycisku głośności iPhone

Jedną z usterek, która może się nam przydać jest uszkodzenie przycisku głośności w iPhonie. Znajduje się on na jednym z boków waszego urządzenia. Jest on niezwykle potrzebny, kiedy korzystamy z różnych aplikacji, oglądamy filmy lub chcemy wyciszyć nasze urządzenie, aby żadne powiadomienia do nas nie dochodziły. Jeśli właśnie ten ważny przycisk wam się popsuł, musicie odwiedzić nasz serwis. Z wielką przyjemnością pozbędziemy się waszej usterki. iDared Serwis.

Cennik przycisku głośności iPhone

Model Cena
Wymiana przycisku głośności iPhone 5/5C120 zł
Wymiana przycisku głośności iPhone 5s/SE120 zł
Wymiana przycisku głośności iPhone 6150 zł
Wymiana przycisku głośności iPhone 6S150 zł
Wymiana przycisku głośności iPhone 6 Plus150 zł
Wymiana przycisku głośności iPhone 6s Plus150 zł
Wymiana przycisku głośności iPhone 7150 zł
Wymiana przycisku głośności iPhone 7 Plus150 zł
Wymiana przycisku głośności iPhone 8150 zł
Wymiana przycisku głośności iPhone 8 Plus150 zł
Wymiana przycisku głośności iPhone X200 zł
Wymiana przycisku głośności iPhone XS200 zł
Wymiana przycisku głośności iPhone XS Max200 zł
Wymiana przycisku głośności iPhone XR200 zł
Wymiana przycisku głośności iPhone 11250 zł
Wymiana przycisku głośności iPhone 11 Pro250 zł
Wymiana przycisku głośności iPhone 11 Pro Max250 zł
Wymiana przycisku głośności iPhone 12300 zł
Wymiana przycisku głośności iPhone 12 Mini300 zł
Wymiana przycisku głośności iPhone 12 Pro300 zł
Wymiana przycisku głośności iPhone 12 Pro Max300 zł
Wymiana przycisku głośności iPhone 13350 zł
Wymiana przycisku głośności iPhone 13 Pro350 zł
Wymiana przycisku głośności iPhone 13 Pro Max350 zł
Wymiana przycisku głośności iPhone 13 Mini350 zł

Awaria przycisku głośności iPhone – przyczyny

Przyczyny uszkodzenia przycisku głośności mogą się różnić od innych usterek. Jedną z nich jest upadek urządzenia, który może spowodować wiele awarii, a jedną z nich jest właśnie niepoprawne działanie przycisku bocznego. Warto pamiętać, że nie każdy futerał uratuje nasz telefon, jeśli będzie miał on kontakt z ziemą. Ważne jest, aby zakupić dobrą i profesjonalną obudowę, którą możecie znaleźć właśnie w naszym serwisie. Czasami właśnie obudowa może spowodować uszkodzenie przycisku. Jeśli będzie ona zbyt długo naciskać na guzik może on przestać działać prawidłowo. Warto zwrócić na to uwagę, zakupując obudowę. 

Kolejną przyczyną jest zbyt mocne naciskanie przez użytkownika na przycisk. Tam samo jak w powyższym przykładzie może dojść do małych uszkodzeń, które sprawią, że nie będziemy mogli korzystać z tych guzików. 

Są również przyczyny, które nie są zależne od naszego funkcjonowania. Przede wszystkim guziki to delikatne części, które przez to, że często z nich korzystamy, mogą się po prostu zwyczajnie uszkodzić. Czasami dochodzi do tego jeszcze wada fabryczna, która sprawia, że musimy udać się do serwisu na naprawę. 

W iDared serwis szybko pozbędziemy się tej oraz innych usterek i sprawimy, że wasze urządzenie znowu będzie doskonale działać. Musicie nas odwiedzić. 

Powody uszkodzenia przycisku głośności w iPhonie

Gdy w naszym urządzeniu uszkodzi się przycisk boczny służący za zamianę wysokości dźwięku, iPhone będzie nas o tym informować. Z pewnością zauważycie sygnały. Wtedy należy się niezwłocznie udać do serwisu, aby problem zniknął. Kiedy warto zastanowić się nad odwiedzeniem iDared Serwis w celu naprawienia urządzenia? Przede wszystkim, gdy przyciski nie reagują na nasze polecenia. Kolejną rzeczą jest brak możliwości wprowadzenia smartfona w Tryb Cichy albo gdy przycisk wyciszenia zmienia swoją pozycję. Również samodzielna zmiana głośności przez urządzenie jest powodem do naprawy przycisku. 

Jeśli właśnie te objawy zaobserwowałeś na swoim urządzeniu, to musisz odwiedzić iDared Serwis. Szybko wykonamy naprawę przycisku. 

Naprawa przycisku głośności iPhone w iDared Serwis

Jedną z napraw, które wykonujemy w naszym salonie, jest wymiana przycisku głośności. Bardzo precyzyjnie podchodzimy do tej usterki i błyskawicznie oddamy wam całkowicie sprawne urządzenia. Na samym początku sprawdzamy, co się dokładnie uszkodziło. Dzięki temu będziemy wiedzieć, w jaki sposób pozbyć się usterki. Następnie przechodzimy już do naprawy. Jeśli musimy wymienić przycisk, używamy do tego najlepszych części wymiennych, które są dostępne. Przez to możecie mieć pewność, że wasz iPhone wróci do was całkowicie sprawny, a usterka się już nie powtórzy. Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Jeśli tak to musisz odwiedzić nasz serwis. Zapraszamy!

Dlaczego musisz odwiedzić iDared Serwis?

Powodów jest bardzo wiele i z przyjemnością wam o nich opowiemy. Zacznijmy od najważniejszego. 

  • Profesjonalna ekipa

W naszym salonie pracują profesjonaliści, którzy doskonale znają się na różnych usterkach we wszystkich produktach Apple. Więc jeśli chcecie naprawić zepsutego MacBooka lub iPoda to również zapraszamy was do nas. Mają oni odpowiednią wiedzę, aby taki naprawy wykonywać, dzięki czemu są one na bardzo wysokim poziomie, a wasze urządzenie będzie działać jak nowe. Jesteśmy pewni, że ich doświadczenie i profesjonalne wykonanie naprawy sprawi, że będziecie zadowoleni z ich usług.

  • Atrakcyjne ceny

W naszym serwisie oferujemy wam tylko atrakcyjne ceny. Zdecydowanie one was zachęcą do skorzystania właśnie z naszych usług. 

  • Błyskawicznie wykonywane naprawy

Dbamy o to, aby sprawne urządzenia błyskawicznie trafiły do waszych rąk. Nie chcemy za długo przetrzymywać iPhona, więc już nawet tego samego dnia będziecie mogli go od nas odebrać, a wasz przycisk głośności będzie działał bez najmniejszych problemów. 

Serdecznie zapraszamy was do iDared Serwis. Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z naszych usług. 

Wymiana przycisku głośności w iPhonie

Powody uszkodzenia przycisku głośności

Przycisk głośności może się uszkodzić z wielu powodów. Pierwszym, i najbardziej oczywistym. Jest upadek urządzenia. To on powoduje naprawdę wiele usterek i awarii, a problemy z tym przyciskiem należą do tego grona. Podczas upadku mogło dojść do jakiegoś pęknięcia, które sprawi, że w ten sposób nie będziemy mogli regulować głośnością dźwięku w naszym urządzeniu. Warto zainwestować więc w obudowę w swoim urządzeniu. Może ona uratować nas przed wieloma usterkami. 

Czasami przycisk głośności może się również uszkodzić przez zbyt mocne naciskanie go. Dlatego wszystkie klawisze w naszym iPhonie należy delikatnie wciskać, aby nie spowodować żadnych poważnych usterek. Bywają również awarie niezależne od naszego użytkowania. Różne wady techniczne również mogą się pojawiać, oczywiście rzadziej niż innego rodzaju usterki. 

Wymiana przycisku głośności w iDared serwis

W naszym salonie wykonamy wymianę przycisku głośności. Na początku nasi specjaliści upewnią się, co się uszkodziło i jaki jest powód tej awarii. Jest to bardzo istotne, ponieważ dzięki temu, mogą oni dobrać odpowiedni sposób naprawy. Następnie wymieniają albo naprawiają nasz przycisk głośności. To co zrobią, będzie zależało w głównej mierze od poziomu uszkodzenia, ale zapewniamy Was, że oni wiedzą, co robić. Następnie sprawdzają, czy sprzęt działa tak jak powinien. 

W naszym salonie pracują sami profesjonalności, więc możesz mieć pewność, że wszystkie naprawy, które nam powierzysz zostaną wykonane na jak najwyższym poziomie. Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom naszych pracowników, wszystkie usługi możemy wykonywać błyskawicznie. Dlatego wymianę przycisku głośności zrobimy już w kilka godzin. Oczywiście mimo szybkiego pozbywania się usterek, dbamy o to, aby każda wykonywana przez nas usługa, była zrobiona profesjonalnie. 

Odwiedź nasz serwis i sam się o tym przekonaj. 

Kiedy możesz odwiedzić nasz serwis iPhone?

Nasz salon iDared serwis stacjonuje na ul. Grochowskiej 239 w Warszawie. Możecie nad odwiedzić w następujących godzinach:

Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: 11.00 – 15.00

Przez ten czas jesteśmy do waszej dyspozycji i z wielką radością pozbędziemy się waszych usterek!

Jeśli macie jakieś pytania związane z naszymi usługami lub salonem, to możecie wysłać do nas maila na adres: [email protected] lub zadzwonić: +48 790 343 000. Z wielką radością odpowiemy Wam na wszelkie pytania związane z naszą pracą, więc jeśli jesteście czegoś ciekawi, to koniecznie do nas dzwońcie lub piszcie. 

Już nie możemy się doczekać aż się zobaczymy!