Wymiana przycisku głośności iPhone

Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Telefon: +48 790 800 917
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00

Wymiana przycisku głośności iPhone

Jedną z usterek, która może się nam przydać jest uszkodzenie przycisku głośności w iPhonie. Znajduje się on na jednym z boków waszego urządzenia. Jest on niezwykle potrzebny, kiedy korzystamy z różnych aplikacji, oglądamy filmy lub chcemy wyciszyć nasze urządzenie, aby żadne powiadomienia do nas nie dochodziły. Jeśli właśnie ten ważny przycisk wam się popsuł, musicie odwiedzić nasz serwis. Z wielką przyjemnością pozbędziemy się waszej usterki. iDared Serwis.

Cennik przycisku głośności iPhone

Model Cena
Naprawa płyty głównej iPhone 5/5Cod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 5s/SEod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 6od 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 6Sod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 6 Plusod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 6s Plusod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 7od 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 7 Plusod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 8od 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 8 Plusod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone Xod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone XSod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone XS Maxod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone XRod 100 zł

Awaria przycisku głośności iPhone – przyczyny

Przyczyny uszkodzenia przycisku głośności mogą się różnić od innych usterek. Jedną z nich jest upadek urządzenia, który może spowodować wiele awarii, a jedną z nich jest właśnie niepoprawne działanie przycisku bocznego. Warto pamiętać, że nie każdy futerał uratuje nasz telefon, jeśli będzie miał on kontakt z ziemą. Ważne jest, aby zakupić dobrą i profesjonalną obudowę, którą możecie znaleźć właśnie w naszym serwisie. Czasami właśnie obudowa może spowodować uszkodzenie przycisku. Jeśli będzie ona zbyt długo naciskać na guzik może on przestać działać prawidłowo. Warto zwrócić na to uwagę, zakupując obudowę. 

Kolejną przyczyną jest zbyt mocne naciskanie przez użytkownika na przycisk. Tam samo jak w powyższym przykładzie może dojść do małych uszkodzeń, które sprawią, że nie będziemy mogli korzystać z tych guzików. 

Są również przyczyny, które nie są zależne od naszego funkcjonowania. Przede wszystkim guziki to delikatne części, które przez to, że często z nich korzystamy, mogą się po prostu zwyczajnie uszkodzić. Czasami dochodzi do tego jeszcze wada fabryczna, która sprawia, że musimy udać się do serwisu na naprawę. 

W iDared serwis szybko pozbędziemy się tej oraz innych usterek i sprawimy, że wasze urządzenie znowu będzie doskonale działać. Musicie nas odwiedzić. 

Powody uszkodzenia przycisku głośności w iPhonie

Gdy w naszym urządzeniu uszkodzi się przycisk boczny służący za zamianę wysokości dźwięku, iPhone będzie nas o tym informować. Z pewnością zauważycie sygnały. Wtedy należy się niezwłocznie udać do serwisu, aby problem zniknął. Kiedy warto zastanowić się nad odwiedzeniem iDared Serwis w celu naprawienia urządzenia? Przede wszystkim, gdy przyciski nie reagują na nasze polecenia. Kolejną rzeczą jest brak możliwości wprowadzenia smartfona w Tryb Cichy albo gdy przycisk wyciszenia zmienia swoją pozycję. Również samodzielna zmiana głośności przez urządzenie jest powodem do naprawy przycisku. 

Jeśli właśnie te objawy zaobserwowałeś na swoim urządzeniu, to musisz odwiedzić iDared Serwis. Szybko wykonamy naprawę przycisku. 

Naprawa przycisku głośności iPhone w iDared Serwis

Jedną z napraw, które wykonujemy w naszym salonie, jest wymiana przycisku głośności. Bardzo precyzyjnie podchodzimy do tej usterki i błyskawicznie oddamy wam całkowicie sprawne urządzenia. Na samym początku sprawdzamy, co się dokładnie uszkodziło. Dzięki temu będziemy wiedzieć, w jaki sposób pozbyć się usterki. Następnie przechodzimy już do naprawy. Jeśli musimy wymienić przycisk, używamy do tego najlepszych części wymiennych, które są dostępne. Przez to możecie mieć pewność, że wasz iPhone wróci do was całkowicie sprawny, a usterka się już nie powtórzy. Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Jeśli tak to musisz odwiedzić nasz serwis. Zapraszamy!

Dlaczego musisz odwiedzić iDared Serwis?

Powodów jest bardzo wiele i z przyjemnością wam o nich opowiemy. Zacznijmy od najważniejszego. 

  • Profesjonalna ekipa

W naszym salonie pracują profesjonaliści, którzy doskonale znają się na różnych usterkach we wszystkich produktach Apple. Więc jeśli chcecie naprawić zepsutego MacBooka lub iPoda to również zapraszamy was do nas. Mają oni odpowiednią wiedzę, aby taki naprawy wykonywać, dzięki czemu są one na bardzo wysokim poziomie, a wasze urządzenie będzie działać jak nowe. Jesteśmy pewni, że ich doświadczenie i profesjonalne wykonanie naprawy sprawi, że będziecie zadowoleni z ich usług.

  • Atrakcyjne ceny

W naszym serwisie oferujemy wam tylko atrakcyjne ceny. Zdecydowanie one was zachęcą do skorzystania właśnie z naszych usług. 

  • Błyskawicznie wykonywane naprawy

Dbamy o to, aby sprawne urządzenia błyskawicznie trafiły do waszych rąk. Nie chcemy za długo przetrzymywać iPhona, więc już nawet tego samego dnia będziecie mogli go od nas odebrać, a wasz przycisk głośności będzie działał bez najmniejszych problemów. 

Serdecznie zapraszamy was do iDared Serwis. Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z naszych usług.