Nie zwlekaj! Zarezerwuj usługę już teraz . . .

Wymiana Korpusu obudowy iPhone - iDared Serwis

Adres: ul. Grochowska 239, 04-001 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00
Telefon: +48 790 343 000

Wymiana korpusu obudowy iPhone

Dlaczego warto wymienić obudowę w iPhonie?

Jeśli długo posiadamy iPhone mogą pojawić się różne oznaki użytkowania. Np.: może uszkodzić się obudowa. Nie tylko ze względu na wygląd naszego urządzenia, należy zdecydować się na wymianę korpusu. Jeśli będzie on złamany lub w inny sposób uszkodzony, nie będzie odpowiednio zabezpieczać naszego smartfona. Oznacza to, że w trakcie upadku będzie on narażony na poważne popsucia. Należy również dbać o to, aby obudowa w naszym urządzeniu nie była wygięta. Może to spowodować, że rozklei się ekran LCD. Zdarza się, że powstają wtedy mikropęknięcia wnętrza płyty. Powoduje to również, że nasze urządzenie będzie miało problem z dotykiem, czyli używanie telefonu będzie problematyczne. W przypadku rozklejonej obudowy telefonu możemy mieć  również problem z zasięgiem, a wtedy nie będziemy mogli z łatwością wykonywać połączeń. 

Wymiana korpusu urządzenia daje wiele pozytywnych efektów. Warto się na nią zdecydować, jeśli chcemy sprzedać urządzenie. Wtedy jego wartość rynkowa będzie zdecydowanie wyższa. Wyżej wspominaliśmy, że nowa obudowa sprawi, że urządzenie będzie bezpieczniejsze. Dla przykładu sprawny korpus będzie chronić urządzenie przed zalaniem. Oznacza to, że gdy iPhone wpadnie nam do wody, jest mniejsza szansa, że się on znacznie uszkodzi, a wtedy naprawa będzie tańsza. 

Właśnie dlatego powinieneś zdecydować się na naprawienie swojego iPhone. Gwarantujemy Ci, że będą to dobrze wydane pieniądze, które sprawią, że nasz telefon będzie dłużej sprawnie działać. . 

Wymiana obudowy w serwisie iDared Serwis

Jeśli jesteś zainteresowany tą usługą, odwiedź nasz salon już dzisiaj. Bardzo szybko pozbędziemy się Twojego problemu. Zależy nam, abyście szybko otrzymali sprawne urządzenie, dlatego wymianę korpusu zrobimy w ciągu kilkunastu minut. Jest to łatwa usługa, dlatego nie musimy poświęcać na nią tak dużo czasu. Jednak nasi pracownicy profesjonalnie podejdą do tematu i naprawę wykonają tak, że nie będzie widoczna zmiana korpusu. Gwarantujemy wam, że cena tej usługi będzie atrakcyjna. W szczególności dla osób, które zamierzają sprzedać urządzenie.

Zachęcamy wam również do skorzystania z innych naszych usług. Naprawiamy wszystkie urządzenia Apple, nie tylko iPhony. Pomożemy Ci się pozbyć usterki w MacBooku, iPodzie oraz iPadzie. Zawsze z wielką przyjemnością pomożemy. W razie pytań możecie się z nami kontaktować telefonicznie albo odwiedzić nas w salonie. Przyjdź do nas już dzisiaj.

Wymiana korpusu obudowy w iPhonie

Dlaczego należy wymienić swój uszkodzony korpus obudowy?

W przypadku wielu różnych usterek właściciele iPhonów nie decydują się na oddanie urządzenia do specjalisty. Tak jest w przypadku zbitej szybki czy uszkodzenia się aparatu. Niestety jest to błąd i nie należy tak robić. W momencie, gdy korpus Twojego urządzenia uszkodzi się, należy oddać iPhona jak najszybciej do specjalistów. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Obudowa naszego urządzenia ma za zadanie chronić naszego iPhona. Jeśli nie będzie ona sprawna, łatwiej o usterki. Woda szybciej będzie się przedostawać podczas zalania do wnętrza urządzenia, podczas upadku podzespoły są bardziej narażone na uszkodzenia itp. Można długo wymieniać zalety posiadania sprawnego korpusu obudowy. Więc jeśli chcesz, aby Twój telefon był bezpieczny, to koniecznie oddaj go do naszego serwisu, jeśli obudowa będzie uszkodzona!

Kiedy może uszkodzić się korpus obudowy Twojego iPhona?

Zazwyczaj korpus obudowy w iPhonie może uszkodzić się, podczas upadku urządzenia. W takiej sytuacji bardzo łatwo o jakieś złamania czy naruszenia naszej obudowy. Czasami, gdy na naszym iPhonie ktoś usiądzie, może dojść do tego typu usterki. Łatwo można się przed nią zabezpieczyć kupując case na nasze urządzenie. W naszym salonie nie tylko naprawimy Wam sprzęt, ale również sprzedamy Wam dodatkową obudowę do iPhona.

Naprawa korpusu obudowy w iDared Serwis

W naszym salonie specjaliści zajmą się wymianą Twojego korpusu obudowy. Bez znaczenia, z jakiego powodu się on uszkodził, to nasi pracownicy pozbędą się tej usterkę. Oni bardzo ostrożnie zdejmą uszkodzony korpus obudowy i założą nowy. Następnie sprawdzą, czy na pewno wszystko poprawnie działa. Jeśli tak będziesz mógł odebrać od nas swój sprzęt. 

Tę usługę wykonamy w kilka godzin. Zależy nam, abyście jak najszybciej mogli od nas uzyskać swój sprawny sprzęt, dlatego już po kilku chwilach będziecie mogli go mieć w swoich rękach. Dodatkowo oferujemy Wam bardzo atrakcyjne ceny za wykonanie tej usługi. 

Koniecznie musicie nas odwiedzić i się o tym przekonać. Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z usług, które oferujemy.

Kiedy możesz odwiedzić nasz serwis iPhone?

Nasz salon iDared serwis stacjonuje na ul. Grochowskiej 239 w Warszawie. Możecie nad odwiedzić w następujących godzinach:

Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: 11.00 – 15.00

Przez ten czas jesteśmy do waszej dyspozycji i z wielką radością pozbędziemy się waszych usterek!

Jeśli macie jakieś pytania związane z naszymi usługami lub salonem, to możecie wysłać do nas maila na adres: idared.serwis@icloud.com lub zadzwonić: +48 790 343 000. Z wielką radością odpowiemy Wam na wszelkie pytania związane z naszą pracą, więc jeśli jesteście czegoś ciekawi, to koniecznie do nas dzwońcie lub piszcie. 

Już nie możemy się doczekać aż się zobaczymy!