Wymiana korpusu obudowy iPhone

Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Telefon: +48 790 800 917
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00

Wymiana korpusu obudowy iPhone - iDared Serwis

Zapraszamy na profesjonalną wymianę obudowy w Twoim iPhone.

Na naprawę udzielamy 6 miesięcy gwarancji.

czas naprawy 2 dni 

Cennik wymiany korpusu obudowy iPhone

czas naprawy 3-7 dni !

   
Model Cena
Wymiana korpusu obudowy iPhone 5/5C 250 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone 5s/SE 250 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone 6 300 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone 6S 350 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone 6 Plus 350 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone 6s Plus 400 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone 7 450 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone 7 Plus 500 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone 8 550 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone 8 Plus 600 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone X 750 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone XS 900 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone XS Max 950 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone XR 750 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone 11 750 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone 11 Pro 1300 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone 11 Pro Max 1350 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone 12 Tel
Wymiana korpusu obudowy iPhone 12 Pro Tel
Wymiana korpusu obudowy iPhone 12 Pro Max Tel

Wymiana korpusu w iPhone - iDared Serwis

Wymiana korpusu obudowy iPhone

Dlaczego warto wymienić obudowę w iPhonie?

Jeśli długo posiadamy iPhone mogą pojawić się różne oznaki użytkowania. Np.: może uszkodzić się obudowa. Nie tylko ze względu na wygląd naszego urządzenia, należy zdecydować się na wymianę korpusu. Jeśli będzie on złamany lub w inny sposób uszkodzony, nie będzie odpowiednio zabezpieczać naszego smartfona. Oznacza to, że w trakcie upadku będzie on narażony na poważne popsucia. Należy również dbać o to, aby obudowa w naszym urządzeniu nie była wygięta. Może to spowodować, że rozklei się ekran LCD. Zdarza się, że powstają wtedy mikropęknięcia wnętrza płyty. Powoduje to również, że nasze urządzenie będzie miało problem z dotykiem, czyli używanie telefonu będzie problematyczne. W przypadku rozklejonej obudowy telefonu możemy mieć  również problem z zasięgiem, a wtedy nie będziemy mogli z łatwością wykonywać połączeń. 

Wymiana korpusu urządzenia daje wiele pozytywnych efektów. Warto się na nią zdecydować, jeśli chcemy sprzedać urządzenie. Wtedy jego wartość rynkowa będzie zdecydowanie wyższa. Wyżej wspominaliśmy, że nowa obudowa sprawi, że urządzenie będzie bezpieczniejsze. Dla przykładu sprawny korpus będzie chronić urządzenie przed zalaniem. Oznacza to, że gdy iPhone wpadnie nam do wody, jest mniejsza szansa, że się on znacznie uszkodzi, a wtedy naprawa będzie tańsza. 

Właśnie dlatego powinieneś zdecydować się na naprawienie swojego iPhone. Gwarantujemy Ci, że będą to dobrze wydane pieniądze, które sprawią, że nasz telefon będzie dłużej sprawnie działać. . 

Wymiana obudowy w serwisie iDared Serwis

Jeśli jesteś zainteresowany tą usługą, odwiedź nasz salon już dzisiaj. Bardzo szybko pozbędziemy się Twojego problemu. Zależy nam, abyście szybko otrzymali sprawne urządzenie, dlatego wymianę korpusu zrobimy w ciągu kilkunastu minut. Jest to łatwa usługa, dlatego nie musimy poświęcać na nią tak dużo czasu. Jednak nasi pracownicy profesjonalnie podejdą do tematu i naprawę wykonają tak, że nie będzie widoczna zmiana korpusu. Gwarantujemy wam, że cena tej usługi będzie atrakcyjna. W szczególności dla osób, które zamierzają sprzedać urządzenie.

Zachęcamy wam również do skorzystania z innych naszych usług. Naprawiamy wszystkie urządzenia Apple, nie tylko iPhony. Pomożemy Ci się pozbyć usterki w MacBooku, iPodzie oraz iPadzie. Zawsze z wielką przyjemnością pomożemy. W razie pytań możecie się z nami kontaktować telefonicznie albo odwiedzić nas w salonie. Przyjdź do nas już dzisiaj.  

Wymiana obudowy w iPhone Tanio i szybko

Wymiana korpusu

Wymiana ramki w iPhone

wymiana ramki w iPhone