Wymiana Głośnika rozmów iPhone Warszawa

Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Telefon: +48 790 800 917
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00

Wymiana Głośnika rozmów iPhone Warszawa - iDared Serwis

Czas wymiany to tylko 60 minut !!

iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max

Cennik wymiany głośnika rozmów

 

Wymiana głośnika rozmów iPhone

Powody uszkadzania się głośników w iPhone

Nasze głośniki są niezwykle narażone na wszystkie czynniki zewnętrzne, czyli brud, kurz oraz opiłki żelaza. Jeśli dostaną się one do wnętrza urządzenia, nie będzie ono sprawnie działać. Kolejnym powodem tej usterki może być zalanie telefonu. Jeśli miało ono jakiś kontakt z wodą, wewnętrzne części mogły się uszkodzić, w ostateczności sprawiając, że smartfon nie będzie poprawnie działać. Podobnie będzie, gdy nasz iPhone upadnie na ziemię. Nie zawsze ważna jest odległość od podłoża. Czasami nawet niefortunny spadek z łóżka, może sprawić, że coś zostanie uszkodzone. Dlatego ostrożnie posługujmy się naszym telefonem, aby zapobiegnąć uszkodzeń. Czasami głośnik rozmów w iPhone może się popsuć bez naszej winy. Bez znaczenia, jaki jest powód usterki, oddaj swój telefon do dobrego serwisu, w którym profesjonalnie zostanie wykonana naprawa urządzenia.

Oto najczęściej pojawiające się objawy uszkodzenia głośnika rozmów:

 • Podczas rozmowy słychać szumy i metaliczny dźwięk,
 • W trakcie rozmowy Twój głośnik trzeszczy,
 • Nie słyszysz rozmówcy w trakcie rozmowy,
 • Nie działa górny głośnik iPhone.

W tym przypadku musicie udać się do dobrego serwisu, który zajmie się tą usterką. W przypadku uszkodzenia głośnika rozmów, sami nie możemy zrobić nic, aby on dalej normalnie działać. Dobry punkt, to jedyne rozwiązanie tego problemu. Jedynie sami możemy spróbować oczyścić nasz głośnik. Ten sposób zadziała, gdy dostały się do niego jakieś zabrudzenia czy kurz

Problemy z głośnikami w iPhone

Jest bardzo wiele problemów z głośnikami iPhone, które mogą wam się przydarzyć. W zależności od uszkodzenia nasza firma podejmuje inny sposób naprawy urządzenia. Oto możliwości, które mogą wam się przydarzyć:

 • Głośnik rozmowy nie działa, ale ten dla multimediów pracuje prawidłowo,
 • Podczas rozmowy nie słychać rozmówcy,
 • Nie działa żaden głośnik ani mikrofon,
 • Brak dźwięku podczas nagrywania wideo,
 • W trakcie rozmowy słyszysz trzaski,
 • Rozmówcy Ciebie nie słyszą,
 • Nie ma dźwięku podczas rozmowy na FaceTime za pomocą przedniej kamery,
 • Słabo słyszysz rozmówcę,
 • Podczas rozmowy słyszysz metaliczny dźwięk.

To są najczęściej występujące problemy z głośnikiem rozmów. Większość z nich wymaga wymiany modułu. W naszym serwisie, zanim zaczniemy naprawiać urządzenie, upewnimy się, z jakim uszkodzeniem mamy do czynienia. Dobra diagnoza pozwoli nam sprawnie i szybko naprawić urządzenie.

Czas trwania wymiany głośnika rozmów

Nasz serwis stara się, aby wszystkie usługi były wykonywane, jak najszybciej. Nie chcemy zostawiać was na długi czas bez telefonu. To uszkodzenie naprawimy wam w około 60 minut. Jednak pragniemy dodać, że czas trwania naprawy będzie zależał od tego co się w urządzeniu uszkodziło. O tym dowiecie się, gdy odwiedzicie nasz salon, a specjaliści, których w nim spotkacie, będą mogli postawić diagnozę przez obserwację urządzenia. Oni odpowiedzą na wszystkie wasze pytania w tym temacie. Poinformują was również, jak będzie wyglądać naprawa i co dokładnie się uszkodziło w urządzeniu.

Wymiana głośnika rozmów w serwis iPhone Warszawa – Grochowska

Nasza ekipa szybko i profesjonalnie naprawi Twój uszkodzony głośnik. Do wszystkich wymian używamy tylko oryginalnych części, co będzie dla was gwarancją, że urządzenie ponownie się szybko nie uszkodzi. Dokładność jest dla nas niezwykle ważna i nią się kierujemy, podczas wykonywania swojej pracy. Dostaniecie od nas półroczną gwarancję, dzięki której w razie komplikacji będziecie mogli za darmo je naprawić.

Dowiedz się jeszcze, jakimi uszkodzeniami iPhone zajmuje się nasza ekipa. Jeśli zepsuło Ci się jakieś inne urządzenie od Apple, z pewnością też możemy je naprawić. W razie pytań dzwońcie, piszcie albo po prostu przyjdźcie do naszego salonu!

Wymiana głośnika rozmów iPhone Warszawa

Każdy z nas potrzebuje iPhona, aby móc swobodnie przeprowadzać rozmowy telefoniczne. To właśnie dlatego tak ważne jest prawidłowe działanie głośnika rozmów w twoim telefonie. Czasem może się jednak okazać, iż ulega on awarii. Co wtedy? Najlepiej przynieść go do nas, do serwisu. Szybko i sprawnie zajmiemy się wyeliminowaniem usterki. Nie zajmie nam to dłużej niż 30 minut. W tak szybkim tempie będziesz mógł znów powrócić do kontaktu ze światem.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż chcesz rozmawiać z mamą, czy z koleżanką, a nawet z szefem, który może się niecierpliwić, kiedy nie odbierasz od niego telefonów. Czujemy się ograniczeni, kiedy nie możemy swobodnie przeprowadzić rozmowy telefonicznej, kiedy nie możemy być w kontakcie z innymi. Szczególnie z bliskimi nam osobami. 

Zależy nam na waszym zadowoleniu, dlatego nasi serwisanci szybko poradzą sobie z usterką, sprawdzą działanie iPhona i oddadzą go do twoich rąk. Gwarantujemy najwyższą precyzję i jakość wykonania. Nasi specjaliści są odpowiednio wyszkoleni i świetnie sobie radzą z tego typu usterkami.

Problemy z głośnikiem w iPhonie

Gdy zauważysz problem ze słyszeniem, bądź też rozumieniem odbiorcy – może się okazać, że to początek problemu. Przedostający się przez obudowę kurz, brud i inne opiłki mogą być tego sprawcą. Ich gromadzenie się pod obudową powoduje trwałe uszkodzenie głośnika. My sobie z tym poradzimy. 

Również przypadkowy upadek iPhona może być winowajcom uszkodzenia głośnika. Przyczyn jest wiele. Aby wybrać najlepszą metodę do rozwiązania problemu, konieczna będzie wizyta w naszym serwisie. Przedstaw naszemu pracownikowi okoliczności powstania problemu, będzie łatwiej postawić diagnozę. Wymiana głośnika dla tak wyspecjalizowanego personelu nie będzie stanowiła żadnego problemu. 

Szybka naprawa głośnika iPhone

Naprawa głośnika przebiegnie szybko i sprawnie w naszym serwisie. Nasi pracownicy są przygotowani na każdą ewentualność. Zajmujemy się zarówno starszymi modelami, jak i tymi nowszymi. Wszystkie części stosowane przez nasz serwis są oryginalne i pochodzą z zaufanej dystrybucji. 

Jeżeli więc ktoś do Ciebie dzwoni, a ty po odebraniu nikogo nie słyszysz – przyjdź do nas. Zaufało nam już tysiące klientów – ty możesz być kolejnym z nich. Nasz serwis radzi sobie nie tylko z takimi problemami.

Ile kosztuje wymiana głośnia w iPhone?