Nie zwlekaj! Zarezerwuj usługę już teraz . . .

Wymiana Tylnego aparatu iPhone - iDared Serwis

Adres: ul. Grochowska 239, 04-001 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Telefon: +48 790 343 000

Wymiana Tylnego aparatu iPhone Warszawa - iDared Serwis

Promocja na wymianę aparatu fotograficzne w iPhone

Czas wymiany to tylko 60 minut !!
udzielamy 6 miesięcy gwarancji
iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 mini, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max .

Zapraszamy do naszego Serwisu przy ulicy grochowskiej na darmową diagnozę Twojego iPhone.

iDared Serwis. Oferujemy profesjonalną wymianę całego aparatu w iDared Serwis. Profesjonalny Serwis Sprzętu Apple Naszym celem jest dostarczenie klientowi usług najwyższej jakości, bezkonkurencyjnie funkcjonalnego i wyróżniającego się na rynku niepowtarzalną stylistyką w atrakcyjnej cenie na tle konkurencji. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Zadzwoń do Nas.

Wymiana Tylnego aparatu w iPhonie - iDared Serwis

Chcesz szybko wymienić stłuczoną, zniszczoną szybkę w iPhonie? Przyjdź do nas. Całość nie potrwa dłużej niż 30 minut. Dajemy ci gwarancję najniższej ceny i precyzji wykonania. 

Nie raz i nie dwa na pewno zdarzyło ci się przez nieuwagę upuścić sprzęt, co skończyło się stłuczoną szybką. Wystarczy niefortunne zdarzenie, aby zobaczyć niechcianą rysę na wyświetlaczu. Żyjemy w biegu, a sytuacje losowe są wpisane w nasz żywot, dlatego warto być przygotowanym na każdą ewentualność. 

Wychodząc klientom naprzeciw, oferujemy szybką i sprawną wymianę szybki w twoim iPhonie. U nas jakość idzie w parze z ceną, która w porównaniu do innych serwisów jest konkurencyjna. Używamy tylko zamiennych podzespołów od Apple, a każda naprawa jest przeprowadzana w pełni precyzyjnie, z użyciem odpowiednich narzędzi. Nie owijamy w bawełnę, u nas stawiamy sprawę jasno i klarownie.

Decydując się na nasz serwis, z pewnością będziesz zadowolony.

Błyskawiczna wymiana Tylnego aparatu w iPhonie

Tylko my oferujemy błyskawiczną wymianę szybki w iPhonie. Mamy świadomość, jak bardzo cenny jest twój czas. Oferujemy wymianę szybki w iPhonie 4, poprzez iPhona 5, a kończąc nawet na iPhonie 7 Plus. Żaden model nie stanowi dla nas problemu. Nasi pracownicy są wysoko wykwalifikowani. Znają się na nowinkach technicznych, są precyzyjni, dokładni i odpowiednio przeszkoleni.

Klienci są dla nas najważniejsi

Zadowolenie klientów jest dla nas na pierwszym miejscu . Zdajemy sobie również sprawę z istnienia ogromnej konkurencji na rynku. Ciągle się rozwijamy, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających, a także wybrednych klientów. 

Zachęcamy do przeglądnięcia naszego cennika usług, a sami się przekonacie, że nasze ceny są konkurencyjne. Jeżeli nie masz możliwości złożenia wizyty osobiście w naszej siedzibie w Warszawie, dzielnica Praga – Południe, zamów kuriera, opisz usterkę i wyślij do nas. Zajmiemy się naprawą i odeślemy iPhona tak szybko, jak to będzie możliwe. Chcemy, aby klienci z całej Polski nam zaufali. Chcemy wciąż poszerzać swój zasięg. 

Pamiętajcie: świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Aparaty w telefonach Apple słyną ze swojej niezawodności. Jakość wykonywanych zdjęć i filmów jest niezwykle wysoka, przez co wychodzą one piękne i bardzo profesjonalne. Jego uszkodzenie możecie szybko naprawić w naszym serwisie iPhone Warszawa – Grochowska.

Sprawdź sam co się uszkodziło w Twoim iPhone

Nasi specjaliści oferują wam pełną diagnozę urządzenia. Jednak jest parę czynności, które możecie wykonać, zanim zdecydujecie się odwiedzić nasz punkt. Dzięki temu oszczędzicie swój czas. To na samym początku możecie spróbować wykonać zdjęcia bez foli ochronnej albo etui. Te dwie rzeczy mogą powodować zakłócenia, które będą sprawiać, że aparat w naszym telefonie nie będzie działać tak, jak powinien. Kolejną rzeczą, którą możecie wykonać sami w domu, jest zaobserwowanie czy urządzenie jest zabrudzone. Jeśli zobaczymy, że tylko jego zewnętrzna część jest brudna, możemy to szybko oczyścić. Jednak problem będzie z elementami wewnętrznymi. Wtedy musicie się wybrać do naszego serwisu, w którym profesjonalnie zajmiemy się zabrudzeniami. Kiedy wasze urządzenie ma ciemny ekran, kiedy próbujecie wykonać zdjęcia, spróbujcie go zrestartować. Może to załatwić wasz problem i wizyta w salonie Apple nie będzie potrzebna. Zorientuj się równie, czy oba aparaty, tylny i przedni, nie działają. Jeśli wykonałeś te powyższe kroki, a Twój iPhone nadal nie działa, może to oznaczać, że uszkodziło się w nim coś wewnętrznego, na co będą musieli swoim okiem spojrzeć specjaliści.

Dlaczego zepsuł mi się aparat?

Powodów uszkodzeń jest wiele. Oczywiście jednym z nich jest uszkodzenie fabryczne, które nie jest zależne od nas. Innym takim zdarzeniem jest nieszczelna obudowa. Przez nią do wnętrza aparatu dostaje się brud i kurz, który może sprawić, że nie będzie się dało, wykonywać zdjęć. Zdarzają się sytuacje, w których to my przyczyniliśmy się w jakiś sposób do problemów z aparatem naszego urządzenia. Jednym z nich jest upadek telefonu. Niektórzy myślą, że jeśli iPhone upadnie z małej odległości, to nic mu się nie stanie. Jest to bardzo błędne myślenie. W zasadzie nie ma to większego znaczenia. Nawet po upadku z łóżka, aparat w naszym smartfonie może się uszkodzić. Kiedy nasz telefon został zalany, również może mieć problemy z obsługą aparatu. Ostatnią rzeczą jest porysowanie lub pęknięcie tylnej szybki. Z takimi problemami możecie bez problemu udać się do serwisu iPhone Warszawa – Grochowska. 

Jeśli podejrzewasz, że w Twoim telefonie uszkodził się aparat, możesz zaobserwować poniższe objawy:

  • Problem z uruchomieniem lampy błyskowej,
  • Zdjęcie wygląda na zamglone, 
  • Nie da się wyostrzyć obrazu,
  • Pojawiają się plamki na zdjęciach,
  • Nie da się włączyć aplikacji Zdjęcia.

Wtedy zgłoś się do serwisu iPhone, w którym Twój uszkodzony aparat zostanie szybko naprawiony.

Naprawa aparatów w naszej firmie

Nasza ekipa bardzo porządnie podchodzi do napraw aparatów. Na samym początku zajmujemy się diagnozom urządzenia. Jest to bardzo ważna część naprawy, ponieważ dzięki temu możemy podjąć odpowiednie kroki, aby jak najszybciej oddać wam w pełni sprawne urządzenie. Następnie przechodzimy do odpowiedniej naprawy. Nasi specjaliści powiedzą wam, co dokładnie stało się z urządzeniem i dokładnie wytłumaczą, co będą robić, aby je naprawić. Podczas pracy używamy tylko oryginalnych części, które nie są awaryjne oraz zapewniają długi czas dobrej pracy urządzenia.

Oferujemy również wiele innych usług związanych z iPhone oraz innymi urządzeniami Apple. Jeśli potrzebujesz jakiegoś wsparcia z urządzeniem, to bez problemu możesz kontaktować się z nami. Z wielką przyjemnością wam pomożemy.