Nie zwlekaj! Zarezerwuj usługę już teraz . . .

Naprawa płyty głównej iPhone - iDared Serwis

Adres: ul. Grochowska 239, 04-001 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00
Telefon: +48 790 343 000
Cennik: Naprawa Płyty głównej iPhone Cena
iPhone 5/5C od 100 zł
iPhone 5s/SE od 100 zł
iPhone 6 od 100 zł
iPhone 6S od 100 zł
iPhone 6 Plus od 100 zł
iPhone 6s Plus od 100 zł
iPhone 7 od 100 zł
iPhone 7 Plus od 100 zł
iPhone 8 od 100 zł
iPhone 8 Plus od 100 zł
iPhone X od 100 zł
iPhone XS od 100 zł
iPhone XS Max od 100 zł
iPhone XR od 100 zł
iPhone 11 od 100 zł
iPhone 11 Pro od 100 zł
iPhone 11 Pro Max od 100 zł
iPhone 12 Mini od 100 zł
iPhone 12 od 100 zł
iPhone 12 Pro od 100 zł
iPhone 12 Pro Max od 100 zł
iPhone 13 Mini od 100 zł
iPhone 13 od 100 zł
iPhone 13 Pro od 100 zł
iPhone 13 Pro Max od 100 zł
iPhone 14 od 100 zł
iPhone 14 Pro od 100 zł
iPhone 14 Plus od 100 zł
iPhone 14 Pro Max od 100 zł
iPhone 15 od 100 zł
iPhone 15 Pro od 100 zł
iPhone 15 Plus od 100 zł
iPhone 15 Pro Max od 100 zł

Naprawa płyty głównej iPhone - iDared Serwis

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna w działaniu iPhona jest płyta główna. Kiedy ona zostaje uszkodzona, naprawa może okazać się niezwykle kosztowna. Dodatkowo może trwać nawet do 7 dni. Płyta główna to element najbardziej podatny na wszelkie zalania, zwarcia i innego typu nieprawidłowości. My wymienimy twoją płytę główną w iPhonie, zachowując staranność i precyzyjność wykonania. Z naszych usług będziesz na pewno zadowolony. Zaufało nam tysiące klientów, o czym świadczą pozytywne opinie. Przyjdź – przeprowadzimy krótką rozmowę i ocenimy, jak bardzo uszkodzony jest twój iPhone.

Na naprawę udzielamy 6 miesięcy gwarancji.

czas naprawy 3-7 dni !

Naprawa płyty głównej iPhone - iDared Serwis

Przyczyny uszkodzenia płyty głównej iPhone

Dlaczego nasza płyta główna może zostać uszkodzona? Powodów jest wiele i właśnie o nich teraz opowiemy. Oto niektóre z nich:

 • Zalanie telefonu,
 • Upadek urządzenia, nie tylko z dużej odległości od ziemi,
 • Źle wykonane naprawy w przeszłości (może to być spowodowane używaniem nieoryginalnych części),
 • Korzystanie z nieoryginalnych akcesoriów: słuchawek, ładowarek. Mogą one doprowadzić do przepaleń we wnętrzu urządzenia,
 • Zepsucia innych podzespołów telefonu, które w ostateczności sprawią uszkodzenie płyty głównej,
 • Przepięcia sieci wewnątrz iPhone.

Warto zwrócić uwagę na powyższe przyczyny tej usterki. Często możemy im zapobiec. Tak jest w przypadku używania oryginalnych ładowarek i innych gadżetów. To łatwy sposób, dzięki któremu będziemy mogli uchronić nasz telefon od uszkodzeń.

Objawy uszkodzenia płyty głównej iPhone

Jak określić, czy w naszym urządzeniu zepsuła się płyta główna? To zrobią specjaliści w serwisie, jednak oto lista najczęściej występujących objawów:

 • Zawieszanie się telefonu,
 • Problemy z głośnikiem i mikrofonem,
 • Brak możliwości odczytania karty SIM lub karty pamięci,
 • Ma problem z włączaniem się,
 • Problem z używaniem aparatu i kamerki,
 • Telefon samoczynnie się wyłącza i grzeje się, 
 • Nie reaguje na ładowanie,
 • Ma problem ze złapaniem zasięgu,
 • Ma trudności z połączeniem się z Wi-Fi i Bluetoothem.

Jeśli zaobserwowałeś powyższe objawy, zgłoś się do naszego salonu na diagnozę Twojego urządzenia.

Wymiana czy naprawa płyty głównej w iPhone?

Na to pytanie można odpowiedzieć dopiero po zdiagnozowaniu waszego urządzenia. Czasami możemy mieć do czynienia z niewielkim uszkodzeniem płyty głównej, którą uda się naprawić. Wtedy koszty będą mniejsze. Podczas poważnego uszkodzenia poleca się wymienić cały element, aby urządzenie mogło działać. Robi się to również, gdy urządzenie, które nam dajcie do naprawy jest jednym ze starszych modeli iPhone. Wykonujemy taką czynność, ponieważ nie opłaca się naprawiać wiekowej płyty głównej. Lepiej zamontować nową, która będzie sprawnie działać przez długi czas i jej inne elementy, niż ten aktualnie uszkodzony, się zepsuje.

Jak wygląda naprawa płyty głównej w iPhone?

Płyta główna jest najważniejszym elementem naszego telefonu. W naszym serwisie jej naprawę rozpoczynamy od postawienia diagnozy. Nasi profesjonaliści przyjmą Twój telefon i szybko odkryją co się w nim zepsuło. Na tej podstawie zdecydują, czy potrzebna jest wymiana całej części czy wystarczy naprawić popsuty fragment. Opowiedzą wam, jak będzie wyglądać praca, by naprawić urządzenia i zaczną działać. Nasz serwis iPhone Warszawa – Grochowska profesjonalnie podejdzie do swojego zadania. Używamy tylko oryginalnych części wymiennych, które sprawią, że wasz telefon będzie piękny, jak po wyjściu z salonu. Przykładamy uwagę do każdego szczegóły, co powoduje, że rzadko przychodzi ktoś do nas z reklamacją. Oczywiście na takie okoliczności też jesteśmy przygotowani i oferujemy wam sześciomiesięczną gwarancję, która ochroni wasze urządzenie przed wadami fabrycznymi i innymi komplikacjami. Ważne jest dla na to, abyście byli zadowolony z serwisu, dlatego staramy się, jak najszybciej oddać wam naprawiony telefon, jednak nigdy nie przekłada się to na jakość usługi. Oferujemy wam również atrakcyjne ceny, które są odpowiednie do usługi, którą otrzymacie w naszym salonie.

Nasz serwis oferuje również wiele innych usług i napraw. Jeśli jesteś posiadaczem jakiegoś innego urządzenia Apple i chcesz otrzymać profesjonalną pomoc, to również z wielką przyjemnością pomożemy. Możecie się z nami kontaktować mailowo, telefonicznie oraz osobiście!

Naprawa płyty głównej w iPhonie

Powody uszkodzenia płyty głównej

Płyta główna to serce naszego iPhona, które nie może się uszkodzić, jeśli chcemy, aby sprzęt długo nam służył. Jednak zdarzają się awarie tej części naszego urządzenia, które mogą być spowodowane przez wiele różnych rzeczy. 

Pierwszą z nich jest zalanie urządzenia. Woda może z łatwością dostać się do płyty głównej i wtedy uszkodzić nasz sprzęt. Powinniśmy zadbać o to, aby pod żadnym pozorem tak się nie stało, więc ważna jest szybka reakcja. Czasami podczas upadku urządzenia, może dojść do uszkodzenia się płyty głównej. Innym powodem jest używanie nieoryginalnych akcesoriów. Jeśli ładujemy urządzenie kablem, który nie jest przeznaczony do iPhonów może dojść do spięcia lub innych reakcji, które uszkodzą nasz sprzęt. Lepiej zainwestować w oryginalną ładowarkę czy słuchawki, żeby później nie musieć oddawać iPhona z uszkodzoną płytą główną do salonu.  

Często uszkodzenia innych podzespołów w iPhonie mogą spowodować, że płyta główna się uszkodzi. Dlatego nie powinniśmy lekceważyć żadnej usterki, którą zaobserwowaliśmy, tylko jak najszybciej ją naprawić. Warto wybrać do tego dobry salon, bo źle wykonana naprawa również może być powodem uszkodzenia serca naszego urządzenia. Czasami może również dojść do przepięcia sieci wewnątrz urządzenia. 

Bez znaczenia, jak wasza płyta główna się uszkodziła, my ją naprawimy. Tylko nie zwlekajcie z przyjściem do naszego salonu, ponieważ może to doprowadzić do poważnego uszkodzenia iPhona. 

Objawy usterki

Wiecie już dlaczego płyta główna w iPhonie mogła się uszkodzić. Warto również znać objawy tej usterki, które chcemy Wam właśnie zaprezentować. 

Objawy awarii płyty głównej:

 • Urządzenie się zawiesza, 
 • iPhone ma trudności ze złapaniem zasięgu, 
 • iPhone nie ładuje się i nie reaguje na ładowarkę, 
 • Urządzenie ma problem z połączeniem się z Wi-Fi i Bluetoothem, 
 • Głośnik i mikrofon nie działają poprawnie, 
 • Urządzenie ma problem z wyłączeniem się, 
 • Telefon sam się wyłącza,
 • Nie można używać aparatu i kamerki, 
 • Urządzenie nagrzewa się, 
 • Nie można odczytać karty SIM i karty pamięci.

Jak widać objawów uszkodzenia płyty głównej jest naprawdę wiele. Jednak jeśli już jakieś z nich zobaczycie, koniecznie oddajcie do nas swojego iPhona. Wtedy nasi specjaliści błyskawicznie pozbędą się usterki.

Jak wygląda naprawa płyty głównej w naszym salonie?

W naszym salonie naprawimy Twoją płytę główną. Nasi specjaliści doskonale wiedzą, jak to zrobić. Na początku szukają przyczyny tej usterki. Gdy już dowiedzą się, co spowodowało awarię, przechodzą do naprawy. Dzięki temu wiedzą, jak należy pracować, aby pozbyć się usterki z waszego urządzenia. 

Nasi pracownicy są profesjonalistami, więc wiedzą, w jaki sposób wykonać każdą naprawę. Nawet tę najtrudniejszą. Dzięki ich wiedzy, nie musicie się obawiać, że wasz sprzęt nie zostanie odpowiednio naprawiony. Gwarantujemy Ci, że będziesz zadowolony z i wizyty w naszym salonie. Oferujemy również bardzo atrakcyjne ceny za wszystkie usługi, które oferujemy. 

Dodatkowo naprawę płyty głównej wykonamy błyskawicznie. Już po kilku dniach będziesz mógł odebrać od nas swoje sprawne urządzenie. Nie chcemy, abyś długo musiał na nie czekać. Do każdej naprawy dajemy Wam gwarancję, więc jeśli coś nie działałoby poprawnie, możecie się do nas udać. Jednak gwarantujemy, że nie będzie takiej sytuacji. 

 Odwiedź nas już dzisiaj!

Nasz salon iDared serwis stacjonuje na ul. Grochowskiej 239 w Warszawie. Możecie nad odwiedzić w następujących godzinach:

Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: 11.00 – 15.00

Przez ten czas jesteśmy do waszej dyspozycji i z wielką radością pozbędziemy się waszych usterek!

Jeśli macie jakieś pytania związane z naszymi usługami lub salonem, to możecie wysłać do nas maila na adres: idared.serwis@icloud.com lub zadzwonić: +48 790 343 000. Z wielką radością odpowiemy Wam na wszelkie pytania związane z naszą pracą, więc jeśli jesteście czegoś ciekawi, to koniecznie do nas dzwońcie lub piszcie. 

Już nie możemy się doczekać aż się zobaczymy!

Płyta główna – serce iPhona

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna w działaniu iPhona jest płyta główna. Kiedy ona zostaje uszkodzona, naprawa może okazać się niezwykle kosztowna. Dodatkowo może trwać nawet do 7 dni. Płyta główna to element najbardziej podatny na wszelkie zalania, zwarcia i innego typu nieprawidłowości. My wymienimy twoją płytę główną w iPhonie, zachowując staranność i precyzyjność wykonania. Z naszych usług będziesz na pewno zadowolony. Zaufało nam tysiące klientów, o czym świadczą pozytywne opinie. Przyjdź – przeprowadzimy krótką rozmowę i ocenimy, jak bardzo uszkodzony jest twój iPhone.

Jak łatwo uszkodzić płytę główną w iPhonie?

Żyjemy w czasach, gdzie dzielimy się ze znajomymi praktycznie każdą chwilą. Jesteśmy na wakacjach – wrzucamy zdjęcia. Jedziemy na wycieczkę – oznaczamy to w mediach społecznościowych. W takich zawirowaniach nie trudno zapomnieć o tym, gdzie i jak powinien być przechowywany iPhone.

Będąc nad morzem zapominamy o podstawowych zasadach i kąpiemy się z telefonem. Idąc na spacer łapie nas deszcz, a nasz iPhone zostaje zamoczony. Biegnąc przed siebie, aparat upada na asfalt, co nie tylko kończy się rozbitym wyświetlaczem, ale i możliwością uszkodzenia płyty głównej. Pijąc kawę – wylewa się ona na urządzenie. 

Takich przypadków można wymieniać jeszcze więcej. Jeżeli chcemy szybko odzyskać swojego iPhona, należy dokładnie i precyzyjnie zlokalizować usterkę i jak najszybciej ją naprawić. Na pomoc wychodzą wam nasi serwisanci, z długoletnim doświadczeniem. Dokonają skutecznej diagnozy problemu, szybko zareagują i zregenerują wasz aparat. Będziesz mógł znów odzyskać kontakt ze światem.

Naprawa płyty głównej iPhone Tanio w Warszawie

Nasz serwis iPhone zajmuje się uszkodzonymi płytami, zarówno starszych modeli, jak i tych nowszych. Przyjdź, opisz problem, a nasi specjaliści szybko ci pomogą. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystkie informacje odnośnie siedziby naszego serwisu, jak i godzin otwarcia, a także cennik wymiany płyty głównej w iPhonie. 

Udzielamy 3 miesięcznej gwarancji. Tysiące zadowolonych klientów świadczą o naszym profesjonalizmie. Zapraszamy do nas. Na pewno nie pożałujesz. Gwarantujemy pełne zadowolenie.