Naprawa płyty głównej iPhone Warszawa

Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Telefon: +48 790 800 917
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00

Naprawa płyty głównej iPhone - iDared Serwis

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna w działaniu iPhona jest płyta główna. Kiedy ona zostaje uszkodzona, naprawa może okazać się niezwykle kosztowna. Dodatkowo może trwać nawet do 7 dni. Płyta główna to element najbardziej podatny na wszelkie zalania, zwarcia i innego typu nieprawidłowości. My wymienimy twoją płytę główną w iPhonie, zachowując staranność i precyzyjność wykonania. Z naszych usług będziesz na pewno zadowolony. Zaufało nam tysiące klientów, o czym świadczą pozytywne opinie. Przyjdź – przeprowadzimy krótką rozmowę i ocenimy, jak bardzo uszkodzony jest twój iPhone.

Na naprawę udzielamy 3 miesięcy gwarancji.

czas naprawy 3-7 dni !

Cennik naprawy płyty głównej iPhone

czas naprawy 3-7 dni !

Model Cena
Naprawa płyty głównej iPhone 5/5Cod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 5s/SEod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 6od 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 6Sod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 6 Plusod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 6s Plusod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 7od 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 7 Plusod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 8od 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 8 Plusod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone Xod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone XSod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone XS Maxod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone XRod 100 zł

Przyczyny uszkodzenia płyty głównej iPhone

Dlaczego nasza płyta główna może zostać uszkodzona? Powodów jest wiele i właśnie o nich teraz opowiemy. Oto niektóre z nich:

 • Zalanie telefonu,
 • Upadek urządzenia, nie tylko z dużej odległości od ziemi,
 • Źle wykonane naprawy w przeszłości (może to być spowodowane używaniem nieoryginalnych części),
 • Korzystanie z nieoryginalnych akcesoriów: słuchawek, ładowarek. Mogą one doprowadzić do przepaleń we wnętrzu urządzenia,
 • Zepsucia innych podzespołów telefonu, które w ostateczności sprawią uszkodzenie płyty głównej,
 • Przepięcia sieci wewnątrz iPhone.

Warto zwrócić uwagę na powyższe przyczyny tej usterki. Często możemy im zapobiec. Tak jest w przypadku używania oryginalnych ładowarek i innych gadżetów. To łatwy sposób, dzięki któremu będziemy mogli uchronić nasz telefon od uszkodzeń.

Objawy uszkodzenia płyty głównej iPhone

Jak określić, czy w naszym urządzeniu zepsuła się płyta główna? To zrobią specjaliści w serwisie, jednak oto lista najczęściej występujących objawów:

 • Zawieszanie się telefonu,
 • Problemy z głośnikiem i mikrofonem,
 • Brak możliwości odczytania karty SIM lub karty pamięci,
 • Ma problem z włączaniem się,
 • Problem z używaniem aparatu i kamerki,
 • Telefon samoczynnie się wyłącza i grzeje się, 
 • Nie reaguje na ładowanie,
 • Ma problem ze złapaniem zasięgu,
 • Ma trudności z połączeniem się z Wi-Fi i Bluetoothem.

Jeśli zaobserwowałeś powyższe objawy, zgłoś się do naszego salonu na diagnozę Twojego urządzenia.

Wymiana czy naprawa płyty głównej w iPhone?

Na to pytanie można odpowiedzieć dopiero po zdiagnozowaniu waszego urządzenia. Czasami możemy mieć do czynienia z niewielkim uszkodzeniem płyty głównej, którą uda się naprawić. Wtedy koszty będą mniejsze. Podczas poważnego uszkodzenia poleca się wymienić cały element, aby urządzenie mogło działać. Robi się to również, gdy urządzenie, które nam dajcie do naprawy jest jednym ze starszych modeli iPhone. Wykonujemy taką czynność, ponieważ nie opłaca się naprawiać wiekowej płyty głównej. Lepiej zamontować nową, która będzie sprawnie działać przez długi czas i jej inne elementy, niż ten aktualnie uszkodzony, się zepsuje.

Jak wygląda naprawa płyty głównej w iPhone?

Płyta główna jest najważniejszym elementem naszego telefonu. W naszym serwisie jej naprawę rozpoczynamy od postawienia diagnozy. Nasi profesjonaliści przyjmą Twój telefon i szybko odkryją co się w nim zepsuło. Na tej podstawie zdecydują, czy potrzebna jest wymiana całej części czy wystarczy naprawić popsuty fragment. Opowiedzą wam, jak będzie wyglądać praca, by naprawić urządzenia i zaczną działać. Nasz serwis iPhone Warszawa – Grochowska profesjonalnie podejdzie do swojego zadania. Używamy tylko oryginalnych części wymiennych, które sprawią, że wasz telefon będzie piękny, jak po wyjściu z salonu. Przykładamy uwagę do każdego szczegóły, co powoduje, że rzadko przychodzi ktoś do nas z reklamacją. Oczywiście na takie okoliczności też jesteśmy przygotowani i oferujemy wam sześciomiesięczną gwarancję, która ochroni wasze urządzenie przed wadami fabrycznymi i innymi komplikacjami. Ważne jest dla na to, abyście byli zadowolony z serwisu, dlatego staramy się, jak najszybciej oddać wam naprawiony telefon, jednak nigdy nie przekłada się to na jakość usługi. Oferujemy wam również atrakcyjne ceny, które są odpowiednie do usługi, którą otrzymacie w naszym salonie.

Nasz serwis oferuje również wiele innych usług i napraw. Jeśli jesteś posiadaczem jakiegoś innego urządzenia Apple i chcesz otrzymać profesjonalną pomoc, to również z wielką przyjemnością pomożemy. Możecie się z nami kontaktować mailowo, telefonicznie oraz osobiście!

Płyta główna – serce iPhona

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna w działaniu iPhona jest płyta główna. Kiedy ona zostaje uszkodzona, naprawa może okazać się niezwykle kosztowna. Dodatkowo może trwać nawet do 7 dni. Płyta główna to element najbardziej podatny na wszelkie zalania, zwarcia i innego typu nieprawidłowości. My wymienimy twoją płytę główną w iPhonie, zachowując staranność i precyzyjność wykonania. Z naszych usług będziesz na pewno zadowolony. Zaufało nam tysiące klientów, o czym świadczą pozytywne opinie. Przyjdź – przeprowadzimy krótką rozmowę i ocenimy, jak bardzo uszkodzony jest twój iPhone.

Jak łatwo uszkodzić płytę główną w iPhonie?

Żyjemy w czasach, gdzie dzielimy się ze znajomymi praktycznie każdą chwilą. Jesteśmy na wakacjach – wrzucamy zdjęcia. Jedziemy na wycieczkę – oznaczamy to w mediach społecznościowych. W takich zawirowaniach nie trudno zapomnieć o tym, gdzie i jak powinien być przechowywany iPhone.

Będąc nad morzem zapominamy o podstawowych zasadach i kąpiemy się z telefonem. Idąc na spacer łapie nas deszcz, a nasz iPhone zostaje zamoczony. Biegnąc przed siebie, aparat upada na asfalt, co nie tylko kończy się rozbitym wyświetlaczem, ale i możliwością uszkodzenia płyty głównej. Pijąc kawę – wylewa się ona na urządzenie. 

Takich przypadków można wymieniać jeszcze więcej. Jeżeli chcemy szybko odzyskać swojego iPhona, należy dokładnie i precyzyjnie zlokalizować usterkę i jak najszybciej ją naprawić. Na pomoc wychodzą wam nasi serwisanci, z długoletnim doświadczeniem. Dokonają skutecznej diagnozy problemu, szybko zareagują i zregenerują wasz aparat. Będziesz mógł znów odzyskać kontakt ze światem.

Naprawa płyty głównej iPhone Tanio w Warszawie

Nasz serwis iPhone zajmuje się uszkodzonymi płytami, zarówno starszych modeli, jak i tych nowszych. Przyjdź, opisz problem, a nasi specjaliści szybko ci pomogą. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystkie informacje odnośnie siedziby naszego serwisu, jak i godzin otwarcia, a także cennik wymiany płyty głównej w iPhonie. 

Udzielamy 3 miesięcznej gwarancji. Tysiące zadowolonych klientów świadczą o naszym profesjonalizmie. Zapraszamy do nas. Na pewno nie pożałujesz. Gwarantujemy pełne zadowolenie.