Nie zwlekaj! Zarezerwuj usługę już teraz . . .

Wymiana baterii Apple Watch - iDared Serwis

Adres: ul. Grochowska 239, 04-001 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00
Telefon: +48 790 343 000

Nasz Serwis udziela 6 miesięcznej Gwarancji. Czas wymiany baterii około 1 dzień.

Cennik: Wymiana baterii Apple Watch Cena
Wymiana baterii Apple Watch 1 250 zł
Wymiana baterii Apple Watch 2 300 zł
Wymiana baterii Apple Watch 3 300 zł
Wymiana baterii Apple Watch 4 350 zł
Wymiana baterii Apple Watch 5 350 zł
Wymiana baterii Apple Watch 6 350 zł
Wymiana baterii Apple Watch 7 400 zł
Wymiana baterii Apple Watch 8 400 zł
Wymiana baterii Apple Watch 9 550 zł
Wymiana baterii Apple Watch SE / SE2 450 zł
Wymiana baterii Apple Watch Ultra 2000 zł
Wymiana baterii Apple Watch Ultra 2 Tel

Wymiana baterii Apple Watch Warszawa - iDared Serwis

Apple Watch (1st generation), Apple Watch Series 1, Apple Watch Series 2, Apple Watch Series 3, Apple Watch Series 4, Apple Watch Series 5, Apple Watch SE, Apple Watch Series 6, Apple Watch Series 7, Apple Watch SE, Apple Watch Series 8, Apple Watch Ultra, Apple Watch Seires 9

Niesprawna bateria w urządzeniu bardzo komplikuje nam korzystanie z niego. Czasami trzeba będzie ładować urządzenie nawet kilka razy dziennie, co jest uciążliwe i nie zawsze możliwe. W naszym salonie szybko i tanio pozbędziemy się Twojego problemu! Serwis Apple Watch Warszawa – Grochowska wymieni baterię w Twoim zegarku!

Powody uszkadzania się baterii w Apple Watch?

Jest wiele przyczyn, dlaczego bateria w naszym Apple Watchu się psuje. Przede wszystkim jest to naturalny proces starzenia się. Nie jesteśmy w stanie go zatrzymać, ale w urządzeniach Apple baterie mają bardzo długą żywotność, więc ten problem nie będzie szybko was dotyczyć. Drugim powodem jest zbyt duża temperatura baterii. Jeśli będzie ona nagrzana, zajdą w niej procesy, które spowodują, że cześć nie będzie poprawnie działać. Nieoryginalna ładowarka powoduje, że nasz Apple Watch będzie naładowany na niskim poziomie, co skutkuje psuciem się akumulatorów. Z tego powodu warto zwrócić uwagę na to, czy gadżety, których używamy, są przeznaczone do naszego zegarka. Mogą one spowodować inne uszkodzenia urządzenia. Ostatnim powodem, który najczęściej powoduje uszkadzanie się baterii, jest nieprawidłowe korzystanie z telefonu. Chodzi tutaj głównie o powodowaniu całkowitego rozładowania się urządzenia oraz niepozwolenie się mu naładować do około 80%. Więcej o żywotności baterii przeczytacie tutaj. (można wstawić tutaj przekierowanie do tego innego artykułu, który pisałam o żywotności baterii).

Objawy uszkodzenia baterii w Apple Watch

Jeśli w waszym Apple Watchu dzieją się poniższe sytuacje, to może oznaczać, że w zegarku uszkodziła się bateria. Objawy zepsutych akumulatorów:

  • zegarek bardzo szybko się rozładowuje, 
  • Apple Watch nie chce się włączyć, 
  • urządzenie nie ładuje się do końca,
  • Przy 20%-60% naładowania baterii, urządzenie się wyłącza.

Jeśli na swoim urządzeniu zaobserwowałeś, któryś z powyższych objawów, odwiedź serwis Apple Watch Warszawa – Grochowska.

Wymiana baterii w Apple Watch

Kiedy należy zdecydować się na wymianę baterii w Apple Watch?

Uszkodzona bateria w Apple Watch to problem, z którym bardzo wiele osób się spotyka. Jest to część naszego sprzętu, która się starzeje i powinniśmy regularnie ją wymieniać, jeśli chcemy, aby nasz sprzęt dalej odpowiednio działał. Nikt nie lubi korzystać ze sprzętu, który ciągle się rozładowuje i przez to trzeba cały czas go ładować.

Kiedy więc należy się zdecydować na wymianę baterii? Przede wszystkim wtedy, kiedy bardzo często musimy ładować nasze urządzenie. Przyjmuje się, że Apple Watch powinien przy normalnym korzystaniu wytrzymywać nam cały dzień albo dłużej. Jeśli jest inaczej, to w naszych głowach powinna zapalić się czerwona lampka, która sprawi, że odwiedzimy serwis, aby wymienić niedziałającą baterię.

Kolejną sytuacją jest moment, kiedy po ładowaniu Apple Watch nie chce się włączyć. Być może mamy problem z baterią, więc warto to zbadać. Czasami może zdarzać się tak, że nasz zegarek nie ładuje się do końca. Na przykład po 70% ilość naładowania baterii już się nie zwiększa.

Uszkodzenie baterii można również zaobserwować przez to, że urządzenie pokazuje nieprawidłową ilość naładowanej baterii np.: po całym dniu korzystania mamy nadal 100%.

Jeśli zaobserwowałeś te problemy na swoim urządzeniu, to koniecznie musisz oddać go do specjalistów, którzy szybko wymienią baterię w Twoim zegarek.

Sam zadbaj o baterię w swoim Apple Watch!

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, bateria w naszym sprzęcie nie jest nieśmiertelna i prędzej czy później się uszkodzi. Jednak możemy dołożyć wszelkich starań, aby szybko się nie uszkodziła. Dlatego warto zwracać uwagę na temperaturę, w jakiej znajduje się sprzęt. Nie może być ona zbyt niska lub wysoka. Wtedy bateria może się uszkodzić i nawet po chwili przebywania w gorącym lub chłodnym pomieszczeniu może się ona na stałe uszkodzić.

Warto również używać oryginalnych akcesoriów do ładowania urządzenia. Sprzęty certyfikowane przez Apple posiadają odpowiednie zabezpieczenia, które gwarantują nam, że nie dojdzie do żadnego zwarcia, a nasz sprzęt nie uszkodzi się po jej używaniu. Nieoryginalne ładowarki bardzo często mogą posuć baterię w naszym sprzęcie, dlatego lepiej zainwestować w oryginalny kabel, niż później mieć problemy z uszkodzeniami urządzenia. Warto dodać, że zepsuta bateria to najlżejszy problem, jaki mogą spowodować nieoryginalne akcesoria.

Mamy nadzieję, że dzięki naszym wskazówkom będziecie bardziej świadomie dbać o swój sprzęt i sprawicie, że bateria w Apple Watch szybko się nie zestarzeje.

Wymiana baterii w naszym serwisie

W iDared serwis wykonujemy wymianę uszkodzonej baterii. Wystarczy, że zgłosisz się do nas z problemem, a my od razu zajmiemy się pozbywaniem Twojego problemu. W naszym punkcie tę usługę wykonujemy naprawdę bardzo szybko, ponieważ już po 30 minutach będziesz mógł odebrać od nas swój sprawny sprzęt. To niewystarczający czas, aby zrobić nawet zakupy. Jednak my w pół godziny wymienimy baterię w Twoim Apple Watch i sprawimy, że będzie on doskonale działać, a Ty zapomnisz, że kiedyś ładowałeś urządzenie co chwilę.

Koniecznie musisz nas odwiedzić, jeśli Twój Apple Watch bardzo często się rozładowuje. Nasi specjaliści z wielką przyjemnością pozbędą się każdego waszego problemu i doradzą, jeśli będzie taka potrzeba.

Kiedy możesz odwiedzić nasz serwis Apple Watch ?

Nasz salon iDared serwis stacjonuje na ul. Grochowskiej 239 w Warszawie. Możecie nad odwiedzić w następujących godzinach:

Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: 11.00 – 15.00

Przez ten czas jesteśmy do waszej dyspozycji i z wielką radością pozbędziemy się waszych usterek!

Jeśli macie jakieś pytania związane z naszymi usługami lub salonem, to możecie wysłać do nas maila na adres: idared.serwis@icloud.com lub zadzwonić: +48 790 343 000. Z wielką radością odpowiemy Wam na wszelkie pytania związane z naszą pracą, więc jeśli jesteście czegoś ciekawi, to koniecznie do nas dzwońcie lub piszcie.

Już nie możemy się doczekać aż się zobaczymy!