Lepsza jakość dźwięku w Apple Music niż kiedykolwiek wcześniej!

Lepsza jakość dźwięku w Apple Music niż kiedykolwiek wcześniej!

Lepsza jakość dźwięku w Apple Music niż kiedykolwiek wcześniej

Apple Music to aplikacja, z której korzystają ludzie na całym świecie. Dzięki niej można słuchać muzyki w każdym miejscu na Ziemi. Od teraz popularność tego serwisu będzie jeszcze wieksza, ponieważ firma Apple ulepsza jakość muzyki, której możemy słuchać w tej aplikacji, bez podnoszenia za nią opłaty.

Już wiele innych serwisów podniosło jakość dystrybuowanej muzyki. Firma Apple oferuje nam to bez dodatkowych opłat, więc wykupując zwyczajny pakiet, już niedługo będziemy mogli słuchać naszych ulubionych utworów w jeszcze lepszej jakości. 

Apple Music to ulepszenie jest dostępne od czerwca 2021 roku. 

Jednak nie jest to jedyna nowość w Apple Music. Od teraz będzie dostępna obsługa dźwięku przestrzennego dzięki Dolby Atmos. Oznacza to, że słuchając muzyki na słuchawkach, będziemy mieć wrażenie, że dźwięk będzie dochodził do nas z różnych miejsc. Oczywiście nie będzie to w każdych utworach, tylko w tych, w których autorzy zdecydują się na takie efekty dźwiękowe.

Aby aktywować obie te funkcje, należy wejść w ustawienia systemowe w zakładce muzyka i wtedy je włączyć. Może zdarzyć się tak, że się one same aktywują.