Nie zwlekaj! Zarezerwuj usługę już teraz . . .

iPhone SE lub XE 2 możliwy?

iPhone SE lub XE 2 możliwy?

W Internecie pojawiły się nowe doniesienia o następcy iPhona SE. Póki co nic nie jest jeszcze potwierdzone. Na razie informacja została opublikowana przez indyjski portal pc-tablet.com. 

Nowy smartfon miałby zmienić nazwę na iPhona XE. Jeżeli chodzi o jego kształt – ma przypominać modele z serii 5 i SE. Proste boki, aluminiowe ramki, ekran typu AMOLED dociągnięty do samych krawędzi. Co za tym idzie, możemy spodziewać się wyświetlacza o przekątnej 4,8 cala z Face ID. Jeżeli chodzi o aparat to z pewnością producent pozostanie przy 12 Mpix. Urządzenie pozbawione będzie bezprzewodowego ładowania, co może zasmucić niektórych użytkowników. Procesor A12 Bionic znamy już z innych modeli, więc tu nie ma żadnego zaskoczenia.

Póki co indyjscy dziennikarze nie podają więcej informacji, gdyż tak naprawdę nie wiemy w co będzie wyposażony nowy sprzęt. Jeżeli chodzi o cenę – przypuszczalnie koszt osiągnie pułapu 600-800 dolarów, w zależności od pamięci, którą wybierzemy. Sprzedaż mogłaby ruszyć w 3 kwartale tego roku. Mimo iż potencjalne urządzenie posiada już swoich zwolenników, nie do końca wiadomo, czy zostanie ono w ogóle wyprodukowane. Ponadto cena zwala dosłownie z nóg. Za tę kwotę kupimy sprzęt naprawdę dobrej jakości.

Na czas obecny możemy się jedynie połudzić, gdyż nikt do końca nie wie, czy iPhone XE w ogóle zostanie wyprodukowany.