Nie zwlekaj! Zarezerwuj usługę już teraz . . .

WatchOS 6 – zbiór informacji

WatchOS 6 – zbiór informacji

WatchOS 6 – nowa zabawka dla miłośników gadżetów

Matt Birchler podzielił się na swoim blogu cudowną nowiną dla miłośników nowinek technologicznych. Otóż została udostępniona do wglądu publicznego wizja nowego systemu dla Apple Watch. 

Jakie zmiany nas czekają?

Przede wszystkim zmieni się wygląd standardowego doka. Pojawi się kafelkowy widok aplikacji. Z pewnością jest to świetna zmiana. Do tej pory korzystanie z Apple Watch było dość uciążliwe. Nowy wygląd zapewnia swobody i wygodny podgląd aktywnych aplikacji. 

Nowe tarcze Siri

Dodatkowo przeprojektowano tarczę Siri. Pozwoli to na bardziej czytelny i intuicyjny podgląd aplikacji. 

Co jeszcze?

Nowe modele mają być wyposażone w ulepszone funkcje EKG. 

Kiedy premiera?

System watchOS 6 z pewnością zostanie zaprezentowany podczas tegorocznej konferencji WWDC, w czerwcu. Finalnej wersji można spodziewać się we wrześniu. Wcześniej użytkownicy będą mogli przetestować ten układ w wersji beta.   

Apple chce wprowadzić także lepszą współpracę z iPhonem. Otóż otwierając aplikację w aparacie moglibyśmy automatycznie mieć dostęp do tego samego programu w zegarku.

Producent obiecuje również, iż nie trzeba będzie kupować nowego smartwatcha, aby cieszyć się z systemu watchOS 6. Ma w planach wypuścić aktualizację, która będzie dostępna również na starsze modele.