Wymiana układu ładowania U2 iPhone

Serwis iPhone Warszawa -
Grochowska - Praga Południe

Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Telefon: +48 790 343 000
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00

Serwis iPhone Warszawa -
al. Niepodległości - Mokotów

Adres: al. Niepodległości 152, 02-555 Warszawa
Telefon: +48 607 854 000
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00

Wymiana układu ładowania U2 iPhone - iDared Serwis

Układ ładowania u2 w iPhonie jest bardzo podatny na uszkodzenia. Znajduje się on na płycie głównej, a jak wiadomo płyta główna to całe serce iPhona.  W dobie Internetu i mediów społecznościowych, coraz więcej czasu spędzamy online. Kontaktujemy się z innymi, wysyłamy zdjęcia i filmy. Uszkodzenie układu ładowania spowoduje, że ten kontakt będzie ograniczony. Ewentualnie będziemy musieli zakupić dodatkowe źródło energii, które pozwoli na doładowanie baterii w iPhonie.

Czas wymiany to 2-7 dni !!

iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 plus.

Cennik wymiany układu ładowania U2 iPhone

Czas wymiany to 2-7 dni !!

Model Cena
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 5/5C300 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 5s/SE350 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 6350 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 6S400 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 6 Plus400 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 6s Plus450 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 7500 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 7 Plus550 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 8550 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 8 Plus600 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone X900 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone XS1200 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone XS Max1300 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone XR1300 zł

Naprawa układu ładowania u2 w iPhonie

Umieszczając układ ładowania na płycie głównej, producent iPhona sprawił, że naprawa tego podzespołu jest niezwykle precyzyjna i dokładna. Nasi elektrycy z ogromnym zaangażowaniem podchodzą do tej kwestii. Są odpowiednio przeszkoleni i wykwalifikowani. Dbają o pozytywny wizerunek całego serwisu.

Główną przyczyną powstawania tego problemu jest używanie nieoryginalnych kabli do ładowania, czy też ładowarek samochodowych, co zdarza się niezwykle często. Czy da się uniknąć tego typu problemów? Owszem. Zawsze wybierajmy zestawy pochodzące prosto od producenta, czyli od Apple. Unikajmy podróbek, które powodują powstawanie usterek.

Pamiętajcie, że nagrzewanie telefonu również nie jest dobrym objawem. Nie musi ono świadczyć o źle funkcjonującym układzie ładowania, ale może być przyczyną poważniejszych problemów. Przynosząc iPhona do nas masz pewność, że prócz tej usterki sprawdzimy również inne części, co pozwoli na wykluczenie dodatkowych nieprawidłowości.

Bateria, czy układ ładowania u2 iPhona?

Często zdarza się, że uszkodzenie układu u2 iPhona jest mylone z baterią, która już nie jest pierwszej nowości. Aby to wykluczyć, wystarczy poddać baterię testom w serwisie. Zaoszczędzicie czas i pieniądze. 

Nasz serwis oferuje wymianę układu ładowania w okresie od 2 do 7 dni. Wszystko zależy od tego, gdzie leży usterka i jak bardzo jest ona pracochłonna. Stawiamy na jakość i zadowolenie naszych klientów. Na każdą naprawę udzielamy gwarancji. Przyjdź, a sam się przekonasz, że jesteśmy profesjonalistami.

Pamiętajcie: świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Naprawa MacBooka po zalaniu

Co zrobić w przypadku zalania MacBooka?

Pewnie każdemu z nas zdarzyło się rozlać wodę w miejsce, w którym nie powinno jej być. Gorzej jest jeśli zalaliśmy swojego MacBooka. Wiele osób nie wie, jak postępować w przypadku kontaktu urządzenia z cieczą. Nadal wierzymy, że włożenie laptopa do ryży wszystko załatwi. Niestety tak nie jest. Oczywiście tonący brzytwy się chwyta, ale zostawmy ten sposób na ostatni element naszego odratowywania urządzenia. Co więc powinniśmy zrobić w takiej sytuacji? Na samym początku musisz, jak najszybciej to możliwe wyłączyć urządzenie od zasilania. Jeśli zalany laptop będzie miał długi kontakt z prądem, może to spowodować zwarcia i inne poważne uszkodzenia, które całkowicie zepsują nasze urządzenie, a my nie będziemy mieli czego ratować. Gdy już upewniłeś się, że MacBook jest odłączony od prądu, połóż go do góry nogami. Oznacza to, że sprzęt ma być otworzony, a jego klawiatura ma być naprzeciwko biurka. Dzięki temu przyspieszymy proces wydostawania się wody z urządzenia, a tym samym sprawić, że nie dostanie się on do płyty głównej. Jest to najważniejszy cel tej czynności, ponieważ serce naszego laptopa po kontakcie z wodą może się poważnie uszkodzić. Wiele osób myśli również, że mokre urządzenie warto wysuszyć… suszarką. Jest to bardzo głupi pomysł. Tym sposobem woda może rozprowadzić się po naszym urządzeniu, a nie ją z niego szybko wydostać. Może to spowodować inne uszkodzenia związane nie tylko z dostarczeniem się cieczy do wszystkich elementów MacBooka, ale również z jego przegrzaniem. Następnie należy pozostawić w takiej pozycji laptopa przez około 48 godzin. Dzięki temu jest większa szansa na to, że całkiem wyschnie. Po tym czasie nie uruchamiaj go! Powinieneś go oddać do dobrego serwisu, który dzięki Twojej dobrej i szybkiej reakcji będzie miał szansę go naprawić.

Podczas ratowania urządzenia po zalaniu najważniejsza jest szybka reakcja. Dzięki temu szansę na odzyskanie z serwisu sprawnego komputera są o wiele większe. Mamy nadzieję, że powyższe wskazówki pozwolą uratować waszego MacBooka. Nasz serwis na pewno zrobi wszystko, co w naszej mocy, aby tak było!

Jak wygląda naprawa MacBooka po zalaniu w serwisie iPhone Warszawa – Grochowska?

W przypadku zalania urządzenia, każda naprawa wygląda nieco inaczej. Jeśli szybko zareagowaliście i do wnętrza MacBooka nie dostało się dużo wody, czasami wystarczy tylko dokładne oczyszczenie laptopa. Jeśli jednak większa część rozlanej cieczy dostała się do wnętrza naszego urządzenia, może się okazać, że będzie trzeba wymienić klawiaturę. W najgorszym przypadku zalała się nam cała płyta główna oraz wszystkie podzespoły. Czasami jeśli urządzenie zostanie dobrze osuszone i wyczyszczone, nie będzie trzeba podejmować innych kroków, aby on działał. Jeśli to nie podziała, jedynym rozwiązaniem będzie wymiana niektórych części urządzenia. Jednak nasz serwis na samym początku bardzo dokładnie zapoznaje się z uszkodzeniem wyrządzonym przez wodę. Na podstawie diagnozy wybierany zostaje sposób naprawy. Oczywiście dokładnie go wasz opiszemy, abyście wiedzieli, co dokładnie się zepsuło i z jakimi kosztami będzie się to wiązało.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług po zalaniu urządzenia wodą?

Przede wszystkim nasz serwis robi wszystko, co jest tylko możliwe, aby naprawa była lekka i mało kosztowna. Staramy się szybko oczyścić i wysuszyć urządzenie. Podchodzimy do tego bardzo profesjonalnie. Jeśli okaże się, że zalanie spowodowało wielkie szkody, o wszystkim was poinformujemy i powiemy, jak będzie dalej wyglądać praca nad odratowaniem MacBooka. Często jest tak, że nasze profesjonalne wykształcenie w tym temacie i wasza szybka reakcja pozwolą nam na szybkie naprawienie laptopa. Ten czas będzie się różnił w zależności od uszkodzenia urządzenia.