Wymiana układu Audio iPhone Warszawa

Serwis iPhone Warszawa -
Grochowska - Praga Południe

Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Telefon: +48 790 343 000
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00

Serwis iPhone Warszawa -
al. Niepodległości - Mokotów

Adres: al. Niepodległości 152, 02-555 Warszawa
Telefon: +48 607 854 000
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00

Wymiana układu Audio iPhone - iDared Serwis

Czas wymiany to od 2- 7 dni !!

 iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max .

Każdy z nas doskonale wie, że Apple stawia na najwyższą jakość swoich urządzeń. Nie oznacza to jednak, iż ich iPhony są wolne od usterek. 

 

Cennik wymiany układu Audio iPhone

 
Model Cena
Wymiana układu Audio iPhone 5/5C 300 zł
Wymiana układu baseband iPhone 5s/SE 350 zł
Wymiana układu Audio iPhone 6 350 zł
Wymiana układu Audio iPhone 6S 400 zł
Wymiana układu Audio iPhone 6 Plus 400 zł
Wymiana układu Audio iPhone 6s Plus 450 zł
Wymiana układu Audio iPhone 7 500 zł
Wymiana układu Audio iPhone 7 Plus 550 zł
Wymiana układu Audio iPhone 8 550 zł
Wymiana układu Audio iPhone 8 Plus 600 zł
Wymiana układu Audio iPhone X 900 zł
Wymiana układu Audio iPhone XS 900 zł
Wymiana układu Audio iPhone XS Max 900 zł
Wymiana układu Audio iPhone XR 900 zł
Wymiana układu Audio iPhone 11 900 zł
Wymiana układu Audio iPhone 11 Pro 1000 zł
Wymiana układu Audio iPhone 11 Pro Max 1000 zł
Wymiana układu Audio iPhone 12 1000 zł
Wymiana układu Audio iPhone 12 Pro MaX 1000 zł
Wymiana układu Audio iPhone 12 Pro 1000 zł

Brak dźwięku audio w iPhone

Jedną z najczęstszych nieprawidłowości, które występują jest Audio IC, zwana potocznie „problemem pętli restartu”.  Pojawia się ona zazwyczaj po roku użytkowania urządzenia, ale nie jest to zasadą. Jedni będą mieli więcej szczęścia, inni troszkę mniej. Jeżeli nie jesteś pewny, co dolega twojemu iPhonowi, przyjdź do naszego serwisu. Po przeprowadzeniu krótkiego wywiadu, znajdziemy najlepsze dla ciebie rozwiązanie.

Jak rozpoznać, czy mam problem z Audio IC?

Przede wszystkim zwróć uwagę na to, czy nie masz żadnego problemu z dźwiękiem podczas połączeń. Jeżeli występuje taki objaw, może to być symptom Audio IC.

Przy występowaniu wyżej wspomnianego problemu może pojawić się również brak opcji notatek głosowych oraz nieaktywna opcja trybu głośnomówiącego. Uciążliwe jest to szczególnie dla osób, które bardzo dużo rozmawiają podczas jazdy samochodem.

Z poważniejszych zakłóceń występujących przy problemie z Audio IC, można zauważyć, że telefon uruchamia się dłużej niż zazwyczaj. Przyjmuje się czas od 3 do 8 minut. Również ekran dotykowy działa z opóźnieniem. Nie warto zwalać winy na zapchaną pamięć. Problem może okazać się o wiele poważniejszy. My bez problemu sobie z tym poradzimy. Oczywiście dłuższe uruchamianie się aparatu wskazuje na inne problemy. Po rozmowie z nami ocenimy, jak poważna jest usterka.

Na czym konkretnie polega problem?

Problem leży w uszkodzonym połączeniu pomiędzy płytą główną, a układem audio. Niestety nie jest do końca wiadomo, dlaczego tak się dzieje. Niektórzy sądzą, że przy okazji noszenia aparatu w kieszeni jest on znacznie bardziej narażony na usterkę Audio IC. 

Nasz serwis specjalizuje się w tego typu naprawach. Podejmiemy się diagnostyki, ocenimy koszt naprawy i poinformujemy cię o tym. Posiadamy doświadczenie, jak i wykwalifikowanych pracowników. Przy rozpoznaniu problemu Audio IC ważne jest, aby nie pomylić tego problemu z innym, co często się zdarza, jeżeli mamy do czynienia z niedoświadczonym personelem.

Nasi pracownicy nie naciągną cię na dodatkowe koszty. Usterka jest na tyle powszechna, że można ją sprawnie zlokalizować i usunąć.

Jeżeli więc masz problem z układem Audio, czy z dźwiękiem – przyjdź do nas. Skutecznie naprawimy awarię i sprawdzimy pozostałe podzespoły. Tylko dzięki szybkiej i sprawnej rekcji na zaistniałą usterkę, będziesz mógł dalej być cały czas w kontakcie ze światem.

Zapraszamy do naszego serwisu.

Pamiętajcie: świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Kolejną usługą, jaką wam oferujemy, jest naprawa urządzenia, gdy uszkodził się układ audio. Z taką usterką niezwykle trudno jest funkcjonować, z czego zdajemy sobie sprawę. Nasz serwis szybko pozbędzie się tego problemu i odda wam telefon, jak nowy!

Czym jest usterka audio w iPhone?

Usterki z układem audio są zazwyczaj spowodowane uszkodzeniem połączenia pomiędzy płytą główną a naszym uszkodzonym elementem. Jego uszkodzenie może być spowodowane złym umieszczeniem głównej płyty w naszym urządzeniu, chociaż nie zawsze tak jest, ale o skutkach z problemami audio opowiemy zaraz. Układ odpowiedzialny za dźwięk jest bardzo małym elementem w naszym telefonie. Jest on używany prawie cały czas, przez co mogą wystąpić, jakieś usterki, które nie są spowodowane naszym złym użytkowaniem.

Objawy uszkodzenia układu audio w iPhone

Tak jak wspomnieliśmy, istnieją bardzo różne objawy uszkodzenia układu audio w waszym iPhone. Oto lista tych najczęściej występujących:

  • Występowanie problemów podczas rozmów: rozmówca Cię nie słyszy albo słyszy zniekształcone, metaliczne dźwięki,
  • iPhone uruchamia się dłużej niż zazwyczaj,
  • Siri nie rozpoznaje dźwięku,
  • Nie działa funkcja rozmów na głośnomówiącym,
  • Problemy z mikrofonem,
  • Wyłączona opcja notatek głosowych,
  • Podczas używania iTunes aplikacja rozpoznaje urządzenie, ale zblokowane jest logo Apple,
  • Dotyk ekranu działa z opóźnieniem.

Dlaczego układ audio się uszkodził?

Wcześniej również powiedzieliśmy, że audio może się psuć ze względu na starzenie się telefonu albo inne problemy czy wady fabryczne, które nie są zależne od nas. Jednak ten element naszego telefonu może przestać działać po upadku smartfona. Bez znaczenia czy spadł on z łóżka, czy z balkonu. Nawet podczas lekkiego zderzenia z Ziemią, urządzenie może się uszkodzić. Tak samo jest w przypadku zalania telefonu. Suszenie czy wkładanie go do ryżu może nie podziałać i nasze audio nadal nie będzie działać. W takich przypadkach powinieneś udać się do odpowiedniego serwisu, który naprawię to uszkodzenie.

Naprawa układu audio w naszym serwisie

Salon Warszawa – Grochowska od dawna zajmuje się wymianą układu audio w iPhonach. Opowiemy wam teraz, jak ta usługa wygląda w naszym serwisie. Przede wszystkim na samym początku musimy postawić diagnozę waszego uszkodzenia. Pozwoli nam to na sprawną i szybką naprawę. Podczas niej wykorzystujemy tylko oryginalne części. Dzięki temu będziecie mieli pewność, że wasze urządzenie zostanie profesjonalnie naprawione, a inne uszkodzenia nie nastąpią. Naprawa jest odpowiednia do tego co zostało uszkodzone w waszym urządzeniu. Gdy już będziemy mieć pewność, że iPhone jest dobrze naprawiony i działa sprawnie, oddajemy go wam. Przy was sprawdzamy jeszcze raz czy wszystko działa tak, jak powinno. Otrzymacie od nas również sześciomiesięczną gwarancję na usługę. Przez ten czas bez obaw będziecie mogli zgłosić jakieś nieprawidłowości i liczyć na szybką i całkowicie darmową naprawę. Oferujemy wam atrakcyjne cenny, które są adekwatne do jakości wykonywanych przez nas usług. Możecie również liczyć również na to, że nasi specjaliści odpowiedzą na wasze wszystkie pytania i wątpliwości. 

Jeśli masz problem z jakimś innym urządzeniem Apple albo uszkodziła Ci się szybka w iPhone, naprawę możemy również wykonać w naszym serwisie. Zapoznaj się z naszą ofertą i odwiedź nas już dzisiaj!