Wymiana Gniazda ładowania iPhone Warszawa

Adres: ul. Grochowska 239, 04-001 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00
Telefon: +48 790 343 000

Wymiana Portu ładowania iPhone Warszawa - iDared Serwis

Czas wymiany to tylko 60 minut !!

iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max

Awaria gniazda ładowania iPhone

Każdy z nas podłącza co najmniej raz dziennie swojego iPhona do ładowania. W ciągu roku tę operację wykonujemy kilkaset razy, stąd też tak częste awarie gniazd ładowania. 

Największą nieprawidłowością dla złącza jest korzystanie z aparatu, podczas ładowania. Sytuację tą każdy z nas na pewno przerabiał nie raz. W końcu nie lubimy rozstawać się ze swoim iPhonem. Zdarza się, iż przez nieuwagę kabel zostaje nadszarpnięty, a co za tym idzie uszkadza się gniazdo ładowania. 

Każda naprawa jest rozpatrywana indywidualnie. Istnieją dwa sposoby na wymianę. Pierwszy z nich to wymiana całego modułu, której koszt jest wyższy. Jeżeli okaże się, że gniazdo ładowania jest zintegrowane z płytą główną, koszt na prawy jest znacznie niższy. 

Dodatkowo prędkość naszego życia może sprawić, iż przez nieuwagę złącze do ładowania zostanie zalane. Z takimi sytuacjami również sobie radzimy. Posiadamy wykwalifikowany personel, który zajmie się każdego rodzaju usterką. Przy użyciu odpowiednich narzędzi, wasz telefon będzie, jak nowy. 

Aby uniknąć kłopotów z ładowaniem, jak i z gniazdem producent zaleca stosowanie wyłącznie oryginalnych ładowarek. Należy o tym bezwzględnie pamiętać.

Szybka wymiana gniazda ładowania iPhone

Wiemy, jak ważne jest dla was pozostanie w kontakcie ze światem, dlatego cała naprawa nie potrwa dłużej niż 30 minut. Nikt nie wyobraża sobie dziś życia bez telefonu. Istnieją też tacy, którzy potrzebują swojego aparatu do wykonywania pracy. 

Wysyłamy tysiące wiadomości, korzystamy z portali społecznościowych, oglądamy i udostępniamy filmy – wiemy ile to dla was znaczy. U nas macie pewność, że sprzęt pozostanie w profesjonalnych rękach. Zadbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół.  Dodatkowo sprawdzimy inne komponenty, które znajdują się w okolicy złącza ładowania, aby wykluczyć inne usterki. Przyjdź, a nie pożałujesz.

Ile kosztuje wymiana wejścia ładowania iPhone? Zobacz wyżej cennik 🙂

Przyczyny uszkodzenia gniazda zasilania iPhone 

Powodów uszkodzenia gniazda ładowania jest bardzo wiele. Przede wszystkim zaliczają się do nich zabrudzenia, które naturalnie dostają się do wnętrza urządzenia. Trudno jest nam tego zapobiegać. Oczywiście możemy zaprzestać odkładania urządzenia na piasku czy innych brudnych miejscach. Niektórzy decydują się na próbę samodzielnego oczyszczenia gniazda zasilania np. za pomocą patyczka kosmetycznego. Ta metoda może tylko pogorszyć stan uszkodzenia, chyba że będzie odpowiednio wykonana. Drugim powodem jest niedelikatne obsługiwanie się gniazdem zasalania. Niedelikatne podłączanie urządzenia do ładowarki i szarpanie ją, mogą spowodować różne uszkodzenia. Tak samo jest w przypadku używania nieoryginalnych ładowarek. Warto zwrócić uwagę na to, w jakich warunkach ładuje się nasz iPhone, aby zapobiec uszkodzeniom. Zalania iPhone albo jego upadki również mogą spowodować, że gniazdo zasilania się uszkodzi. Kolejnym powodem jest zwarcie, do którego mogło dojść podczas ładowania. Ważne jest to, aby nie lekceważyć problemów z ładowaniem i jak najszybciej oddać smartfona do serwisu.

Objawy uszkodzenia gniazda zasilania

Poniżej prezentujemy wam objawy, które z całą pewnością będą oznaczać uszkodzenie się gniazda zasilania w urządzeniu. Objawy tej usterki:

 • Telefon nie chce się ładować,
 • Smartfon sam się wyłącza, mimo tego, że jest naładowany,
 • Problemy z włączeniem telefonu,
 • Urządzenie ładuje się dopiero po dociśnięcia kabla,
 • Niemożliwość naładowania urządzenia,
 • Brak kontaktu iPhone z komputerem lub laptopem po podłączeniu go do ładowania,
 • Urządzenie nie reaguje na podłączenie go do urządzenia,
 • Pokazywanie przez urządzenie 1% pomimo naładowania.

Podejrzewasz uszkodzenie gniazda? 

Jeśli na podstawie powyższych informacji możesz stwierdzić, że Twoje urządzenia ma uszkodzone gniazdo, sprawdź sam czy na pewno można tę usterkę przypisać do tego uszkodzenia. Przede wszystkim upewnij się, czy używasz sprawnego kabla ładowania. Jeśli jest naderwany, wykrzywiony czy przerwany, może to być winą problemów z ładowaniem. Możecie również podłączyć swoje urządzenie do innego oryginalnego kabla. Macie również możliwość delikatnego wyczyszczenia gniazda ładowania w waszym iPhone. Jednak podczas wykonywania tej czynności, musicie być niezwykle ostrożni, ponieważ w ten sposób łatwo można uszkodzić inne złącza.

Naprawa gniazda ładowania w serwisie iPhone Warszawa – Grochowska

Z uszkodzeniami gniazd ładowania zgłaszacie się do nas bardzo często. My do takich problemów podchodzimy bardzo indywidualnie, ponieważ wiemy, że są różne powody uszkodzeń. Na początku sprawdzamy, co dokładnie stało się z waszym iPhone. Czasami potrzebna będzie wymiana modułu, co generuje większe koszty. Drugą opcją jest uszkodzenie zintegrowane z płytą główną, ta naprawa jest tańsza. Tutaj przesyłamy wam link do cennika https://idared-serwis.pl/cennik/iphone/wymiana-gniazda-ladowania/. Naprawę wykonujemy w:

 • iPhone 4, 
 • iPhone 4S, 
 • iPhone 5, 
 • iPhone 5c, 
 • iPhone 5S, 
 • iPhone SE, 
 • iPhone 6, 
 • iPhone 6 Plus, 
 • iPhone 7, 
 • iPhone 7 plus, 
 • iPhone 8, 
 • iPhone 8 plus, 
 • iPhone X, 
 • iPhone XR, 
 • iPhone XS, 
 • iPhone XS Max.

Naprawę wykonujemy bardzo szybko. Dzięki czemu nie pozostaniecie długo bez urządzenia. Co ważne nasz serwis do wszystkich uszkodzeń używa oryginalnych części, co zapewni wam, że urządzenie będzie porządnie naprawione. Oferujemy wam również gwarancję na usługę, która zabezpieczy was przed uszkodzeniami niezależnymi od was.

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie naszych usług albo uszkodziło wam się inne urządzenie Apple, to odwiedźcie nasz salon, który stacjonuje się na ulicy Grochowskiej 239. Z wielką przyjemnością odpowiemy na wasze wszystkie pytania i rozwiążemy problemy.

Wymiana gniazda ładowania w iPhonie

Powody uszkodzenia gniazda ładowania

Gniazdo ładowania to ważna część naszego urządzenia, a to żeby było ono sprawne jest niezbędne do normalnego korzystania ze sprzętu, w innym przypadku będziemy mieć trudności z ładowaniem naszego iPhone. Niestety usterki tej części się zdarzają i trzeba jak najszybciej się ich pozbyć, aby móc normalnie korzystać ze sprzętu. Kiedy będziemy mieć styczność z tą awarią nasz iPhone wyśle nam sygnały, że coś się uszkodził. Jednak warto wiedzieć, kiedy może pojawić się taka usterka. 

 • Nieoryginalne akcesoria

Wiele osób nie inwestuje w akcesoria do swojego iPhone i kupuje te nieoryginalne. Niestety jest to ogromny błąd i warto się jego wystrzegać, jeśli chcemy, aby nasz sprzęt działał sprawnie. Mogą one właśnie spowodować uszkodzenie się gniazda ładowania albo inne, gorsze, usterki. Lepiej kupić produkt, który jest certyfikowany przez Apple.

 • Nieostrożne wkładanie ładowarki do gniazda ładowania

Jeśli jesteśmy nieostrożni i na siłę próbujemy wsadzić kabel do gniazda ładowania, istnieje bardzo duża szansa, że je uszkodzimy. Lepiej nie robić tego po omacku, tylko ostrożnie i na spokojnie włożyć kabel. Zajmie to chwile, a może zapobiec dodatkowym kosztom, związanym z wymianą gniazda ładowania. 

 • Samodzielne oczyszczanie gniazda ładowania

Zasada jest jedna, do żadnych wejść w naszym iPhonie nie wykładamy rzeczy, które nie są do tego przeznaczone, jak słuchawki lub ładowarka. Jeśli uznamy, że sami oczyścimy gniazdo ładowania, może to mieć negatywne skutki, bo wtedy łatwo o uszkodzenie tego wejścia. Lepiej oczyszczanie zostawić profesjonalistom.

Mamy nadzieję, że wypisane przez nas powody uszkodzenia gniazda ładowania w iPhonie będą dla Was przestrogą i następnym razem, nie będziecie popełniać takich błędów. 

Objawy uszkodzenia gniazda ładowania

Kiedy gniazdo ładowania w iPhonie będzie uszkodzone, sprzęt sam wyśle nam sygnały, że coś jest nie tak. Nie można ich lekceważyć, ponieważ to może doprowadzić do poważniejszych usterek.

Oto objawy uszkodzenia gniazda ładowania w iPhonie:

 • Urządzenie nie reaguje, gdy zostanie podłączone do ładowarki, 
 • Nie możemy naładować iPhone,
 • iPhone nie chce się włączyć, 
 • Smartfon ładuje się tylko wtedy, gdy kabel zasilania zostanie dociśnięty, 
 • Po podłączeniu urządzenie do komputera, nic się nie dzieje,
 • Urządzenie jest naładowane, ale pokazuje 1% baterii, 
 • iPhone nie chce się włączyć,
 • iPhone wyłącza się, chociaż jest naładowany. 

Jeśli zauważyłeś te problemy, koniecznie udaj się do profesjonalnego serwisu, w którym pracownicy wymienią gniazdo ładowania w Twoim iPhonie. 

Wymiana gniazda ładowania w naszym serwisie

W naszym salonie zajmujemy się wymianą gniazda ładowania, jeśli jest ono uszkodzone. Tę, oraz każdą inną usługę, zaczynamy od zdiagnozowania problemu. Czasami usterka jest w innym miejscu, niż pozornie mogłoby się wydawać. Z tego powodu chcemy to sprawdzić. Gdy już wiemy, co się uszkodziło i z jakiego powodu, przechodzimy do naprawy urządzenia. Czasami wystarczy oczyścić gniazdo innym razem potrzebna jest jego całkowita wymiana, jednak nasi profesjonaliści doskonale wiedzą co robić, więc odpowiednio dobiorą sposób naprawy do usterki. 

W naszym punkcie wszystkie naprawy są wykonywane błyskawicznie. Już po kilku godzinach będziecie mogli odebrać swojego naprawionego iPhone z dobrze działającym gniazdem ładowania. Szybkość wykonywania usług zawdzięczamy naszym specjalistom, którzy mają odpowiednią wiedzę, aby naprawiać szybko i poprawnie sprzęty od firmy Apple. Koniecznie odwiedź nasz serwis i sam się o tym przekonaj. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony. 

Kiedy możesz odwiedzić nasz serwis iPhone?

Nasz salon iDared serwis stacjonuje na ul. Grochowskiej 239 w Warszawie. Możecie nad odwiedzić w następujących godzinach:

Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: 11.00 – 15.00

Przez ten czas jesteśmy do waszej dyspozycji i z wielką radością pozbędziemy się waszych usterek!

Jeśli macie jakieś pytania związane z naszymi usługami lub salonem, to możecie wysłać do nas maila na adres: [email protected] lub zadzwonić: +48 790 343 000. Z wielką radością odpowiemy Wam na wszelkie pytania związane z naszą pracą, więc jeśli jesteście czegoś ciekawi, to koniecznie do nas dzwońcie lub piszcie. 

Już nie możemy się doczekać aż się zobaczymy!