Wymiana Gniazda ładowania iPhone Warszawa

Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Telefon: +48 790 800 917
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00

Wymiana Portu ładowania iPhone Warszawa - iDared Serwis

Czas wymiany to tylko 60 minut !!

iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max

Cena wymiany gniazda ładowania w iPhone

 

Awaria gniazda ładowania iPhone

Każdy z nas podłącza co najmniej raz dziennie swojego iPhona do ładowania. W ciągu roku tę operację wykonujemy kilkaset razy, stąd też tak częste awarie gniazd ładowania. 

Największą nieprawidłowością dla złącza jest korzystanie z aparatu, podczas ładowania. Sytuację tą każdy z nas na pewno przerabiał nie raz. W końcu nie lubimy rozstawać się ze swoim iPhonem. Zdarza się, iż przez nieuwagę kabel zostaje nadszarpnięty, a co za tym idzie uszkadza się gniazdo ładowania. 

Każda naprawa jest rozpatrywana indywidualnie. Istnieją dwa sposoby na wymianę. Pierwszy z nich to wymiana całego modułu, której koszt jest wyższy. Jeżeli okaże się, że gniazdo ładowania jest zintegrowane z płytą główną, koszt na prawy jest znacznie niższy. 

Dodatkowo prędkość naszego życia może sprawić, iż przez nieuwagę złącze do ładowania zostanie zalane. Z takimi sytuacjami również sobie radzimy. Posiadamy wykwalifikowany personel, który zajmie się każdego rodzaju usterką. Przy użyciu odpowiednich narzędzi, wasz telefon będzie, jak nowy. 

Aby uniknąć kłopotów z ładowaniem, jak i z gniazdem producent zaleca stosowanie wyłącznie oryginalnych ładowarek. Należy o tym bezwzględnie pamiętać.

Zapchane gniazdo ładowania co zrobić?

Zanim udamy się do serwisu, dobrze jest sprawdzić kilka ewentualności. Zaoszczędzisz sobie i nam czasu, gdy dokładnie obejrzysz, czy aby gniazdo ładowania nie jest zapchane. Jeżeli tak już się stało, należy delikatnie wykałaczką lub malutką szczoteczką wygrzebać delikatnie te drobinki. Całość wykonujmy bardzo starannie. Często zdarza się, że producent umieszcza tam inne podzespoły, których uszkodzenie może spowodować jeszcze większe awarię. 

Jeżeli okaże się, iż gniazdo ładowania nie jest zabrudzone, dobrze jest przyjrzeć się, czy aby kabel USB nie jest gdzieś naderwany, przerwany, czy zniszczony. W ostateczności proponujemy sprawdzić, czy iPhone ładuje się na innej ładowarce. Na oryginalnej oczywiście.

Szybka wymiana gniazda ładowania iPhone

Wiemy, jak ważne jest dla was pozostanie w kontakcie ze światem, dlatego cała naprawa nie potrwa dłużej niż 30 minut. Nikt nie wyobraża sobie dziś życia bez telefonu. Istnieją też tacy, którzy potrzebują swojego aparatu do wykonywania pracy. 

Wysyłamy tysiące wiadomości, korzystamy z portali społecznościowych, oglądamy i udostępniamy filmy – wiemy ile to dla was znaczy. U nas macie pewność, że sprzęt pozostanie w profesjonalnych rękach. Zadbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół.  Dodatkowo sprawdzimy inne komponenty, które znajdują się w okolicy złącza ładowania, aby wykluczyć inne usterki. Przyjdź, a nie pożałujesz.

Ile kosztuje wymiana wejścia ładowania iPhone? Zobacz wyżej cennik 🙂

Przyczyny uszkodzenia gniazda zasilania iPhone 

Powodów uszkodzenia gniazda ładowania jest bardzo wiele. Przede wszystkim zaliczają się do nich zabrudzenia, które naturalnie dostają się do wnętrza urządzenia. Trudno jest nam tego zapobiegać. Oczywiście możemy zaprzestać odkładania urządzenia na piasku czy innych brudnych miejscach. Niektórzy decydują się na próbę samodzielnego oczyszczenia gniazda zasilania np. za pomocą patyczka kosmetycznego. Ta metoda może tylko pogorszyć stan uszkodzenia, chyba że będzie odpowiednio wykonana. Drugim powodem jest niedelikatne obsługiwanie się gniazdem zasalania. Niedelikatne podłączanie urządzenia do ładowarki i szarpanie ją, mogą spowodować różne uszkodzenia. Tak samo jest w przypadku używania nieoryginalnych ładowarek. Warto zwrócić uwagę na to, w jakich warunkach ładuje się nasz iPhone, aby zapobiec uszkodzeniom. Zalania iPhone albo jego upadki również mogą spowodować, że gniazdo zasilania się uszkodzi. Kolejnym powodem jest zwarcie, do którego mogło dojść podczas ładowania. Ważne jest to, aby nie lekceważyć problemów z ładowaniem i jak najszybciej oddać smartfona do serwisu.

Objawy uszkodzenia gniazda zasilania

Poniżej prezentujemy wam objawy, które z całą pewnością będą oznaczać uszkodzenie się gniazda zasilania w urządzeniu. Objawy tej usterki:

 • Telefon nie chce się ładować,
 • Smartfon sam się wyłącza, mimo tego, że jest naładowany,
 • Problemy z włączeniem telefonu,
 • Urządzenie ładuje się dopiero po dociśnięcia kabla,
 • Niemożliwość naładowania urządzenia,
 • Brak kontaktu iPhone z komputerem lub laptopem po podłączeniu go do ładowania,
 • Urządzenie nie reaguje na podłączenie go do urządzenia,
 • Pokazywanie przez urządzenie 1% pomimo naładowania.

Podejrzewasz uszkodzenie gniazda? 

Jeśli na podstawie powyższych informacji możesz stwierdzić, że Twoje urządzenia ma uszkodzone gniazdo, sprawdź sam czy na pewno można tę usterkę przypisać do tego uszkodzenia. Przede wszystkim upewnij się, czy używasz sprawnego kabla ładowania. Jeśli jest naderwany, wykrzywiony czy przerwany, może to być winą problemów z ładowaniem. Możecie również podłączyć swoje urządzenie do innego oryginalnego kabla. Macie również możliwość delikatnego wyczyszczenia gniazda ładowania w waszym iPhone. Jednak podczas wykonywania tej czynności, musicie być niezwykle ostrożni, ponieważ w ten sposób łatwo można uszkodzić inne złącza.

Naprawa gniazda ładowania w serwisie iPhone Warszawa – Grochowska

Z uszkodzeniami gniazd ładowania zgłaszacie się do nas bardzo często. My do takich problemów podchodzimy bardzo indywidualnie, ponieważ wiemy, że są różne powody uszkodzeń. Na początku sprawdzamy, co dokładnie stało się z waszym iPhone. Czasami potrzebna będzie wymiana modułu, co generuje większe koszty. Drugą opcją jest uszkodzenie zintegrowane z płytą główną, ta naprawa jest tańsza. Tutaj przesyłamy wam link do cennika https://idared-serwis.pl/cennik/iphone/wymiana-gniazda-ladowania/. Naprawę wykonujemy w:

 • iPhone 4, 
 • iPhone 4S, 
 • iPhone 5, 
 • iPhone 5c, 
 • iPhone 5S, 
 • iPhone SE, 
 • iPhone 6, 
 • iPhone 6 Plus, 
 • iPhone 7, 
 • iPhone 7 plus, 
 • iPhone 8, 
 • iPhone 8 plus, 
 • iPhone X, 
 • iPhone XR, 
 • iPhone XS, 
 • iPhone XS Max.

Naprawę wykonujemy bardzo szybko. Dzięki czemu nie pozostaniecie długo bez urządzenia. Co ważne nasz serwis do wszystkich uszkodzeń używa oryginalnych części, co zapewni wam, że urządzenie będzie porządnie naprawione. Oferujemy wam również gwarancję na usługę, która zabezpieczy was przed uszkodzeniami niezależnymi od was.

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie naszych usług albo uszkodziło wam się inne urządzenie Apple, to odwiedźcie nasz salon, który stacjonuje się na ulicy Grochowskiej 239. Z wielką przyjemnością odpowiemy na wasze wszystkie pytania i rozwiążemy problemy.