Nie zwlekaj! Zarezerwuj usługę już teraz . . .

Wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone - iDared Serwis

Adres: ul. Grochowska 239, 04-001 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00
Telefon: +48 790 343 000

Wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone w Warszawie - iDared Serwis

Czas wymiany to tylko 60 minut !!

iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus

Cennik wymiany czujnika zbliżeniowego

Wymiana czujnika zbliżeniowego w iPhone – iDared Serwis

Kolejną naprawą, jaką wam oferujemy, jest wymiana czujnika zbliżeniowego. Na czym ona polega? O tym wszystkim wam teraz opowiemy. W serwis iPhone Grochowska błyskawicznie naprawimy uszkodzone urządzenie i sprawimy, że będzie ono sprawnie działać!

Przyczyny uszkodzenia się czujnika zbliżeniowego w iPhone

Czujnik zbliżeniowy w naszym iPhone jest narażony na różne uszkodzenia. Ze względu na to, że jest on na zewnątrz naszego urządzenia i w ten sposób wpływają na niego różne czynniki. Jedną z częściej występujących przyczyn uszkadzania się iPhone są zabrudzenia. Podczas normalnego funkcjonowania normalne jest to, że do wnętrza telefonu dostaną się jakieś nieczystości, które są na fotelach, stołach czy w naszych kieszeniach. Zbyt duża ilość zabrudzeń, może spowodować, że czujnik się uszkodzi albo zepsuje. Kolejnym powodem zepsucia się tej części jest upadek telefonu, bez znaczenia na jego wysokość. Więc jeśli Twój iPhone miał ostatnio spotkanie z podłożem i przestał działać czujnik zbliżeniowy. To z pewnością z tego powodu. Czasami za problemy może również odpowiadać oprogramowanie waszego urządzenia. Zepsucie tej części w waszym urządzeniu bywa bardzo męczące, dlatego warto zastanowić się nad wizytą w profesjonalnym salonie, bo zazwyczaj sami nie naprawimy tej usterki. Oto czynniki, które powinny was zaniepokoić:

 • niewygaszanie się ekranu podczas rozmowy,
 • samoistne wyłączanie się ekranu podczas rozmowy,
 • szybkie rozładowywanie baterii,
 • czujnik jest zbyt wrażliwy,
 • ekran rozświetla się, wtedy kiedy nie powinien.

Jeśli na waszym iPhone również zaobserwowaliście to problemy, to przyjedźcie do  iDared Serwis serwis iPhone Warszawa – GrochowskaCzym jest czujnik zbliżeniowy i jak on działa?

Czujnik zbliżeniowy posiada każdy iPhone. Posiada ona bardzo wiele funkcji, które głównie są powiązane z ekranem w naszym urządzeniu. Przede wszystkim odpowiada on za przygaszanie się telefonu podczas rozmowy telefonicznej. Dzięki temu nie będziemy mieć problemu z przypadkowym rozłączeniem się za pomocą policzka. Jego zadaniem jest również podświetlanie ekranu, gdy telefon zostanie podniesiony. Jest to bardzo ułatwiająca funkcja, ponieważ dzięki niej możemy zobaczyć godzinę czy przychodzące powiadomienia bez klikania w przycisku. Czujnik zbliżeniowy odpowiada również za oszczędzanie baterii, ponieważ wygasza on ekran, kiedy nie musi się on świecić. Uszkodzenie części sprawi, że bateria będzie znacznie szybciej się rozładowywać. 

Wymiana czujnika zbliżeniowego w naszym serwisie!

Jeśli Twój iPhone ma problemy z czujnikiem zbliżeniowym, przyjedź do naszego salonu. Nasza ekipa w błyskawicznym tempie naprawi to uszkodzenie. Nie zajmie nam to więcej niż 60 minut. Dzięki temu będziecie szybko mogli odzyskać swój naprawiony telefon. Oczywiście wykonamy tę wymianę od ręki. Ten serwis wykonamy w:

 • iPhone 4, 
 • iPhone 4S, 
 • iPhone 5, 
 • iPhone 5c, 
 • iPhone 5S, 
 • iPhone SE, 
 • iPhone 6, 
 • iPhone 6 Plus, 
 • iPhone 7, 
 • iPhone 7 plus, 
 • iPhone 8, 
 • iPhone 8 Plus.

Oferujemy wam również bardzo atrakcyjne ceny. W naszym salonie używamy tylko oryginalnych części, które pochodzą od producenta Apple. Co ważne do każdej naprawy mocno się przykładamy, więc możesz mieć pewność, że wszystko zostanie odpowiednio wykonane i będziesz mógł na nowo cieszyć się z urządzenia. Oczywiście, dostaniecie od nas gwarancje, na wrazi gdyby coś jeszcze miało się wydarzyć. Gdy przyjdziesz po odbiór urządzenia, bez obaw będziesz mógł wykonać test urządzenia i zadać pytania. Odwiedź nasz serwis iPhone w Warszawie i ciesz się sprawnym telefonem.

Oferujemy wam również pomoc w przypadku innych problemów. Z dolegliwościami sprzętu możecie się zgłosić do naszego salonu na ulicy Grochowskiej 239 w Warszawie albo zadać pytania telefonicznie lub mailowo.