Nie zwlekaj! Zarezerwuj usługę już teraz . . .

Nowości w Apple Card Family

Nowości w Apple Card Family

Apple card Family

Nowości w Apple Card Family

Podczas kwietniowej konferencji Apple ogłosiło wprowadzenie udoskonaleń do Apple Card Family, Mają one ułatwić zarządzenie finansami i sprawić, że karta od tej firmy będzie wygodniejsza. Sprawdziliśmy, jakie nowości zostaną wprowadzone. 

Na samym początku firma zawiadomiła, że udoskonalona wersja Apple Card Family będzie mogła śledzić nasze zakupy, zarządzać wydatkami, w nowy sposób udostępniać karty Apple Card i umożliwi wspólne budowanie kart. 

Od maja z Apple Card będą mogły korzystać dwie osoby. Do karty będzie można dodać pięć osób powyżej 13. Roku życia. Natomiast osoby powyżej 18. Roku będą mogły zostać współwłaścicielami i połączyć swoje limity kredytowe. 

Rodzice będą mogli ustalić swoim dzieciom limit wydatków i je kontrolować. Natomiast należąc do grupy Family Sharing można śledzić wydatki wszystkich osób. 

Zdecydowaną nowością jest to, że od teraz Apple wprowadza Daily Cash. Dzięki niemu posiadacze Apple Card, którzy wykonają zakupy w sklepach Apple otrzymają, do 3% zwrotu pieniędzy. Taki zakupy można wykonać w Apple Store, na apple.com, App Store, iTunes Store i innych usługach Apple. Jednak nie są to wszystkie sklepy, w których można wykonać zakupy i otrzymać trzyprocentowy zwrot gotówki. Do powyższej listy dołącza również Uber, Uber Eats, Walgreens, Nike, Panera, T-Mobile, ExxonMonil.

W dodatku za każdym razem gdy użytkownik użyje swojej Apple Card z funkcją Apply Pay otrzyma 2% zwrotu gotówki. 

Użytkownicy mają możliwość uzyskać jednoprocentowy zwrot za całodzienne zakupy, gdy użyją fizycznej tytanowej karty do zapłaty. Apple twierdzi, że karta jest niezwykle bezpieczna. Nie posiada ona na sobie numeru oraz kodu zabezpieczającego, daty ważności oraz podpisu posiadacza.

Z pewnością nowości, które zapowiedział Apple zadowolą posiadaczy Apple Card Family. Od teraz łatwiej będzie zarządzać wydatkami i dbać o ekonomiczne wychowanie swoich dzieci.