Nie zwlekaj! Zarezerwuj usługę już teraz . . .

Ładowarka MagSafe Podstawowe informacje

Ładowarka MagSafe Podstawowe informacje

magsafe iphone 12

MagSafe to magnetyczna ładowarka, z której mogą korzystać wszystkie modele iPhonów 12. Doszły nas głosy, że nie każdy wie, jak jej używać. Po przeczytaniu tego poradnika już wszystko będzie dla was jasne.

Jak poprawnie ładować iPhone MagSafe?

Na początku powinniście podłączyć ładowarkę MagSafe do zasilacza albo do komputera. Powinna ona leżeć na płaskiej powierzchni, na której nie ma żadnych przedmiotów. 

Szybkie ładowanie z MagSafe

Dużą zaletą ładowarki MagSafe jest to, że dzięki niej możemy bardzo szybko naładować swój telefon. iPhone 12 może się ładować z maksymalną wartością 15 W, a iPhone 12 mini z mocą 12W. Jednak może to się zmienić w zależności od warunków np.: temperatury, podłączonych urządzeń i tego, czy korzystamy z telefonu. Tutaj warto dodać, że moc dostarczana do naszego iPhone będzie się różnić w zależności od systemu i mocy zasilacza. Więc jeśli chcemy, aby nasz sprzęt szybciej uzyskiwał stan pełnego naładowania, warto zatroszczyć się o te dwie rzeczy. 

Jeśli chcecie, aby smartfon ładował się z maksymalną mocą, należy najpierw podłączyć ładowarkę MagSafe do zasilacza, a dopiero później położyć na niej iPhone. Jeśli zrobimy na odwrót, możemy liczyć na zmniejszaną moc ładowania.

Przydatne informacje

  • Podczas ładowania, telefon powinien być bezpośrednio położony na ładowarce. Zdejmijmy z iPhone nasze dokumenty. Inaczej można uszkodzić paski magnetyczne albo RFID w kartach.
  • MagSafe, gdy za bardzo się nagrzeje, zmniejszy moc ładowania.
  • Ładowanie telefonu przez etui ze skóry spowoduje wgniecenia w obudowie. 
  • iPhone podłączony do MagSafe oraz portu Lightning, będzie ładował się przez ten ostatni.