Nie zwlekaj! Zarezerwuj usługę już teraz . . .

Jak samemu wymienić baterie w iPhone 6s

Jak samemu wymienić baterie w iPhone 6s

jak samemu wymienic baterie w iPhone

Jeżeli właśnie bateria w twoim iPhonie 6S odmówiła posłuszeństwa, a ty nie chcesz udać się do serwisu, koniecznie przeczytaj ten krótki poradnik, który podpowie ci, jak krok po kroku wymienić baterię w domowym zaciszu. 

Oczywiście możesz oddać urządzenie do naszego serwisu, gdzie tego typu naprawą zajmą się profesjonaliści. Wybór należy do ciebie.

Jeżeli bateria nie ładuje, a gniazdo ładowania nie jest uszkodzone to znak, że czas na jej wymianę. Im szybciej to zrobimy, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że spuchnie i uszkodzi inne podzespoły.

Przede wszystkim na początku stan baterii powinien spaść poniżej 20%. Wyłącz telefon i odkręć dwie śruby, umieszczone przy gnieździe ładowania. Otwórz urządzenie, podnosząc ekran. 

W przypadku wystąpienia trudności użyj suszarki do włosów i rozgrzej klej trzymający wyświetlacz. Odciąg wyświetlacz przyssawką. Zrób to bardzo delikatnie. Podważ płaskim narzędziem spudger, znajdujący się w wycięciu, umieszczonym nad gniazdem słuchawkowym. Przeciąg go w górę telefonu, aby oddzielić klej i uwolnić klipsy. Odciąg ekran przyssawką, ale nie do końca, gdyż w dalszym ciągu jest on trzymany przez kabelki. Otwórz telefon i oprzyj tak, by się nie zamknął. Nie otwieraj pod kątem większym niż 90 stopni!

Odkręć dwie śruby znajdujące się przy złączu akumulatora. Wyjmij wspornik złącza akumulatora i odłącz je podważając cienkim narzędziem. 

Odkręć 4 śrubki wspornika wyświetlacza. Odłącz wspornik, następnie kabel kamery i digitzera, a na końcu kabel wyświetlacza.

Usuń 2 samoprzylepne paski na dole baterii i wyciąg je spod. Wyciąg baterię i wymień na nową. Przy okazji wymień paski samoprzylepne na nowe. Skręć wszystkie elementy odwrotnie niż robiłeś to do tej pory.

Jeżeli nie chcesz sam podejmować się naprawy, zapraszamy do nas. Pomożemy ci z każdym problemem.